Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Quiz WarCraft

1685 postów w tym temacie

Ja wiem,że to jakaś forumowa mania,ale chyba kolejny quiz nie zaszkodzi,jeżeli jest o czymś nowym,nie?A więc to quiz o WarCrafcie.Zasady:

1.Ja rozpoczynam:).
2.Ten,kto zgadnie,daje kolejne pytanie.
3.I tak dalej,i tak dalej...


TYLKO PROSZĘ NIE ROBIĆ BAŁAGANU!

A więc zaczynamy:
Jak się nazywa klan Orków,którego przywódcą jest Zuluhed the Wacked,a potem Nek''rosh Skullcrusher?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:27, Skywalker560 napisał:

Jak się nazywa klan Orków,którego przywódcą jest Zuluhed the Wacked,a potem Nek''rosh Skullcrusher?


Dragonmaw Clan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Mirajka chyba nie zamierza wykorzystać swojej szansy na zadanie pytania, albo poprostu o tym zapomniała, pozwole sobie zadać kolejne pytanie.

Jakiego metalu, użył najpotęrzniejszy smok (Death Wings jak dobrze pamiętam), by stworzyć sobie pancerz (poprostu przyczepić zamiast łusek, by być twardszym :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,skoro taka cisza,to ja zadaję pytanie:
Jak ma na imię Ork,któremu Thrall rozwala czaszkę za to,że był on kiedyś członkiem klanu Burning Blade (Thrall dowiaduje się o tym od Jainy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:39, Skywalker560 napisał:

Dobra,skoro taka cisza,to ja zadaję pytanie:
Jak ma na imię Ork,któremu Thrall rozwala czaszkę za to,że był on kiedyś członkiem klanu
Burning Blade (Thrall dowiaduje się o tym od Jainy)?


Mam szukać tego w grze, czy może w drugiej części książki "Władca klanów" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 21:12, MINIONQ napisał:

Mam szukać tego w grze, czy może w drugiej części książki "Władca klanów" ?


Powiem tylko tyle,iż to na pewno nie jest postać z gry,a jednej z książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:39, Skywalker560 napisał:

Jak ma na imię Ork,któremu Thrall rozwala czaszkę za to,że był on kiedyś członkiem klanu
Burning Blade (Thrall dowiaduje się o tym od Jainy)?


Burx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 21:11, Shabranigdo napisał:

Podczas War of the Ancients Illidan zabił pewnego strażnika zagłady po którym "odziedziczył"
swoje 2 bliźniacze ostrza, jak nazywał się ten demon?


Ten demon nazywał się Azzinoth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoko urodzone elfy próbowały otworzyć portal aby umożliwić Sargerasowi wejść do ich świata, rozpętała się wojna w wyniku czego wileu Wysoko urodzonych zgineło, pozostali wraz z Królową Azsharą zostali strąceni w otchłań mórz i przemienieni w nagi.

Ci którzy przeżyli próbowali wraz z nocnymi elfami odbudować swoją cywilizacje niestety ich uzależnienie od magi sprawiło że zostali wygnani z Ashenvale, w poszukiwaniu nowego domu odnaleźli Quel''Thalas tam to właśnie zamieszkali i stali sie Wysokimi Elfami.

Zyli sobie długo i szcześliwie aż do czasu kiedy Książe Arthas pojawił się w Quel''Thalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 18:26, Shabranigdo napisał:

Wysoko urodzone elfy próbowały otworzyć portal aby umożliwić Sargerasowi wejść do ich świata,
rozpętała się wojna w wyniku czego wileu Wysoko urodzonych zgineło, pozostali wraz z Królową
Azsharą zostali strąceni w otchłań mórz i przemienieni w nagi.

Ci którzy przeżyli próbowali wraz z nocnymi elfami odbudować swoją cywilizacje niestety ich
uzależnienie od magi sprawiło że zostali wygnani z Ashenvale, w poszukiwaniu nowego domu odnaleźli
Quel''Thalas tam to właśnie zamieszkali i stali sie Wysokimi Elfami.

Zyli sobie długo i szcześliwie aż do czasu kiedy Książe Arthas pojawił się w Quel''Thalas ;)


Chyba się pomyliłem, bo myślałem że nocne elfy przez oddziaływanie studni wieczności i powoli pragnięcia coraz to więcej magii stały się wysokimi elfami, ale to mój błąd i tobie odpowiedź zaliczam :)

Shabranigdo +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką nazwe nosiła broń którą Azgalor trzymał od Mannoroth''a? Każdy Władca Otchłani używa takiego w walce ale to które Azgalor dostał od Mannoroth''a ma swoją własną nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować