Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Telewizja i Stacje Telewizyjne - Temat Ogólny

175 postów w tym temacie

Jeżeli już jesteśmy przy stacji TVN, co sądzicie o teleturnieju "Najsłabsze ogniwo" ?
Jak dla mnie jest on OK, ale prowadząca - nie mogę patrzeć na to wredne babsko :/ Ostatnio facet mówi, że jest na ręci a on pyta z jakiego powodu, facet mówi, że sie wstydzi i w ogóle nie chce gadać a ona mu głupi dogaduje. Nienawidzę tej baby, ale raz facet jej dogryzł, jak każdy wie ona nieraz niewyraźnie mówi i spytała się facet "co zrobisz z wygraną", on jej odpowiedział "pewnie kupie sobie aparat na zęby". :D
Wiem, że tutaj może to nie zabrzmieć śmiesznie, ale wtedy było no i babsko się zawstydziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:13, UMC.Hugo napisał:

> > juz za ok 5
minut na TVN Domino
> Day :-)
>

ZAJJEEE.... ;D


Ja juz więcej nie dam rady tego oglądać, ten lektor mówi tak, jakby robił to za karę;) Obejrzałem trochę ponad 20 min i więcej nie zdzierże:P Swoją drogą ciekawe czy ktoś wytrzyma całą dawke Domino Day - około 2h. BTW: Nie zdążyłem na sam początek- uczcili pamięć tego wróbla czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tej baby, ale raz facet jej dogryzł, jak każdy

Dnia 18.11.2005 o 23:21, Vaxinar napisał:

wie ona nieraz niewyraźnie mówi i spytała się facet "co zrobisz z wygraną", on jej odpowiedział "pewnie kupie sobie aparat
na zęby". :D
Wiem, że tutaj może to nie zabrzmieć śmiesznie, ale wtedy było no i babsko się zawstydziło :)

Jest to gdzieś nagrane? bo chciałbym to zobaczyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie odnosi wrażenie, że Pani Kazimiera Szczuka to feministka? Gdy w rundzie wylatuje kobieta to prowadząca zrzuca to na różnice płci. Jej stałymi powiedzeniami są: widzę, że znowu działa tutaj towarzystwo siurkowe; ah i znowu ta niesławna, męska solidarność; solidarność plemników itp. Ja rozumiem, że jakiś facet mógł ją zranić, ale żeby tak się na okrągło wyładowywać? I oczywiście najlepsze: zawsze próbuję zabłysnąć swoimi powiedzeniami, żartami słownymi. W moim otoczeniu zauważyłem, że coraz więcej osób ogląda ten program, tylko po to,aby pośmiać się z Pani prowadzącej. Czy u was jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:41, WoWmen napisał:

Jest to gdzieś nagrane? bo chciałbym to zobaczyć :D:D


Nie... niestety nie :D

----> shinian

Cóż, ja lubię ten teleturniej, a ten babsztyl mnie nie bawi, ale mocno wku**** :[
Że już tak brzydko muszę się wyrazić... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:50, shinian napisał:

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie odnosi wrażenie, że Pani Kazimiera Szczuka to feministka?


Trudno nie odnieść takiego wrażenia, skoro sama Szczuka sie z tym nie kryje ;) Pojawia się zreszta na każdej liscie "najbardziej znanych polskich feministek", obojętnie, czyjego autorstwa ta lista by nie była ;) Bo to rzeczywiście jest jedna z najbardziej znanych polskich feministek ;)

Pocieszę Was: ten program jest robiony na tzw. formacie, a brytyjska prowadzaca to ponoć prawdziwa zołza - Kazimiera jest przy niej łagodna jak baranek. Mozna powiedzieć, ze uczestnicy nie trafiają jeszcze najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:11, Podpułkownik napisał:

Skoro już jesteśmy przy teleturniejach to jaki jest wasz ulubiony teleturniej
==> Polski
==> Zagraniczny (zagraniczne stacje)


Hmm niech no pomyśle. Zagraniczny, to chyba najbardziej lubiłem niemieckich Milionerów. ;) Przede wszystkim dlatego, że prowadzący prowadził wg mnie lepiej niż Urbański.
Co do polskiego swego czasu bardzo lubiłem "Idź na całość", później polscy Milionerzy i Awantura o Kasę, a ostatnio to jakoś nie oglądam teleturniejów (mimo iż telewizje normalnie oglądam) czasem tylko patrze na te teleturnieje typu "Dzieciaki z Klasą".

---> Epiphany
Cóż, ale to nie oznacza i nie zmienia faktu, że mało kto ją lubi, nawet kobiety. Spotkałem się z wieloma opiniami o niej, a dużo ludzi za to ogląda te Najsłabsze Ogniwo, żeby ją zobaczyć i się pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:50, Vaxinar napisał:

---> Epiphany
Cóż, ale to nie oznacza i nie zmienia faktu, że mało kto ją lubi, nawet kobiety. Spotkałem
się z wieloma opiniami o niej, a dużo ludzi za to ogląda te Najsłabsze Ogniwo, żeby ją zobaczyć
i się pośmiać :D


Nie wiem, jak z tym jest, trzeba by pewnie sondaż na reprezentatywnej próbie przeprowadzić ;) Bo wśród moich znajomych - zarówno kobiet, jak i mężczyzn (poza jednym kolegą z pracy, ale on głosował na PiS, więc się nie liczy ;D) - Szczuka jest raczej lubiana, a przynajmniej aprobowana. Choć wiem - głównie z internetu - że dużo ludzi jej nie lubi.
Co do mnie - nie mam zdania na temat Szczuki jako prowadzącej "Najsłabsze Ogniwo", bo oglądam ten program b.rzadko - kiedy nie chce mi się wstawać z fotela i wyjść do drugiego programu ani nie uda się zabrać pilota bratu. Hmm... Muszę byc wtedy chora albo bardzo zmęczona ;) Mój brat bowiem jest oddanym fanem pani Kazimiery, właśnie jako prowadzącej teleturniej. Przyznam, ze ja wolę ją jako prowadzącą programy o książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 19:03, Epiphany napisał:

Co do mnie - nie mam zdania na temat Szczuki jako prowadzącej "Najsłabsze Ogniwo", bo oglądam
ten program b.rzadko - kiedy nie chce mi się wstawać z fotela i wyjść do drugiego programu
ani nie uda się zabrać pilota bratu. Hmm... Muszę byc wtedy chora albo bardzo zmęczona ;) Mój
brat bowiem jest oddanym fanem pani Kazimiery, właśnie jako prowadzącej teleturniej. Przyznam,
ze ja wolę ją jako prowadzącą programy o książkach.


Po pierwsze to bardzo zdziwiło mnie "chorA" i "zmeczonA" ;) :P
A po drugie to kurdę, Twój braciszek jest fanem tej baby ? -_-" No nie mogę uwierzyć poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 18:11, Podpułkownik napisał:

Skoro już jesteśmy przy teleturniejach to jaki jest wasz ulubiony teleturniej
==> Polski
==> Zagraniczny (zagraniczne stacje)


Z polskich to najbardziej lubię "Grasz, czy nie grasz" i "Grę w ciemno", oba na Polsacie i oba polecam. W tym pierwszym główna wygrana to 1mln zł, a w większości programów uczestnicy wygrywają powyżej 100tys. złotych.

Zagranicznych nie oglądam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 23:12, Vaxinar napisał:

(...)
Najnowszymi przykładami są chyba Kryminalni i W - 11.
Nie wiem, może mi się tylko tak zdaje, ale wymienione tu programy pojawiały się w pare miechów
po sobie zawsze :/


Co mają Kryminalni i W-11 wspólnego z Polsatem?
Chyba tylko tyle, że Fala zbrodni była pierwsza :P

Trochę naciągania teza, bo wszyscy sie nawzajem obserwują i podkradają pomysły. Rzecz całkowicie normalna, skoro sie coś dobrze sprzedaje to też powinniśmy to sprzedawać, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:59, .Darnok napisał:

Trochę naciągania teza, bo wszyscy sie nawzajem obserwują i podkradają pomysły. Rzecz całkowicie
normalna, skoro sie coś dobrze sprzedaje to też powinniśmy to sprzedawać, co nie? :)


Wg mnie nie, ponieważ te dwie stacje obserwuje już od dość dawna i widać to jak na dłoni.
Może z tymi serialami, któej w.w. to zły przykład, ale naprawde tak jest, że nagminnie ciągną pomysły. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:06, Vaxinar napisał:

Wg mnie nie, ponieważ te dwie stacje obserwuje już od dość dawna i widać to jak na dłoni.
Może z tymi serialami, któej w.w. to zły przykład, ale naprawde tak jest, że nagminnie ciągną
pomysły. ;/


Przy czym trzeba dodać, że więcej ciągnie Polsat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:49, Vaxinar napisał:

Po pierwsze to bardzo zdziwiło mnie "chorA" i "zmeczonA" ;) :P


A ja myślałam, że w poprzednim poście dorzuciłeś "nawet kobiety" specjalnie na moją cześć ;)

Dnia 06.12.2005 o 20:49, Vaxinar napisał:

A po drugie to kurdę, Twój braciszek jest fanem tej baby ? -_-" No nie mogę uwierzyć poprostu.

Wiesz - on jest dość ekstrawagancki. Lubi ostre dziewczyny i mroczne klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze ja tez wyraze swoja opinie.
osobiscie staram sie nie ogladac telewizji, wole siedziec przed komputerem.
dlaczego? nawet jezeli wyswieltaja jakis dobry film to wyglada to zwykle tak : 25 minut filmu - reklama - zapowiedzi - reklama - film - totolotek. przeciez po takiej dawce reklam nie mam juz pojecia o czym byl film!
jezeli telewizje chca sobie zjednywac widownie tylko na serialach (ktorych jest masa i zbyt duzo razy przerwac ich nie moga) to powodzenia ale przyszlosc widze w czarnych barwach (i mam na mysli stacje telewizyjne).
obecnie jeszcze pozytywnie mysle o TVP ale to co wyprawia Polsat i po nim ostatnio rowniez TVN to przekracza wszelkie granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 10:27, Epiphany napisał:

A ja myślałam, że w poprzednim poście dorzuciłeś "nawet kobiety" specjalnie na moją cześć ;)


No niestety nie, tu raczej chodziło mi o zaznaczenie tego, że to NIC, że facet jej nie lubi, ale jak już kobieta nie znosi feministki to cóż, można powiedzieć, że to troszkę dziwne. ;)

Dnia 07.12.2005 o 10:27, Epiphany napisał:

Wiesz - on jest dość ekstrawagancki. Lubi ostre dziewczyny i mroczne klimaty ;)


A kto nie lubi ostrych DZIEWCZYN ? :D
Niestety ona dziewczyna nie jest tylko kobietą, no a to różnica jest. ;) Tak czy inaczej dalej wydaje mi się to dziwne.

---> scooby01
A ja mam zupełnie odmienne zdanie, nie lubi TVP ponieważ tam nie ma dobrych filmów, jak jakiś film wyjdzie z kin to emituje go jako pierwszy i chyba jedyny TVN (nie mówimy tu o telewizji kablowej), a TVP nic, fatk tam nie ma reklam i to jest jedyna zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować