Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Stary dobry Tony Hawk... który najlepszy??

86 postów w tym temacie

Mi najbardziej podoba sie thps4 bo niejest zbytnio przeladowany, a fajnie sie gra, po nim 3 i minimalnie za nia 2, w dwojke gralem jaka pierwsza i bardzo mi sie podobala tylko ma jedna jak dla mnie bardzo, bardzo duza wade, nieda sie reserwow (napewno zle napisalem, ale chodzi o obrot deski po ktorym mozna przejsc w manuala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:32, Darth Master napisał:

Mi najbardziej podoba sie thps4 bo niejest zbytnio przeladowany, a fajnie sie gra, po nim 3
i minimalnie za nia 2, w dwojke gralem jaka pierwsza i bardzo mi sie podobala tylko ma jedna
jak dla mnie bardzo, bardzo duza wade, nieda sie reserwow (napewno zle napisalem, ale chodzi
o obrot deski po ktorym mozna przejsc w manuala)


W THPS w ogóle nie było manuala nawet :P A mimo wszystko grało się zacnie, jednak za najlepszy tytuł z tej serii uważam THPS3, chyba dlatego, że dopiero w tej części nauczyłem się grać na jako takim poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od THPS3, i przeszedłem ją w 100% (wszystkie postacie, wszystkie plansze, wszystkie bonusy itd.).
THPS4 TYLKO w 98% i mnie się znudziło. W THPS2 nie mogłem rozdzielczości na inną niż 640x480 zmienić, więc odsunąłem...
THPS3 ROXXXXXXXX!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie THPS 2
czwórka była chyba najsłabsza
Trójka to taka nijaka była
Natomiast druga częśc wymiata do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:19, Qcza napisał:

> Mi najbardziej podoba sie thps4 bo niejest zbytnio przeladowany, a fajnie sie gra, po
nim 3
> i minimalnie za nia 2, w dwojke gralem jaka pierwsza i bardzo mi sie podobala tylko ma
jedna
> jak dla mnie bardzo, bardzo duza wade, nieda sie reserwow (napewno zle napisalem, ale
chodzi
> o obrot deski po ktorym mozna przejsc w manuala)

W THPS w ogóle nie było manuala nawet :P A mimo wszystko grało się zacnie, jednak za najlepszy
tytuł z tej serii uważam THPS3, chyba dlatego, że dopiero w tej części nauczyłem się grać na
jako takim poziomie :D

co uwazasz za jako taki poziom ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:48, Darth Master napisał:

co uwazasz za jako taki poziom ???


Combo za kilka milionów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:49, Qcza napisał:

> co uwazasz za jako taki poziom ???

Combo za kilka milionów ;)

to tak jak ja, kiedys dochodzilem nawet do kilkunastu, a dawno niegralem i jak zaczalem se grac jakis miesiac temu przez tydzien to sie z milionem meczylem, tak jakbym nigdy niegral....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z THPS 3 . Tzn. z ustawieniem sterowania. Chciałbym ustawić sterowanie na pada. Zmieniam na górze z KEYBOARD na USB Pad. I zaczynam ustawianie klawiszy. Jednak w funkcjach UP, DOWN, LEFT, RIGHT (czyli najważniejszych) nie mogę ustawić ani krzyżaka ani żadnego z analogów. Tak jakby konfigurator nie widział żadnej z osi. Inne przyciski da się w tym miejscu ustawić. Jak temu zaradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować