Zaloguj się, aby obserwować  
Kintor

Lineage II C4- Server Dragon Network ma DN...,;(

19 postów w tym temacie

Siema jak już zapewne wiecie fani lineage, dragon network ma DN :(
podobno FBI ich namieżyli i GM zgasił serwery.(za pare dni wszystko powinno wrócić do normy)
Ale mam następujące pytania:
-Czy jak dragon network powróci to skasują się wszystkie postacie?
-Znacie jakieś dobre servery C5 ;)

THX
....Kintor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim dalej bedizesz brnal w ten temat to wez pod uwage, ze to jest forum dystrybutora tej gry na Polske i gadanie o piraceniu tej gry jest tutaj karalne banem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku powiem ci coś...
Po pierwsze... Twoje C4 full jest gorsze od C5 o jakieś 85% widziałeś może Clan Oath Armor u siebie ? Albo Academie?
Po drugie... Nowe tereny są świetnie i żaden pirat nigdy ci nie pokaże czym jest Lineage 2
Po trzecie... Niedługo C6... Nowa grywalna rasa... Ogólnie NCsoft zapowiada że to będzie największa kronika wszech czasów...
Po czwarte... Przyznaje się grałem na piracie za czasów C4... Kiedy wszedł C5 przeszedłem na Retaila i wiesz co? C4 a C5 to całkiem inne gry... Jeszcze C6 niedługo... www.mmorpg.com bodajże tam masz 14 dniowego triala C5... sprawdź to nie jestem pewny czy to jest ta strona i czy jeszcze trial istnieje ale warto naprawdę...

Pozdrawiam Retailowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że i głupoty gadam, ale mi się wydawało, że Lineage 2 (chronikę wstecz) można sobie legalnie ściągnąć z ich oficjalnej strony i do tego jest masa prywatnych (a nie pirackich) serwerów, na których można grać z wieloma urozmaiceniami, ale jak piszę, możliwe że herezje krzewię, bo dawno temu sprawdziłem L2 i tylko dwa tygodnie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 23:26, spectralheaven napisał:

Możliwe, że i głupoty gadam, ale mi się wydawało, że Lineage 2 (chronikę wstecz) można sobie
legalnie ściągnąć z ich oficjalnej strony i do tego jest masa prywatnych (a nie pirackich)
serwerów, na których można grać z wieloma urozmaiceniami, ale jak piszę, możliwe że herezje
krzewię, bo dawno temu sprawdziłem L2 i tylko dwa tygodnie wytrzymałem.



Powiem tak, zawsze można było i będzie można ściągać z www.lineage2.com pełną grę... Serwer Prywatny = Serwer piracki, ponieważ nie jest spod bandery NCsoft.. Cieszę się że FBI zamyka pirackie serwery... Teraz czekać o prośbe NCsoft do stosownych organizacji na terenie Europy i Azji... Precz z pirackimi serwerami które nigdy nie ukażą piękna Lineage 2...

Pzdro! spectralheaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 23:30, Adik989 napisał:

> Możliwe, że i głupoty gadam, ale mi się wydawało, że Lineage 2 (chronikę wstecz) można
sobie
> legalnie ściągnąć z ich oficjalnej strony i do tego jest masa prywatnych (a nie pirackich)

> serwerów, na których można grać z wieloma urozmaiceniami, ale jak piszę, możliwe że herezje

> krzewię, bo dawno temu sprawdziłem L2 i tylko dwa tygodnie wytrzymałem.


Powiem tak, zawsze można było i będzie można ściągać z www.lineage2.com pełną grę... Serwer
Prywatny = Serwer piracki, ponieważ nie jest spod bandery NCsoft.. Cieszę się że FBI zamyka
pirackie serwery... Teraz czekać o prośbe NCsoft do stosownych organizacji na terenie Europy
i Azji... Precz z pirackimi serwerami które nigdy nie ukażą piękna Lineage 2...

Pzdro! spectralheaven



Dobra widzę, że nie jesteś zaznajomiony z sytuacją. Już to ktoś gdzieś pisał chyba w temacie odnośnie piractwa, że sam NCsoft zezwala na takie prywatne serwery, z tym że można na nich grać w kroniki starsze (czyli z numerkiem o jeden niższym) i nie mieli do nikogo pretensji, że sobie otwierają prywatne serwery bo jeśli by mieli to sama gra by nie była bezpłatnie udostępniona na głównej stronie.
I od kiedy to coś co jest prywatne jest pirackie? Ludzie nie kupują pirackich kopii gry, a to na jakim serwerze grają to już ich wybór, a skoro sama firma pozwala na coś takiego to nie można tego nazywać piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 23:38, spectralheaven napisał:

Dobra widzę, że nie jesteś zaznajomiony z sytuacją. Już to ktoś gdzieś pisał chyba w temacie
odnośnie piractwa, że sam NCsoft zezwala na takie prywatne serwery, z tym że można na nich
grać w kroniki starsze (czyli z numerkiem o jeden niższym) i nie mieli do nikogo pretensji,
że sobie otwierają prywatne serwery bo jeśli by mieli to sama gra by nie była bezpłatnie udostępniona
na głównej stronie.
I od kiedy to coś co jest prywatne jest pirackie? Ludzie nie kupują pirackich kopii gry, a
to na jakim serwerze grają to już ich wybór, a skoro sama firma pozwala na coś takiego to nie
można tego nazywać piractwem.


To że firma pozwala na takie praktyki nie oznacza od razu, że to legalne. Bo według umowy licencyjnej legalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 23:22, Adik989 napisał:

Po trzecie... Niedługo C6... Nowa grywalna rasa... Ogólnie NCsoft zapowiada że to będzie największa
kronika wszech czasów...

A skąd masz wiadomości o C6? mógłbyś podać linka or something? Nie to ze Ci nie wierze ale chciałbym sam to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 00:00, Jester napisał:

To że firma pozwala na takie praktyki nie oznacza od razu, że to legalne. Bo według umowy licencyjnej
legalne nie jest.



Skoro firma pozwala na takie praktyki to znaczy, że nie uważają tego za piractwo. Nie wiem jak się ma sytuacja obecnie, ale jeśli zmienili zdanie to nie powinni na początku na coś takiego pozwalać, trzeba być konsekwentnym we własnym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:32, spectralheaven napisał:

Skoro firma pozwala na takie praktyki to znaczy, że nie uważają tego za piractwo. Nie wiem
jak się ma sytuacja obecnie, ale jeśli zmienili zdanie to nie powinni na początku na coś takiego
pozwalać, trzeba być konsekwentnym we własnym działaniu.


Nie nie pozwalali a nie podejmowali żadnych działań majacych na celu ukrucenie tematu. To wszystko. Nie było ich na to stac ani czasowo ani finansowo. W kwestii prawnej nadal sie nic nie zmienilo. Ale teraz postanowili jednak pozamykac lewactwo czego dowody masz powyzej. To zawsze bylo, jest i bedzie piractwo. No chyba ze NC-Soft zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:36, Jester napisał:

> Skoro firma pozwala na takie praktyki to znaczy, że nie uważają tego za piractwo. Nie
wiem
> jak się ma sytuacja obecnie, ale jeśli zmienili zdanie to nie powinni na początku na coś
takiego
> pozwalać, trzeba być konsekwentnym we własnym działaniu.

Nie nie pozwalali a nie podejmowali żadnych działań majacych na celu ukrucenie tematu. To wszystko.
Nie było ich na to stac ani czasowo ani finansowo. W kwestii prawnej nadal sie nic nie zmienilo.
Ale teraz postanowili jednak pozamykac lewactwo czego dowody masz powyzej. To zawsze bylo,
jest i bedzie piractwo. No chyba ze NC-Soft zmieni zdanie.



Gdyby rzeczywiście się przejmowali procederem to można było to bardzo łatwo ukrócić, po pierwsze nie udostępniać za darmo gry na stonce do ściągnięcia, po drugie dawać na grę ze 2 tygodnie triala i utrzymywać miesięczne opłaty na przyzwoitym poziomie, a ludziom by się nie opłacało grać na prywatnych serwerach, które z tego co słyszałem były do tyłu z aktualizacjami.
Blizzard jakoś chce i potrafi zadbać o swoje serwery i graczy i jakoś nie pilnują jedynie WoW, ale również Warcrafta oraz Diablo. Innymi słowy jak się chce to się potrafi, a jak się nie chce to się później zrzuca winę na to co jest aktualnie pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 18:41, spectralheaven napisał:

Gdyby rzeczywiście się przejmowali procederem to można było to bardzo łatwo ukrócić, po pierwsze
nie udostępniać za darmo gry na stonce do ściągnięcia, po drugie dawać na grę ze 2 tygodnie
triala i utrzymywać miesięczne opłaty na przyzwoitym poziomie, a ludziom by się nie opłacało
grać na prywatnych serwerach, które z tego co słyszałem były do tyłu z aktualizacjami.
Blizzard jakoś chce i potrafi zadbać o swoje serwery i graczy i jakoś nie pilnują jedynie WoW,
ale również Warcrafta oraz Diablo. Innymi słowy jak się chce to się potrafi, a jak się nie
chce to się później zrzuca winę na to co jest aktualnie pod ręką.


Czyli jesli ktos zostawi kluczyki w stacyjce to gdy mu ukradną samochód to bedzie tylko i wylacznie jego wina? A złodziej zostanie z miejsca uniewinniony? Dziwny tok rozumowania prezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 18:45, Jester napisał:


Czyli jesli ktos zostawi kluczyki w stacyjce to gdy mu ukradną samochód to bedzie tylko i wylacznie
jego wina? A złodziej zostanie z miejsca uniewinniony? Dziwny tok rozumowania prezentujesz.



Złodziej oczywiście jest winny bo to jest karalne, ale zostawianie kluczyków w stacyjce to ewidentna głupota, bo każdy wie, że ludzie nie są uczciwi i wykorzystają każdą sposobność, więc żeby im to uniemożliwić nie zostawia się otwartych tylnych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opadły jeszcze emocje wywołane pojawieniem się piątego dodatku do Lineage 2 zatytułowanego Oath of Blood a NCSoft już zapowiada kolejny. Dodatek ten, zatytułowany "Interlude" ma być swoistą rewolucją w świecie Lineage''a 2. Nieoficialnie mówi się nawet o wprowadzeniu nowej rasy! A jak będzie naprawdę, tego dowiemy się dopiero w 2007 roku.

Źródło:
http://www.lineage2.com
http://boards.lineage2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 18:41, spectralheaven napisał:

Blizzard jakoś chce i potrafi zadbać o swoje serwery i graczy i jakoś nie pilnują jedynie WoW,
ale również Warcrafta oraz Diablo. Innymi słowy jak się chce to się potrafi, a jak się nie
chce to się później zrzuca winę na to co jest aktualnie pod ręką.


Ale ty brednie gadasz. Do starcrafta, diablo2, wow sa i byly pirackie serwery i ich polityka mimo ze temu przeciwna nie jest w stanie ich wszystkich pozamykac.

A to, ze NCSoft sie nie stara to czyste brednie wyssane z palca, wystarczy wejsc na ichnia stronke i poczytac (nastepnym razem tak zrob zanim puplicznie zrobisz z siebie posmiewisko) http://www.lineage2.com/news/news.html#a007871

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:02, fingo napisał:


> Blizzard jakoś chce i potrafi zadbać o swoje serwery i graczy i jakoś nie pilnują jedynie
WoW,
> ale również Warcrafta oraz Diablo. Innymi słowy jak się chce to się potrafi, a jak się
nie
> chce to się później zrzuca winę na to co jest aktualnie pod ręką.

Ale ty brednie gadasz. Do starcrafta, diablo2, wow sa i byly pirackie serwery i ich polityka
mimo ze temu przeciwna nie jest w stanie ich wszystkich pozamykac.

A to, ze NCSoft sie nie stara to czyste brednie wyssane z palca, wystarczy wejsc na ichnia
stronke i poczytac (nastepnym razem tak zrob zanim puplicznie zrobisz z siebie posmiewisko)
http://www.lineage2.com/news/news.html#a007871



Wiesz dla mnie to tam może być kilka tysięcy prywatnych serwerów, mnie to nie obchodzi. Pisałem tylko to co ktoś już wcześniej tu na forum pisał o NC soft i prywatnych serwerach związanych z L2. Ogólnie dla mnie granie w MMORPGi to średnia rozrywka dobra na parę godzin, ale potem to się nudzi. Co do Blizzarda to chodziło mi o to, że potrafią lepiej zadbać o swoich graczy bo banują konta cheaterów i pirackie itp. Tym samym bardziej się przejmują swoimi produkcjami niż NC soft. Dla mnie nie ma sensu tego dalej ciągnąć bo uważam, że już wszytko napisaliśmy w tej kwestii, a jak chcesz dalej ciągnąć dywagacje na temat piractwa to jest od tego inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plakac mui sie chce jak widze co wy tu wypisujecie... PRYWATNE SERVERY sa legalne ale tylko wtedy jezeli serwer jest oparty o modowanego c1 a nie jak paradise itd niby l2c4off (te pliki byly kradzione z offa i nie sa legalne) wiec ludzie przestancie wypisywac takie glupoty a jak ktorys ma watpliwosci to www.ncsoft.com i tam w dziale pytan gdzies byl post na temat legalnosci prywatnych serwerow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam iż Prywatne serwery jeżeli powstały bez zgody producenta gry są nielegalne.
niestety ale do Lineage są tylko oryginalne serwery prowadzone przez firmę NC-SOFT używanie innych serwerów niż przeznaczonych do tego przez producenta jest naruszeniem umowy licencyjnej, a piractwa w żadnym stopniu nie tolerujemy na tym forum. Tak więc temat zamykam.

pierwsze ostrzeżenie Kintor następnego już nie będzie zgodnie z regulaminem forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować