Zaloguj się, aby obserwować  
kill69

Problem z Excelem

24 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2013 o 12:43, pawbuk napisał:

A nie lepiej zrobić tabelkę? :) Później, jak dorwę się do komputera, to sprawdzę jak
i czy w ogóle da się zrobić taki wykres :)


Wiesz, tabelkę, to bym sobie bez problemu strzelił ;) Tylko, że właśnie o wykres chodzi, jak mi się nie uda, to będę zmuszony na papier i ołówek ;) Plus mam nadzieję, że jak się uda go zrobić, to uda się też do niego linię trendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 12:46, Dark_ziom napisał:

Wiesz, tabelkę, to bym sobie bez problemu strzelił ;) Tylko, że właśnie o wykres chodzi,
jak mi się nie uda, to będę zmuszony na papier i ołówek ;) Plus mam nadzieję, że jak
się uda go zrobić, to uda się też do niego linię trendu.


Ale jak Ty chcesz linię trendu, skoro punkty, niezależnie od wartości, mają być na tym samym poziomie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 13:22, pawbuk napisał:

Ale jak Ty chcesz linię trendu, skoro punkty, niezależnie od wartości, mają być na tym
samym poziomie? :)


No właśnie tutaj jest moja zagwozdka, że punkty mają być o różnych wartościach, ale na jednym poziomie. Linia trendu to może nie najlepsze słowo, bardziej mi chodziło o izolinie ;) Ale ona nie jest aż tak bardzo ważna, bo ją to sobie mogę potem już ołówkiem dorysować. Najbardziej mi zależy na właśnie tym, żeby niezależnie od wartości, punkty były na odpowiednim, tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić wykres kolumnowy, w którym wartości powyżej pewnej średniej (w tym przypadku powyżej 1) będą odwzorowywać się w górę, natomiast poniżej - w dół?
Posiadam archaiczną wersję z 2003 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować