Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II - Edycja Kolekcjonerska tylko teraz!

64 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 09:54, Miniu napisał:

Ja zamowilem normalna edycje i tez mi nie wyslali. Na razie nie dostalem nawet maila.


Bo informacji o wysyłce jeszcze nie ma. U mnie pisze, że czeka na wysyłkę ale jakoś kurier z rana zadzwnoił, że ma już paczkę dla mnie. Wniosek? Paczka została wysłana wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga tak sie przygladam tej wizualizacji EK i czy tylko mi sie wydaje, ze ta skorzana plachta jest za mala zeby pomiescic ten Album w twardej oprawie ??
podobno wszystko mialo byc zapakowane w ta plachte - ciekawe czy tylko jak tak zlozyli w jakas mala "kostke" czy jakos inaczej ehh nie moge sie juz w sumie doczekac gierki a z 1 dnia obsuwy nie ma co robic problemu panowie :-)


NLX - proponuje ziolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zamawiajšc Medieval II: Total War - Edycja Kolekcjonerska maiłem nadzieję że dostawca przyłoży się troszeczkę i akurat te zamówienia potraktuje priorytetowo (jako że cena jest znacznie wyższa niż wersji podstawowej ) . Niestety obiecany termin dostawy 2 dni przed premierš. nie został dotrzymany.
Ale nie to jest najbardziej frustrujšce, wczoraj (tzn 29-11-2006) zadzwoniłem na podany numer i zapewniano mnie iż przesyłki zostanš wysłane 29-11 i w dniu jutrzejszym (tzn 30-11 ) napewno otrzymam swój egzemplarz.
Więc chyba państwo rozumiejš jak zirytowała mnie informacja że tak jak wszyscy otrzymam swoja wersję 1 Grudnia (co też nie jest pewne !).

W tej sytuacji myœlę że jest to mój ostatni zakup w państwa firmie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> Lex

Nie do końca. Właśnie dzwoniłem do Masterlinka, powiedzieli mi, że mogę przesyłkę zlokalizować TYLKO po numerze nadania. Ktorego to numeru nie posiadam. A gdy dzwonię do CDP, aby dowiedzieć się, co z przesyłką, albo jest zajęte, albo nie odbierają. Też sądzę, że to moj osttani zakup w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy zamówili EK:

Dziś będzie wysyłka a grę otrzymacie jutro (przynajmniej ja taki mail dostałem, ale to dotyczy chyba wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> GuzikTheGreat
"NLX - proponuje ziolka..."

Dzięki za troskę, wierz mi, starsznie to doceniam, jesteś wspaniałym przyjacielem, ktory dba o moje zdrowie i wogóle. Ale mi nie ziółka są potrzebne, a odrobina słowności CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dostałem medievala tylko że wersję zwykłą
co do lokalizacji przesyłki to w mojej siedzibie zlokalizowali ja po adresie dostawy i problemów nie robili bez numeru listu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie status zamówienia zwykłej wersji zmienił się i pisze:
Przewidywana data dostawy: 1 grudnia 2006 - 4 grudnia 2006

Sprawdziłem numer trackingowy i okazało się, że paczka została już wydana miejscowemu kurierowi do dostarczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, kolejne ciekawe spostrzeżenie. Od rana próbuję się dodzwonić do CDP, do działu sklepowego, aby dowiedzieć się, co z moją grą. Niestety, od rana jest cały czas zajęte. Raz przez pół godziny, co 5 minut próbowałem. Cóż, innymi słowy, CDP powiedział nam: "Daliście kase, a teraz spi**********" (wybaczcie wulgarność, ale to, co oni robią przekracza już jakiekolwiek normy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie zwykla edycje dostalem juz dzis. Dobrze ze ktos w domu byl bo nie bylem na to przygotowany do tej pory wiadomosci o stanie przesylki na stronie sklep gram nie wprowadzaly mnie w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie listonosz wręczył mi zwykłą wersje MTW2
Szok. Kurde jak widać brak przepływu informacji wprowadza straszne zamieszanie!
Maila że przesyłka wysłana do tej pory nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, wg opisu podstawowej edycji powinno znajdować się w niej coś takiego: "Drukowane drzewko rozwoju technologicznego w formie plakatu". W moim zestawie tego nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:56, WOLF723 napisał:

Nom, właśnie dostałem EK.
Wygląda że o niczym nie zaponieli ale figurka rycerza do bani !

Tak jak i przetłumaczone nazwy jesnostek !

Daj fotosy jaieś dodatkowe - szczególnie tej figurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować