Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Stary dobry Tony Hawk... który najlepszy??

86 postów w tym temacie

Jedna z najlepszych moim zadaniem gier na kompa (podkreślam jedna z wielu) czyli
Tony Havk Pro Skater 2...
były nawet jakies sukcesy w zawodach...

a waszym zdaniem który był/jest najlepszy i dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THPS 2. Dlaczego?
Po pierwsze bardzo klimatycznie dobrana była muzyka (noo, może nie wszytsko ;]), po drugie jazda była o tyle realna, że nasz skater nie pędził jak szalony i moża było wykonywać w miarę prawdziwe tricki - np. jazda do schodków, potem hell nad boardslide i zeskok. W kolejnych częściach najlżeszy podskok to juz przeskoczenie całej rurki. THPS 3 i 4, oraz Undg. nastawione były na szaloną jazdę i robienie setek nierealnych tricków, aby uzyskać milionowe sumy punktów.

Jednakże po pewnym czasie, kiedy thps2 był ograny do bólu, kupiłem także czwóreczkę i wbrew obawom nie była ona taka zła, aczkolwiek nie wciągnęła mne na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepsze THPS to 2 i 4. Pamiętam, gdy dostalem THPS 2 to co najmniej 2 lata katowalem, wyniki byly miodzio:P:P gdy kupilem 4, tez nie moglem sie oprzec. miesiace spedzone na multi... tez bylo cos:D polecam obie gry, bo nie sa drogie, a sa swietne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda część była dobra, ale gdybym miał wybrać to... wahałbym się między THPS 2 i THPS 3. Wybieram jednak THPS 2 - raz, że był pierwszy. Dwa, że super grywalny i lepiej się sterowało postacią ("czuło się ją"). Zadania minialnie ciekawsze i różnorodniejsze w THPS 3, ale i trudniejsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dużą ilość częsci :) (2,3,4 bez 1 i undergroundów bo zawiodłem się na 4''ce). Ale zdecydowanie najlepsza jest 2 (High school... :))))))))) miodzio !) Potem 3 a na końcu 4. W undergroundy nie grałem - ale spodziewam się ,że są takie "misjowo-nierealne jak 4 (Zbierać różowe słonie WTF?! wrzucanie ludzi do wody?! Matko... I ten hip-hopowy klimat ;p)."

Paweldomar1 Możesz mi powiedzieć jaki jest multi w "czwórce" ? Grałem kiedyś w trójkę - ale wtedy miałem modem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Valed ----> tam jest kilka trybow gry. Najlepsze kombo, wynik, "graffiti"(musisz jak najwiecej zgrindowac rzeczyy), Król na górze (musisz zdobyc korone i utrzymac ja jak najdluzej), Berek ( musisz z jak najszybsza predkoscia skoczyc na przeciwnika). Ja osobiscie gralem w kombo i wynik, najlepsze sa. duzo ludzi jest caly czas. co najmniej 10 servow po kilku graczy. Fajne jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie grałem tylko w czwórkę i właśnie te nierealne klimaty mi się podobają. Ja chcę mieć grę zręcznościową, a nie symulator skatera (jakbym chciał robić całkiem normalne triki, to bym się nauczył jeździć na desce :)). Pewnie większy realizm nie przeszkadzałby mi tak bardzo, gdybym grał np w THPS 2, ale wolę coś bardziej szalonego. Dlatego być może kiedyś zapotrzę się w Underground 2, gdyż ważną rolę ma tam Bam Margera i parę innych osób znanych z Jackassów i tego pokroju programów, a to zapowiada niezłą demolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko THPS2 - muza, grywalnosc. Ta czesc to byl swego rodzaju przelom, pozniejsze to juz odgrzewany kotlet i kazdy kolejny to nudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 00:01, Klimos napisał:

Stara dobra dwójeczka. Jako jedyną ją przeszedłem. Pozostałe zbyt szybko się nudziły, chociaż nie były najgorsze.

Taaak ... pamiętam Tonego2 :D też przeszedłem i według mnie jest to najlepszy THPS, no ale co ja mam dużo mówić skoro niewidziałem tych nowych - podobno (tak twierdzą moi kumple) Underground2 jest dobry. A ty jak przechodziłeś to zbierałeś te "niebieskie triki" ? bo żeby uzyskać dostęp do postaci Spider Mana trzeba je uzbierać (chyba) albo w sumie przejść wszystkimi na 100% :] niewiem ale wiem że było coś takiego - można to sprawdzić gdzieś w opcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie ubóstwiam THPS 4 (z CDP) i THUG 2 (z Lem-u). Obydwie są boskie. A jak po tylu latach grałem w THPS 3 to myślałem że Spine Transfery też tam są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 12:18, lajt napisał:

A ty jak przechodziłeś to zbierałeś te "niebieskie triki" ? bo żeby uzyskać dostęp do postaci Spider Mana trzeba je uzbierać (chyba)
albo w sumie przejść wszystkimi na 100% :] niewiem ale wiem że było coś takiego - można to sprawdzić gdzieś w opcjach


Nie pamiętam już co trzeba było zrobić, ale SpiderMan''a na pewno miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THPS 2 i 3, coż świetne gry, bicie rekordów z wypiekami na twarzy(rywalizacja z kolegami), cudowna muzyka, możliwości robienia niewiarygodnych ewolucji powietrznych... Myślę, że więcej nie trzeba pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować