Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Stary dobry Tony Hawk... który najlepszy??

86 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2007 o 21:18, Wayzin napisał:

Sebo7 - to zagraj sobie w 4

jak będe w Empiku, albo gdzieś i będzie to kupię
ps dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem z TH''ów najlepszy jest AW na równi z "czwórką". w American Wasteland super gra sie na necie (jeśli nie trafimy na cyborgi nabijające comba po 700-800mln;)) jest dużo fajnych trybów - chociaż najfajniej i tak gra się w combo mambo i inne, w których chodzi o nabijanie punktów, bo takie np. cuś, gdzie trzeba strzelać w ludzi jakimiś ogniami to trochę przesada... Nie gorzej jest w singlu, swoboda, ciekawa fabuła, dosyć zabawne dialogi/filmiki, dużo ciekawych, różnorodnych zadań, "budowanie" skate parku etc. etc... W Czwórce było duuużo zadań, ciekawe lokacje, była jakby realistyczniejsza - po prostu grało sie przyjemnie:) Tuż za w/w częściami jest THPS 3, czyli trzecia część, gdyby była dłuższa byłaby chyba najlepszą częścią;) a tak, to przechodzimy ją w godzinę? - może trochę więcej, ze wszystkimi zadaniami;)! Za niewypał uważam THUG''a 2, nie wiem, po prostu nie przypadł mi do gustu;)... Co do dwójki to, hmmm... też jakoś mnie nie wciągnęła, może dlatego, że grałem w nią po "trójce" i chyba nawet po "czwórce" i odstraszył mnie brak reverta... i innych, potrzebnych do wykręcenia dużego comba i prawdziwego szalenia tricków;) W THSB (pierwszą część) grałem dosłownie kilka minut, gdzie jest manual!?!... a w pierwszego THUG''a nie grałem w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kompletnym liderem jest THPS 2 , czyli pierwsza część, w którą grałem. Za drugą z kolei uznaję THPS 4. Dużo zadań, dość zróżnicowany i grywalny. American Wasteland uznaję za kompletnie zepsute i najsłabsze z serii. W AW podoba mi się tylko "tryb klasyczny", ale jest króciutki i gra powędrowała po kilku dniach na półeczkę, a nie mam zamiaru do niej wracać. Undergroundy? Da się grać jednak...też jakoś mnie specjalnie nie przyciąga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są dobre.
THPS - za samo to że był, nowoś na rynku jazda deską
THPS 2 - za klimat i plansze
THPS 3 - za mnogoś tricków i fajne filmiki
THPS 4 - za soundtrack, normalnie wymiata i za Rodney`a Mullena - świetny filmik

w inne THPS`y nie grałem więc nie wiem ale najlepsza mi się wydaje 4-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najprzyjemniej gralo w 4 czesc. Miala wszystko co powinna posiadac dobra gra: ladna frafike, mily dla ucha soundtrack, ciekawe plansze i zadania. W te wszystkie THUGi nie gralem, bo wydawaly mi sie juz nieco przesycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grałem we wszystkie THPS, oprócz UG2 i "dwójki". Pierwsza część... Ile się w nią nasiepałem z kumplami, te kombosy, rekordy, gra wymiatacz, choć na moim wysłużonym PSX lepszy był chyba Trasher: Skate % Destroy, niezły tytuł. Trzecią część poznałem dzięki CDA, też niezły tytuł i czwartą zakupiłem już w eXKN... THAW posiadam z eXG, a każdy tytuł cenię za grafę, swobodę, masę kombosów, soundtrack i filmiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować