Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zgarnia połowę nagród od Wirtualnej Polski!

137 postów w tym temacie

Wielkie Gratz dla CDP:]:]:]...nie dziwię się, że zdobyliście te nagrody...,bo wykonujecie naprawdę KAWAŁ BARDZO DOBREJ roboty:]:] Oby tak dalej:]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kiedys moze zrozumiesz, ze konkurencja jest jedna z najlepszych rzeczy na rynku.


To rozumiem, ale jest jescze Lem i inni mniejsi. A Cenega pieprzy co drugą polonizację vide: Far Cry, czy seria Splinter Cell. A tego nie można im wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Chociaż z wynikami się nie zgadzam bo w 2005 było wiele lepszych gier niż F.E.A.R.

Mam jeszcze pytanie do tych, którzy odwiedzają imperium gier: od jakiegoś czasu nie mogę (nie wiem?) jak dodawać komentarze. Pod tekstem mam tylko przycisk "drukuj" - pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 17:15, Piotrek K. napisał:

/.../

- Nie przesadzasz ? Wiadomo, monopol nigdzie i nikomu (procz monopoliscie) nie sluzy, ale to tylko zyczenia. Czego innego mozna zyczyc ? "Aby 40% rynku stale nalezalo do Was" ? Nie badzmy zbyt powazni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:44, otc napisał:

A Cenega pieprzy co drugą polonizację vide:
Far Cry, czy seria Splinter Cell. A tego nie można im wybaczyć.


Kiedy ostatnio kupiłeś grę od Cenegi? Może kiedyś tak było, ale obecnie naprawdę polonizacja stoi na przyzwoitym poziomie - i bez przesady - CDP też zdarzają się wpadki.

Poza tym, nie rozumiem co niektórzy chcą od innych dystrybutorów. Większa konkurencja = więcej tytułów, niższe ceny, lepsza obsługa klientów. Korzyści są chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:27, otc napisał:

Hitman Krwawa Forsa i Prince of Persia: Dwa Trony. Krwawa forsa nie wyszła im za bardzo, no
ale faktycznie Księcia pogratulować.


A wg mnie na odwrót :P Owszem PoP jest grą wyśmienitą ale "Dwa Trony" to część najsłabsza ze wszystkich :P Zaś w wypadku Hitmana jest odwrotnie. Seria jest równie wspaniała a Blood Monney jest spośród nich zdecydowanie najlepsza :) ...nothing more, nothing less... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok spox. Ale ja pisałem o polonizacjach a nie o samych grach.
Właśnie dla tego żałuję że Cdprojekt nie wydaje w polsce takich gier jak Splinter Cell czy Hitman.
Wiem, wiem wy głównie RPG, ale gry akcji też wydawajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co niby?? za te olanie sprawy z rollercoasterem 2? czy dniem spuźnienia XNk zresztą nic im sie juz niechce coraz mniej polskich wersji (a jak jakaś jest to robiom szum wokuł niej) same tylko napisy PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektorych przypadkach napisy PL sa duzo lepszym rozwiazaniem niz jakis kulawy dubbing. Ja bardzo cenie sobie mozliwosc posluchania oryginalnych wypowiedzi i napisy traktuje tylko jako "support" jezeli cos nie do konca zrozumiem. Takie tlumaczenie bylo np. w "Mafii" od Cenegi i bardzo przypadlo mi do gustu (rowniez jezeli chodzi o jakosc tlumaczenia).

p.s. Czasem nie zaszkodzi poczytac bo to wplywa pozytywnie na umiejetnosci ortograficzne, a widze, ze niektorym na forum by sie to bardzo przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze nagroda za innowacyjnosc i grafike przyznawana jest nie tworcom gry, tylko dystrybutorowi. :-)

I co w FEAR bylo takiego innowacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować