Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Telewizja i Stacje Telewizyjne - Temat Ogólny

175 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2005 o 15:47, Sarafan_Knight napisał:

Zdecydowanie popieram. Dodam jeszcze od siebie, że TVP też
zaczyna nie pozostawać dłużna. Przykładem jest ten serialik kryminalny na TVP2 na podstawie prawdziwych zbrodni. Toż to
przecież plagiat pomysłu W11!


Cóż, ale TVN nic nie mówi na ten temat, w ogóle oficjalnie ten temat chyba poruszany nie był, ale jestem pewny, że Walter się o to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 15:50, Vaxinar napisał:

Cóż, ale TVN
nic nie mówi na ten temat, w ogóle oficjalnie ten temat chyba poruszany nie był, ale jestem pewny, że Walter się o to wkurza.


Na pewno, ale raczej paniki nie będzie, bo jak na razie to na TVP2 ma bardzo niską oglądalność (nawet tytułu nie pamiętam :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spis Programów o tematyce filmowej i serialowej
1. HBO MAX PACK:
- HBO
- HBO 2
- CINEMAX
- CINEMAX 2
1a. Program należący do grupy HBO
- AXN
2. CANAL +:
- CANAL +
- CANAL + FILM
3. HALLMARK
4. TCM (program i na kanale Cartoon Network codziennie po 21.00)
5. ROMANTICA
6.Kino Polska
7.Ale Kino
8.Europa Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:15, Podpułkownik napisał:

Serdecznie zapraszam o godz 22.50 na Stacje TVN gdzie bedzie można zobaczyć bity rekord w ułożeniu jak największej liczby
kostek domina więcej na http://www.tvn.pl/,4221546,176,program.html#m :)


Słyszałem numer jak, bodajże przedwczoraj wróbel usiadł w kilku miejscach gdzie układają te kostki domina i rozwalił im część konstrukcji. :D Na szczęście powstrzymali katastrofę wyjmując kostki w kilku miejscach. :D Natomiast wróbla zabili... Barbarzyńcy jedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:21, Sarafan_Knight napisał:

> Serdecznie zapraszam o godz 22.50 na Stacje TVN gdzie bedzie można zobaczyć bity rekord w ułożeniu jak największej
liczby
> kostek domina więcej na http://www.tvn.pl/,4221546,176,program.html#m :)

Słyszałem numer jak, bodajże przedwczoraj
wróbel usiadł w kilku miejscach gdzie układają te kostki domina i rozwalił im część konstrukcji. :D Na szczęście powstrzymali
katastrofę wyjmując kostki w kilku miejscach. :D Natomiast wróbla zabili... Barbarzyńcy jedni...

no przez niego przewróciło sie 23 tysiące (chyba) kostek domina :)
niestety była przeszkoda to ją usuneli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:24, Podpułkownik napisał:

niestety była przeszkoda to ją usuneli :(


No to mają za karę teraz obrońców praw zwierząt na karku. :) Ja na ich miejscu bał bym się teraz wychodzić samemu z domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:26, Sarafan_Knight napisał:

> niestety była przeszkoda to ją usuneli :(

No to mają za karę teraz obrońców praw zwierząt na karku. :) Ja na ich
miejscu bał bym się teraz wychodzić samemu z domu. :D

zaraz odezwą się z GreenPeace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię oglądać HYPER''a kiedyś strasznie zamulał ale teraz jest super bo nie daja tyle tych teledysków z pokazówkami z gier. anime jest takie se, ale GTO(great teacher onizuka) jest super ;D najlepszy [dla mnie] naukowy program to chyba DISCOVERCHANNEL pogromcy mitów są fajni i Breainic[czy jakoś tam], rozrywkowy to chyba ZIGZAP [tylko taki mam] miałem kiedys Cartoona i Jetixa[FOXKIDS''a] w sumie fajne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:42, UMC.Hugo napisał:

ja tam lubię oglądać HYPER''a kiedyś strasznie zamulał ale teraz jest super bo nie daja tyle tych teledysków z pokazówkami
z gier.


Tak, Hyper zdecydowanie się poprawił w porównaniu z tym co było rok czy 2 lata temu. Ja jednak żałuję jednej rzeczy. Na początku istnienia tego kanału istniał taki program "Gamez". Według mnie była to najlepsza audycja tej stacji. Istniało ona rok, a później zaczęli puszczać powtórki przez wakacje i na tym się skończyło. A szkoda, bo w programie w ciągu zaledwie pół godziny recenzowano wszystkie najważniejsze gry komputerowe, które wyszły w danym okresie. Oczywiście nie były to szczegółowe recenzje (od tego był i jest "Fresh Air"), ale uważam, że program był doskonały i bardzo mi go brakuje. Nie mam pojęcia dlaczego go zdjęli z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 21:52, Sarafan_Knight napisał:

Tak, Hyper zdecydowanie się poprawił w porównaniu z tym co było rok czy 2 lata temu. Ja jednak
żałuję jednej rzeczy. Na początku istnienia tego kanału istniał taki program "Gamez". Według mnie była to najlepsza audycja
tej stacji. Istniało ona rok, a później zaczęli puszczać powtórki przez wakacje i na tym się skończyło. A szkoda, bo w programie
w ciągu zaledwie pół godziny recenzowano wszystkie najważniejsze gry komputerowe, które wyszły w danym okresie. Oczywiście
nie były to szczegółowe recenzje (od tego był i jest "Fresh Air"), ale uważam, że program był doskonały i bardzo mi go brakuje.
Nie mam pojęcia dlaczego go zdjęli z anteny.


wiem o co ci chodzi też mi się podobało ale kurde musieli to ściągnąć żeby dawać jakieś pierdoły z musicalami weź z tym idź tej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 22:25, UMC.Hugo napisał:

wiem o co ci chodzi też mi się podobało ale kurde musieli
to ściągnąć żeby dawać jakieś pierdoły z musicalami weź z tym idź tej :/


W ogóle po tym jak ściągnęli Gamez Hyper zaczął przeżywać jakiś kryzys. W pewnym momencie zaczęli puszczać tylko klipy, jakieś archiwalne programy i jeden Fresh Air na miesiąc. Teraz jest dużo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 22:29, Sarafan_Knight napisał:

W ogóle po tym jak ściągnęli Gamez Hyper zaczął przeżywać jakiś kryzys. W pewnym momencie zaczęli
puszczać tylko klipy, jakieś archiwalne programy i jeden Fresh Air na miesiąc. Teraz jest dużo lepiej...


akurat przez ten czas nie miałem dostępu do Hypera tylko początkowo i wiem o co ci chodzi teraz mam znowu i jest gid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 22:29, Sarafan_Knight napisał:

W ogóle po tym jak ściągnęli Gamez Hyper zaczął przeżywać jakiś kryzys. W pewnym momencie zaczęli
puszczać tylko klipy, jakieś archiwalne programy i jeden Fresh Air na miesiąc. Teraz jest dużo lepiej...


Fakt widać znaczną poprawę. Jednak zamiast nowej formuły Replay''a (sadzają osoby w studiu i każą im jednocześnie opodwiadać o sobie i grać, w wyniku czego nie wychodzi im ani jedno ani drugie;) to wolałbym już jakieś powtórki pooglądać;). W moim odczuciu w ramówce Hyper''a występuje jeszcze jedno słabe ogniwo- Java Games. Za każdym razem program ten doprowadza mnie do snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 22:47, shinian napisał:

W moim odczuciu w ramówce Hyper''a
występuje jeszcze jedno słabe ogniwo- Java Games. Za każdym razem program ten doprowadza mnie do snu:)


Rzeczywiście trochę nudnawe, ale lubię czasami sobie pooglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować