Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Seria Worms

240 postów w tym temacie

Serie Worms uwielbiam, mam sporą większość (Worms 2, Worms Armgd , Worms World Party, Worms Forts i Worms: Mayhem! ) , najbardziej lubię 2D , chociaż Forts też mi się spodobało ;-)
Miałem sobie kupić Worms Open Warfare na NDS , ale ponoć gra jest do niczego, więc.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Worms 2. Kiedy wygram starcie, gra mi wychodzi na pulpit i się wiesza. Jest jakiś sposób, źżeby pozbyć się tego problemu?
Mój komp to:
P4 1,5 GHz
256 MB RAM
GeForce MX 100/200 z 64 MB RAM
Windows XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może gra się "nie lubi" z XP? Choć w sumie u mnie na W2K (od którego XP tak wiele znowu się nie różni) działała bez problemu. Jaką wersję gry masz (ja mam z Click!a)? Próbowałeś instalować jakieś patche do niej? Albo uruchamiać w Trybie Zgodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:18, Akeno napisał:

Mam problem z grą Worms 2. Kiedy wygram starcie, gra mi wychodzi na pulpit i się wiesza. Jest
jakiś sposób, źżeby pozbyć się tego problemu?
Mój komp to:
P4 1,5 GHz
256 MB RAM
GeForce MX 100/200 z 64 MB RAM
Windows XP

a to orginał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te Nowe Wormsy 3D czy te Forts czy Mayhem to jakieś wielkie nieporozumienie :|

Która w/g was Wormsy w 2d były najbardziej udane ? - oraz która miała największy dobór broni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:26, Azazell3 napisał:

te Nowe Wormsy 3D czy te Forts czy Mayhem to jakieś wielkie nieporozumienie :|


Czy nieporuzumienie? Chyba nie, po prostu nie udana w 100% operacja przeniesienia gry 2D do 3D... mi tak Worms 3D, Worms Forts: Oblężenie i Worms 4 bardzo się podobały (każdą częśc przeszedłem na 100%...). Ja tam do robaków 3D nie mam nic. Bardzo fajne, może nie wybitne, ale grac się da... i to z nawet dużą przyjemnością :)

Dnia 19.08.2007 o 15:26, Azazell3 napisał:

Która w/g was Wormsy w 2d były najbardziej udane ? - oraz która miała największy dobór broni
?

Worms World Party... dlaczego? Internet, więcej broni, więcej graczy na necie. To mówi wszystko.

PS. Wszyscy sę użalają na te Wormsy w trójwymiarze, ale jakoś na najsłabsze Worms Blast nikt nie psioczy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe info :-) W USA 30 podajże sierpnia wychodzą Worms: Open Warfare 2 :) Mają mieć ryb gry przez internet, grafika oczywiście 2D i chwała im za to, a wygląda ona cudownie, czasem trafią się jakieś elementy "3D" i są cudowne... Miałem od razu zamówić preorder , ale jednak trochę boję się, że nie poprawili wszystkich błędów , mimo że gra dostaje wysokie oceny i podobno jest już wygładzona , ale jednak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:34, Blackhand napisał:

Hmm, może gra się "nie lubi" z XP? Choć w sumie u mnie na W2K (od którego XP tak wiele znowu
się nie różni) działała bez problemu. Jaką wersję gry masz (ja mam z Click!a)? Próbowałeś instalować
jakieś patche do niej? Albo uruchamiać w Trybie Zgodności?


Próbowałem przez tryb zgodności- w ogóle nie chciały się załadować...
Wersja z Play''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:37, Akeno napisał:

Próbowałem przez tryb zgodności- w ogóle nie chciały się załadować...
Wersja z Play''a.

Miałem ten sam problem (ta sama wersja gry). Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Win 2000, mi pomogło. Inne tryby zgodności nie działały (gra ładowała się, ale i tak po dwóch meczach następował zwis i trzeba było ją zamykać). Spróbuj też wyłączyć dla niej tryb DEP.

Pamiętaj tylko, że tryb należy ustawić dla pliku worms2.exe, a nie frontend.exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:56, Mr.M napisał:

Małe info :-) W USA 30 podajże sierpnia wychodzą Worms: Open Warfare 2 :)

Też na to czekam. To moze być zupełnie nowe, robalowe doznanie - gra z kumplem (najlepiej na dwóch PSP/DSach) nas nudnej lekcji... fajnie by było, gdyby multi byl cross-platformowy^^

Tak się ostatnio zastanawiałem, dlaczego Wormsy w 3D są gorsze od tych w 2D i doszedłem do wnisoku, ze jest to spowodowane za małą zniszczalnością terenu i... brakiem tak podstawowego bajeru jak lina czy roztapiacz (spawara)...
Komuś w ogóle Wormsy 3D podobały siębardziej niz 2D? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:23, Melchah napisał:

> Próbowałem przez tryb zgodności- w ogóle nie chciały się załadować...
> Wersja z Play''a.
Miałem ten sam problem (ta sama wersja gry). Spróbuj uruchomić w trybie zgodności z Win 2000,
mi pomogło. Inne tryby zgodności nie działały (gra ładowała się, ale i tak po dwóch meczach
następował zwis i trzeba było ją zamykać). Spróbuj też wyłączyć dla niej tryb DEP.

Pamiętaj tylko, że tryb należy ustawić dla pliku worms2.exe, a nie frontend.exe.



Tryb "DEP"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2007 o 11:58, Kradziej napisał:

Też na to czekam. To moze być zupełnie nowe, robalowe doznanie - gra z kumplem (najlepiej na
dwóch PSP/DSach) nas nudnej lekcji... fajnie by było, gdyby multi byl cross-platformowy^^



Sony nigdy nie dogada się z Nintendo więc o multi cross-platformowym można zapomnieć.

A poza tym moja miłość do Wormsów zaczeła sie z 6-7 lat temu kiedy zagrywałem sie w demo Worms World Party na PS1 teraz mam prawie wszystkie części (oprócz Worms 1 i Mayhem) i uwielbiam Wormsy (ale nie tak jak kiedyś...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:36, simian raticus napisał:

A ja mam pytanie czy da się grać w Wormsy jakies przez Xfire z wyszukiwaniem serwerów ?

Nie mam pojęcia. Moja przygoda z Wormsami zaczęła się (i raczej skończy) na tej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 18:45, Sebat1 napisał:

Sony nigdy nie dogada się z Nintendo więc o multi cross-platformowym można zapomnieć.

Ale pomarzyć zawsze można, nie? Gdyby był cross-platformowy multi, to można by było zagrać ze zdecydowanie większą ilościa osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 09:37, Kradziej napisał:

Ale pomarzyć zawsze można, nie? Gdyby był cross-platformowy multi, to można by było zagrać
ze zdecydowanie większą ilościa osób :)



Oczywiście że pomażyć można np. moje mażenie żeby Team 17 wydało nową serie Wormsów 2D na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować