Zaloguj się, aby obserwować  
chopin06

GTA 3 - Temat Ogólny

272 postów w tym temacie

Witam, czy ma ktoś lub jest zainteresowany sprzedaża gta3, wersja premierowa lub kilka miech po, z całym tam zestawem. Proszę o kontakt pod

Spoiler

( rafal3392@wp.pl) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z tą grą pospolity problem: po zmianie rozdzielczości mam crash do pulpitu. Co więcej, przy rozpoczęciu gry na domyślnych ustawieniach, podczas rozgrywki występuję jakąś dziwna, delikatna, zielona mgła. Jakieś pomysły? Za porady typu "google nie boli" z góry podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 07:06, Firefly94 napisał:

Mam z tą grą pospolity problem: po zmianie rozdzielczości mam crash do pulpitu. Co więcej,
przy rozpoczęciu gry na domyślnych ustawieniach, podczas rozgrywki występuję jakąś dziwna,
delikatna, zielona mgła. Jakieś pomysły? Za porady typu "google nie boli" z góry podziękuję.


A próbowałeś nie zmieniać docelowego folderu podczas instalacji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie,

ukończyłem (a przynajmniej prawie) GTA 3 na 100 %.. no właśnie, nie do końca.
Zebrałem wszystkie paczki, wykonałem wszystkie skoki, rozwałki, ukończyłem wszystkie misje telefoniczne i te zwykłe, każdego zleceniodawcę kończyłem od razu gdy go zacząłem - nie było przeskakiwania na kolejnych pojawiających się i zostawiania poprzednich ,,literek'''' na mapie.
Karetka i reszta towarzystwa ukończona. A w statystykach wyświetla mi 99 % i 72/73 misje. Nie wiem, co mogłem pominąć, to chyba jakiś błąd... Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 07:21, Firefly94 napisał:

Hmm, dziwne. Misje z dostarczaniem pojazdów do garaży zrobiłeś?


Tak, na koniec został mi tylko czołg na statek w Portland. Byłem przekonany, że tym akcentem osiągnę upragnione 100 %, ale jednak nie.
Niby problem straszny nie jest, bo to tylko taka formalność, ale to i VC chcę mieć ukończone w 100 %. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten licznik misji to nie jest przypadkiem licznik misji fabularnych (72/73)? W sensie: ostatnia misja wymaga uzbierania 500 tys. $ i wtedy ktoś tam do nas zadzwoni, abyśmy pojechali i przekazali okup za porwaną laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 10:58, Barnette napisał:

A ten licznik misji to nie jest przypadkiem licznik misji fabularnych (72/73)? W sensie:
ostatnia misja wymaga uzbierania 500 tys. $ i wtedy ktoś tam do nas zadzwoni, abyśmy
pojechali i przekazali okup za porwaną laskę.


To już mam wykonane.

Po tej misji dostępny staje się czołg (przynajmniej do zabrania na spokojnie, nie liczę tych jeżdżących po mieście przy 6 gwiazdkach), który odprowadziłem do Portland na statek. Myślałem, że to ostatni element mojej stu-procentowej układanki.

Nie jest wielki problem, najwyżej jeszcze chwilę poszukam i tak zostawię. Ale spędziłem przy tej grze dużo czasu ostatnio i trochę szkoda być ledwie o krok od celu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że post pod postem, ale nie widzę nigdzie przycisku do edycji.

Przypomniałem sobie, że musiałem się wracać drugi raz po paczkę ukrytą w parku na Wyspie Staunton, co dało mi do myślenia, że prawdopodobnie musiałem wczytać zapis sprzed zrobienia czegokolwiek w tym miejscu. Faktycznie, brakowało mi tylko ,,przejażdżki w parku''''. Teraz tylko chwila przerwy od GTA i później można katować VC. :D

Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować