Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II - Edycja Kolekcjonerska tylko teraz!

64 postów w tym temacie

Naprawde bardzo mi sie podoba ta edycje kolekcjonerska. Jedna z lepszych tutaj, na gram.pl. Jednak gra nie dla mnie tak wiec nie zakupie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zamowiłem i czekam mieli wysyłać 28 a jes 29 a w stacie mam ze gotowe do wysyłki lub gdsy wszystkie produkty beda dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało przyjść dziś ale jakoś jeszcze tego nie ma. Jak można tuż przed premierą zmieniać datę wysyłki. Przecież miałem gwarancję że otrzymam to na 2 dni przed premierą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CdProjekt zachowuje się lekko nie na miejscu.
Powinniście dać jakieś info na temat kolejnego opóźnienia...
Godzina 18.00, a paczka nie opuściła jeszcze CdProjektu.
Widzę, że gracie na zwłokę, a to nie świadczy dobrze o podejściu do kupującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gimlox - nie rozumiem Twego rozjuszenia. Jakbyś śledził na bieżąco info nt. tejże gry, to byś wiedział, że data planowanej wysyłki już jakiś czas temu uległa zmianie (z 28 na 29...).

Wiadomośc o wysłaniu paczki pewnie jutro przyjdzie i jutro też najpewniej (a przynajmniej powinno) dotrze do osób, które zamówiły egzemplarz Medieval Total War II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie zamiast gledzic poczytali wczesniejsze topici, chocby o wysylce Gothic III to dowiedzielibyscie sie, ze podstawa do krzyku to posiadanie jutro o godz. 11 w statusie wysylki, nie wyslane. Nikt nie bedzie wam siedzial i aktualizowal systemu bo maloletni siedza po drugiej stronie lacza i trzesa sie gdzie ich przesylka. Kazda para rak sie tam przyda, przy G3 i tak system aktualizowany byl dzien po wysylce, 1.11, co mnie pozytywnie zaskoczylo ze komus w swieto chce sie tak bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe zrzędzi, tylko wymaga. Ja zresztą też. Zapłaciłem, obiecano mi, że gra zostanie wysłana 29 listopada (ok, nie OBIECANO, ale cały czas tak mowiono, w każdym razie, że 2 dni rpzed premierą. A tutaj nic nie wysłali, nawet komentarza, słowa przeprosin, czy coś, zero. Ale wychwalania, czego to w EK nie ma jest tutaj od groma. Ogólnie mówiąc, czuję się zawiedziony, i lekko oszukany przez CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:38, NLX napisał:

NIe zrzędzi, tylko wymaga. Ja zresztą też. Zapłaciłem, obiecano mi, że gra zostanie wysłana
29 listopada (ok, nie OBIECANO, ale cały czas tak mowiono, w każdym razie, że 2 dni rpzed premierą.
A tutaj nic nie wysłali, nawet komentarza, słowa przeprosin, czy coś, zero. Ale wychwalania,
czego to w EK nie ma jest tutaj od groma. Ogólnie mówiąc, czuję się zawiedziony, i lekko oszukany
przez CDP...

Jestem ciekaw co Ty byś zrobił na miejscu CDP. Masz do rozdysponowania ileś tam paczek. Kurierzy jeszcze ich nie odebrali. I co teraz ???? Może to wszystko prze kurierów, którzy "zgubili drogę" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień się nie skończył jeszcze ale Jak pisał CDP (wysyłka 29 listopada) a następnego dnia po wysłaniu paczki jest rozsyłka kurierem.Kżdemu chyba zależy zeby dostać grę tak jak mówił CDP.Zgadzam się.Mówił tak i niech nie niepokoi tych co tą EK zamówili.MAM dużą nadzieje że dostane grę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:40, Mistic napisał:

przy G3 i tak system
aktualizowany byl dzien po wysylce, 1.11, co mnie pozytywnie zaskoczylo ze komus w swieto
chce sie tak bawic.

W moim przypadku był zaktualizowany w chwili wysyłki - dokładniej - kilkadziesiąt minut po jej wysłaniu.
Ale co do zrzędzenia to prawda - rzeczywiście szukacie skandalu tam gdzie go nie ma. Jedyny powód dla którego nieterminowa wysyłka może frustrować to umawianie się z kurierem i kombinowanie, gdy już ktoś wygospodarował sobie czas. Ja akurat w czwartki pracuje w domu a przez pozostałą część tygodnia do 18 jestem w pracy, więc dostarczenie MII w piątek jest mi nie na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Blade2

A może to zmasowany atak gremlinow uszkodził paczki ?? A może święty Mikołaj zastrajkował ?? A może to skutek złego promieniowania z Marsa ?? No bo przecież wszyscy mogą być winni, tylko nie CDP... A tak serio, to sorry za tą małą złośliwość, ale moja opinia: płacę = wymagam. I niech CDP się martwi, jak dotrzymać terminu, nie ja. A jeśli nie są pewni, czy kurier tak szybko to dostarczy, niech oprócz superlatywów napiszą też, że: "Wysyłka w terminie nie jest pewna". Bo przeczytałem tam mnóstwo pieknych słów, ale o mankamentach nikt nie wspomniał...

--> Cymciak

Nie, nie skandalu, po prostu uważam, że wydaję ciężkie pieniądze, więc mam prawo oczekiwać za to profesjonalizmu i wysyłki w terminie. Niestety, teraz nieterminowość i kiepska obsługa klienta tak się rozpowszechniły, że kiedy ktoś się o to przyczepi, od razu ludzie uważają, że szuka skandalu. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 19:47, Blade2 napisał:

Jestem ciekaw co Ty byś zrobił na miejscu CDP. Masz do rozdysponowania ileś tam paczek. Kurierzy
jeszcze ich nie odebrali. I co teraz ???? Może to wszystko prze kurierów, którzy "zgubili drogę"
????


Jakich kurierów?
Premiera 1 grudnia była obietnica dostawy 2 dni przed premierą
Policz sobie paczki ida normalnym kurierem(nie Masterlinkiem) 1 dzień.Priorytet pocztowy 3 dni
Wysyłki robisz 27 i wszyscy sa zadowoleni.
To do Gram.pl należy pilnowanie i rozsądne zarządzanie terminami, Ktoś za to odpowiada. Jeżeli się trąbi o terminie premiery miesiąc wcześniej to się staje na głowie i się terminów dotrzymuje.
Jak ja obiecuje klientowi że drukarke będzie zrobiona na 16.00 to tak własnie robię.
Ewentualnie dzwonię i informuje o przedłużeniu naprawy.

Rozwiązanie jest banalne.
Przyjmuje zamówienia do pre-ordera max tydzień przed premierą.
i w pierwszej kolejności idą te zamówienia.
Dodatkowo informuje wszystkich zainteresowanych o poślizgu


Lub nie robić szopki "dwa dni przed premierą".
Bo jest to widać po kilku ostatnich wypadkach technicznie niemożliwe.
Wiadomo że Master może się spóźnić, i sa różne losowe wydarzenia.
Ale to jest ostatnio nagminne przy pre-orderach.
I nie obchodzą mnie tłumaczenia, że do niektórych maile z odpowiedziami nie dochodzą, dziwnym trafem prosba o zapłatę zawsze trafia.

Jak napisał NLX płacę - wymagam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto fragment maila, ktory otrzymałem DZISIAJ (30 listopada !!!) od CDP:

"Z przykrością musimy potwierdzić wcześniejszą informację (otrzymaną od nas w poniedziałek), że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki dwa dni przed premierą, nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego mocno opóźniona dostawa gotowych nośników z grą do CD Projekt, co wpłynęło na znaczne przesunięcie terminów konfekcji edycji kolekcjonerskiej, która dopiero w dniu dzisiejszym odbierana jest z produkcji."

Hmmm....
"otrzymaną od nas w PONIEDZIAŁEK" - żadnej informacji nie otrzymałem.
"mocno opóźniona dostawa gotowych nośników z grą do CD Projekt" - to trzeba było wcześniej wziąć poprawkę na taką ewentualność.
"w dniu dzisiejszym odbierana jest z produkcji." - i ja mam wierzyć, że zostanie dzisiaj odpowiednio spakowana i dostarczona kurierowi? Coś średnio mi się to widzi.

Konkluzja: Napisali: "grę otrzymasz 1 dzień przed premierą!" Powinno być: "Grę otrzymasz w dniu premiery, albo nawet dzień PO premierze!" (pomijając fakt, że raczej dzisiaj teog nie wyślą, czas dostawy przesyłki, zgodnie z tym, co napisali to 24 DO 48h. Innymi słowy, statystycznie połowa graczy zagra sobie w Medievala PO premierze, 2 grudnia.)

I to tyle, co chciałem powiedzieć a propo dotrzymywania obietnic przez CDP. Amen.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 30.11.2006 o 09:39, NLX napisał:

Konkluzja: Napisali: "grę otrzymasz 1 dzień przed premierą!" Powinno być: "Grę otrzymasz w
dniu premiery, albo nawet dzień PO premierze!" (pomijając fakt, że raczej dzisiaj teog nie
wyślą, czas dostawy przesyłki, zgodnie z tym, co napisali to 24 DO 48h. Innymi słowy, statystycznie
połowa graczy zagra sobie w Medievala PO premierze, 2 grudnia.)

/.../

Jak dzisiaj nie wyślą paczek z Medievalem II: Total War EK, to dostaniemy przesyłki dopiero 4. grudnia (poniedziałek), bo Masterlink nie pracuje w soboty. :/ Chociaż po dłuższym zastanowieniu powiem ci, że grę mógłbyś otrzymać 2. grudnia, ale pod warunkiem pojechania do najbliższego odziału Masterlinka i odebraniu przesłyki własnoręcznie (nie czekając na dostawę do domu :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować