Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zgarnia połowę nagród od Wirtualnej Polski!

137 postów w tym temacie

No wiadomo...takie gry, taka kasa. Ja nigdzie indziej nie kupuję. Ostatnio kupowałem w C***** i te ich gry (oprócz Obviliona i SA) nie zadawalają mnie. Opis "troszkę" różni się od prawdy. A w CDProjecT! Picuś glancuś! Wszystko w 100% super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Wcale nie dziwię się, że to właśnie Wy zdobyliście Imperatorka za "Najlepszego Dystrybutora Roku" (choć Cenega też trzyma się b. dobrze ;)). Życzę dalszych sukcesów!

PS. Fajne statuetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:41, Shadow SSJ Warrior napisał:

Bardzo ładnie;D
Ciekawe:) A w przysłym roku to mamy konkurencję od CDP:D Gothic 3, Heroes V, Medival II;D


Zapomniałeś jeszcze o NWN2 :D

CDP rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:42, heyboy napisał:

Zapomniałeś jeszcze o NWN2 :D


Wpadka, zapomniałem:( Tak naprawdę znajdzie się jeszcze kilka innych tytułow;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co? Od jakiegoś czasu macie tylko obsuwy terminów, instrukcje zawierają błędy ortograficzne.

Ta popularność wynika jedynie z aktywnej polityki marketingowej - wkładki do CDA i itp. Do tego promocje, które promocjami tak na prawdę nie są. Za to plus, za to co w tym milusim opakowaniu - kicha.

Moje prywatne zdanie.

Wiem, Wy lubicie tylko pochlebstwa - CDP FTW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:40, Jaki Ganh1 napisał:

No wiadomo...takie gry, taka kasa. Ja nigdzie indziej nie kupuję. Ostatnio kupowałem w C*****
i te ich gry (oprócz Obviliona i SA) nie zadawalają mnie. Opis "troszkę" różni się od prawdy.
A w CDProjecT! Picuś glancuś! Wszystko w 100% super!

A tu nie chodzi o same gry, ale sposob ich tlumaczenia i wydawania. I moim zdaniem faktycznie CDP wyprzedza pod tym względem Cenegę (choć ona bez wątpienia zajmuje mocne, drugie miejsce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować