Zaloguj się, aby obserwować  
chopin06

GTA 3 - Temat Ogólny

272 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 18:12, queertin napisał:

> > P.S -Kiedyś to jakoś trudne nie było,a teraz?On pada jak mucha w smole :(

>
> Musisz dostać się na dach budynku stojącego na przeciwko statku.
> Jednak zanim wejdziesz na budynek musisz pobiec na jego przeciwną stronę, między
małe
> budki, gdzie leży "piguła spowalniająca". Bez niej praktycznie nie jest możliwe,
by 8-Ball
> przeżył eksplorację pokładu statku.

Wystarczy mieć w miarę szybki i precyzyjny nadgarstek i umieć "zdejmować" gości z "głową".



:D Mój kolega poszedł na hardkora, palną 10x kod na wszelką broń i rozwalił wszystkich z wyrztuni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo udało mi się ją wykonać za drugim razem [ to moje któreś z tam kolei podejście do ukończenia gry ], za pierwszym wpadłem na latarnię jeszcze na Staunton, w Saint Marks spodziewałem się kanonady od mafiozów a tu nic. No i przy okazji ukończyłem [ fabularnie ] całość. A dodatkowych misji nie chce mi się robić. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodze sobie trójkę na komorce i zacialem sie na pewnej misji.. Moze ktos pamieta.. Na pierwszej wyspie jeszcze trzeba ze snajperki z dachu osłaniac 8-balla ktory wchodzi na statek w celu jego wysadzenia. Ale jakas masakra on ginie po kilku sekundach.. Juz probowalem nawet na Rambo wpasc tam z miotaczem ognia, ale mnie tez zabijaja. Jest tam jakis sposob moze dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się składa że grasz na smartfonie, bo mam pytanie. W jednej z pierwszych misji, musimy udać się do sklepu z bronią. Leży tam pistolet i trzeba go podnieść. Jak to zrobić? Próbowałem już wszystkiego, i dosłownie niczym nie da się wziąć broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 02:09, Kraju napisał:

Dobrze się składa że grasz na smartfonie, bo mam pytanie. W jednej z pierwszych misji,
musimy udać się do sklepu z bronią. Leży tam pistolet i trzeba go podnieść. Jak to zrobić?
Próbowałem już wszystkiego, i dosłownie niczym nie da się wziąć broni.

No wejsc na niego po prostu :) jak mniemam juz stosowales ta metode wiec nie wiem co ci poradzic :( ja gram na iPhonie i tu jest konwersja 1:1. Na pc sie wchodzilo na bron i kupowales i w telefonie mam to samo. Nie wiem moze na innym systemie to sie inaczej robi.

BTW z tabletka juz probowalem i lipa bo za wolno mi wtedy celownik chodzi :p ale juz zrobilem. Poszedlem jeszcze raz na żywioł tylko tym razem nie z miotaczem ognia a z automatem i powybijalem wszystkich szybko :) takze jestem juz

Spoiler

na drugiej wyspie

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przechodzić kilka razy, resetować misję, grę. Może trzeba będzie grę przeinstlować. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:14, Kraju napisał:

Próbowałem przechodzić kilka razy, resetować misję, grę. Może trzeba będzie grę przeinstlować.
Dzięki za pomoc.



Dupa a nie w sklepie. :) Maurycy źle tłumaczy. :) Spluwa znajduje się za sklepem. Musisz wejść w taką alejkę z prawej strony sklepu, a potem skręcić w lewo. Jest tam taka prowizoryczna strzelnica. Pistolet dostajesz gratisowo, nie trzeba go kupować. :)

Ja utknąłem w misji, gdzie pomagamy uporać się wojskowemu w koszarach z kartelem. Za cholerę nie umiem strzelać na smartfonie. Tzn, jak dla mnie to strzelanie jest spartolone. O niebo lepiej wyszło to w Max Payne. Autocelowanie włącza się raz na 100 prób. Ech, dałem sobie spokój. Może ktoś ma chwile i pomoże mi z tą misją? Tylko gdzie jest folder zapisu na Andku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 14:53, DoMiNo1992 napisał:

Dupa a nie w sklepie. :) Maurycy źle tłumaczy. :)

to nie ja powiedziałem ze w sklepie ;) Kraju powiedział ze musi wziąć broń ze sklepu to mu powiedziałem jak to się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 17:07, Maurycy_69 napisał:

> Dupa a nie w sklepie. :) Maurycy źle tłumaczy. :)
to nie ja powiedziałem ze w sklepie ;) Kraju powiedział ze musi wziąć broń ze sklepu
to mu powiedziałem jak to się robi :P


Chodziło mi o to, że tłumaczyłeś koledze Kraju, że trzeba ową broń kupić. A to nieprawda. :P

A tak już wracając do tematu... nie mogę się doczekać na takie komórkowe Vice City. Ech... to była moja ulubiona gra... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 17:25, DoMiNo1992 napisał:

A tak już wracając do tematu... nie mogę się doczekać na takie komórkowe Vice City. Ech...
to była moja ulubiona gra... ;)

myślę że to kwestia czasu bo vc chyba na tym samym silniku graficznym co trójka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 17:55, Maurycy_69 napisał:

> A tak już wracając do tematu... nie mogę się doczekać na takie komórkowe Vice City.
Ech...
> to była moja ulubiona gra... ;)
myślę że to kwestia czasu bo vc chyba na tym samym silniku graficznym co trójka jest


Miejmy nadzieje. Oj pograłby sobie człowiek w Vice City podczas drogi na uczelnie... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 13:22, meryphillia napisał:

Real GTA

Jedyny dobry mod do gry od lat i wątpie by coś się zmieniło pod tym względem.


Ogólnie coś mnie ostatnio wzięło na GTA 3 jak zobaczyłem u znajomego na Androidzie i chętnie bym sobie pograł sobie, tyle, że właśnie jak sobie przypomnę ten widok na auto i na naszego bohatera, to niestety grać mi się już odechciewa. Strasznie niewygodnie mi się patrzyło z oryginalnej perspektywy w GTA 3.

Po za tym z Androidem to naprawdę jest świetna sprawa. Taka mini konsola się robi jak dla mnie przy grach typu GTA.

Poczekam jednak na kolejne części z zakupem jakiegoś dobrego smartfona, bo zanim pojawi się VC i SA będzie trzeba na pewno trochę czasu, a obecne ''smarty'' już pewnie będą wtedy liche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować