Zaloguj się, aby obserwować  
Gano

Quiz Fallout (ten prawdziwy:), czyli 1 i 2

541 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 18:52, Gano napisał:

jeden to u doktorka, a o innych nie wiem, albo zapomnialem:)



wszystkie trzy są u doktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:07, Warrior Within napisał:

Nie pamiętam już dokaładnie ale może :przekpić, zastraszyć, przekonać aby go dał.


Jeżeli miałeś na myśli przekupić (a nie przekpić:)) to powiedzmy że zaliczam. Można mu był zapropnować mu w zamian benzyne od innego profesorka, zapłacić wymaganą kwotę (10000) lub zastraszyć. To ostatnie najlepsze bo nic nie płacisz a karmy nie tracisz:)

Wiem że pewnie zgadywałeś, ale ponieważ jestem wspaniałomyślny*, to zadajesz:)
*to żart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:18, Warrior Within napisał:

Sorki za błąd żeczywiście chodziło mi o przekupienie.
Jakie nawiązanie do Monty Pythona( i do jakiego ich filmu) jest w Falloucie 2 "?


Strażnik na moście
Rycerze króla Artura szukający św. Granatu
Jaskinia zabójczego królika

Nawiązują do "Poszukiwać św. Gralla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:18, Warrior Within napisał:

Sorki za błąd żeczywiście chodziło mi o przekupienie.
Jakie nawiązanie do Monty Pythona( i do jakiego ich filmu) jest w Falloucie 2 "?



Jak zapewne wam się to nieraz zdarzyło, trafiliście na Pustkowiu na Strażnika Mostu, któremu musimy odpowiedzieć na 3 pytania (Jaki jest twój quest? Jak się nazywasz? I takie tam pierdoły), aby nas przepuścił. Jest to nawiązanie do zaj******** filmu "Monty Python And The Holy Grail" (Monty Python i Św. Graal). Tak samo nawiązaniem do tego filmu jest Holly Hand Grenade (Św.Granat Ręczny).

zaciągnięte ze strony:
http://fallout.emiasto.com.pl
Odkrył: CyRaX

w orginale było bez gwiazdek. Sorry że nie z głowy ale po prostu za Ch...iny nie pamiętałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:29, Lord Ya napisał:

Jaskinia zabójczego królika


eeee.... że co??:) pierwszy raz jem coś takiego:) a tak naprawdę to kiedy i gdzie można było na to trafić bo nie pamiętam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:31, Matizk12 napisał:

> Jaskinia zabójczego królika

eeee.... że co??:) pierwszy raz jem coś takiego:) a tak naprawdę to kiedy i gdzie można było
na to trafić bo nie pamiętam??


Nie spotkałem tego osobiście, ale gdzieś przeczytałem, że spotyka się jeszcze raz rycerzy króla Artura przy jaskini strzeżonej przez zabójczego królika (chyba w grze jest tam szczur). A że coś kojarzę screena z tym, wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat stanął w miejscu, bo Lord Ya nie zadał pytania, ja go wyręczę. Pytanie brzmi:

Podróżując po pustkowiach, można było trafić na ciekawy Easter Egg - kamienny portal. Co się działo po przejściu przez ten portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 14:35, Graszczur napisał:

Podróżując po pustkowiach, można było trafić na ciekawy Easter Egg - kamienny portal. Co
się działo po przejściu przez ten portal?


teleportowaliśmy się do krypty 13 z czasów F1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 14:37, Harvenar napisał:

Prościzna ;] Nasza postać przenosiła się do przeszłości i uszkadzała water chipa z jedynki


Zgadza się! zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak już zaczęto temat o easterach ja też zadam pytanie z tym związane. W New Reno w pewnym sklepie, a dokładnie w piwnicy tego sklepu można było znaleźć pewien przedmiot który był dosłownie easter eggsem. Co to za przedmiot i w jakim sklepie można go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:17, Harvenar napisał:

No to jak już zaczęto temat o easterach ja też zadam pytanie z tym związane. W New Reno w pewnym
sklepie, a dokładnie w piwnicy tego sklepu można było znaleźć pewien przedmiot który był dosłownie
easter eggsem. Co to za przedmiot i w jakim sklepie można go zdobyć?



Czy tym przedmiotem może być człowiek?? Jeżeli tak to to ten idiota co nam bronie za darmo naprawiał. A jeżeli nie... Może chodzi ci o wzmocnione rękawice lub Ślicznego chłopca Lloyda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:27, ŁukiPluta napisał:

> (ciach)
chyb wiem ale nie jestem pewien :) jest to pocisko czołgowy lub pocisk do haubicy
lub działa (nie pamiętam dokładnie) a znajduje się w sklepie z bronią


przepraszam moderatorów za drugi post pod rząd ale przypomniało mi się że w tym sklepie jeszcze stało działo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować