Zaloguj się, aby obserwować  
Gano

Quiz Fallout (ten prawdziwy:), czyli 1 i 2

541 postów w tym temacie

Nikt nie odpowiedział poprawnie na pytanie przez (ponad) 24h, więc ja zadaję.

Jakie rzeczy możemy znaleźć w Specjalnym Spotkaniu - rozbitym wahadłowcu Federacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów nie było poprawnej odpowiedzi po 24h... Ludzie, jak już zadajecie, to sprawdzajcie czy ktoś odpowiedział.
A oto pytanie (łatwe, żeby wreszcie ktoś odpowiedział):

Ile rodzin mafijnych objęło władzę nad Nowym Reno w Falloucie 2? Wymieńcie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 12:15, Graszczur napisał:

Ile rodzin mafijnych objęło władzę nad Nowym Reno w Falloucie 2? Wymieńcie wszystkie


Cztery rodziny: Bishop, Mordinio, Wright i Salvatore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pytanie dotyczy Fallouta.

W grze możemy spotykać Celta Patryka, a przy odpowiednio rozwiniętych zdolnościach retorycznych, może on nam podnieść jeden ze współczynników. Pytanie brzmi: gdzie go spotykamy, jaki współczynnik podnosi i w jaki sposób (tzn. co robi jak odpowiednio zagadamy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:53, Lord Ya napisał:

Ok. Pytanie dotyczy Fallouta.

W grze możemy spotykać Celta Patryka, a przy odpowiednio rozwiniętych zdolnościach retorycznych,
może on nam podnieść jeden ze współczynników. Pytanie brzmi: gdzie go spotykamy, jaki współczynnik
podnosi i w jaki sposób (tzn. co robi jak odpowiednio zagadamy)?


Spotkamy go w Random Encounter[jeśli można tak to określić], podnosi nam charyzmę -CH, jak odpowiednio zagadamy go o śpiew a dokładniej o wspólne śpiewanie jakiejś celtyckiej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:17, rafi77 napisał:

Spotkamy go w Random Encounter[jeśli można tak to określić], podnosi nam charyzmę -CH, jak
odpowiednio zagadamy go o śpiew a dokładniej o wspólne śpiewanie jakiejś celtyckiej piosenki


Dokładnie o to chodziło. Zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze...

W jedynce co początkowym zadaniem było nie musze mówić

Ile dni na wykonanie tego zadania nasz bohater otrzymywał. Czy i w jaki sposób mógł wydłużyć ten limit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 18:50, rafi77 napisał:

> Trzeba było odpowiednio pogadać z Kupcami Wodnymi.
Dokładniej :P



dostawałeś 150 dni na początku a u kupców wodnych za 1000 czy 2000 kapsli można było kupić zapas wody dla krypty i przedłużyć czas o 100 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:47, Matizk12 napisał:

> > Trzeba było odpowiednio pogadać z Kupcami Wodnymi.
> Dokładniej :P


dostawałeś 150 dni na początku a u kupców wodnych za 1000 czy 2000 kapsli można było kupić
zapas wody dla krypty i przedłużyć czas o 100 dni


Dobrze -teraz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Test na obywatela.
2. Rozwiązanie problemu w Gecko
3. Kupienie fałszywych papierów.

4. Nie wiem, ale jakby nasza postać urodziła się w Krypcie mielinyśmy od razu przyznany status obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:17, Vormulac napisał:

1. Test na obywatela.
2. Rozwiązanie problemu w Gecko
3. Kupienie fałszywych papierów.

4. Nie wiem, ale jakby nasza postać urodziła się w Krypcie mielinyśmy od razu przyznany status
obywatela.


niepoprawnie:)
1.Może i to jest możliwe ale jakoś mi z int.10 nigdy się to nieudało, ale słyszałem że to możliwe, więc zaliczam.
2. Były trzy sposoby rozwiązania tego problemu(dokładniej dwa, ale trzy opcje w rozmowie do wyboru
3.Zgadza się
4.Chodzi mi jak nasza postać może to zrobić.

Jeśli powiesz chodź jeden sposób rozwiązania problemu, zaliczam. Jeśli ktoś inny chce odpowiedzieć, musi podać trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:21, Matizk12 napisał:

2. Były trzy sposoby rozwiązania tego problemu(dokładniej dwa, ale trzy opcje w rozmowie do
wyboru

A to dziwne. Przecież to zadanie jest zgodne z fabułą a po wykonaniu zgłaszamy się do Lynette i dostajemy bywatelstwo.

5. Ew. rozwiązanie problemu z Bishopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować