Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zgarnia połowę nagród od Wirtualnej Polski!

137 postów w tym temacie

F.E.A.R innowacyjny...tak w jednej dziedzinie.AI rzeczywiście miało w sobie tą innowacje.Z tym nie mógł się równać nawet wydany rok przed fearem FAR CRY.Zreszta ciesze sie że F.E.A.R został grą 2005 roku.A co do cd projektu-szczerze gratuluje.A i wydajcie wiedżmina to będziecie idealnym dystrybutorem gier w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:32, dark raziel napisał:

WoW dostął nagrodę za grafikę?


Hehehe dobre, co? Spadłem z krzesła ze smiechu jak to zobaczyłem rok temu. ;-)
A co do przyznawania nagród dystrybutorom.. Ja bym się aż tak bardzo nie czepiał. No bo niby jaki problem? W końcu gdyby nie oni mało kto zagrałby w te gry, prawda? Niektórzy zamówiliby za granicą w sklepach producentów, inni ściągnęli z netu nielegalne kopie. Ale i tak byłaby to garstka w porównaniu do tego co teraz. ?Nie czepiajmy się. Naprawdę nie ma po co robić z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:17, Anim napisał:

/.../

- Jak chcecie (chcesz), w takim razie wlasnie tego zycze :-) Dla mnie zawsze lepiej brzmialo "wszystkiego najlepszego", niz "umiarkowanych sukcesow i by sodowa nie uderzyla Ci do glowy". Zyczenia czesto oderwane sa od realiow, wiec co szkodzi, by przynajmniej w zyczeniach CDP byl monopolista ;-)
BTW wf-isty - ja mojego widywalem czesto pijanego, wiec mam nadzieje ze jego duch we mnie nie wstapi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio nikt nie pamięta ja gry kosztowały ponad 300zł to chyba jestem tu prawdziwym weteranem. Ja mówię tutaj o odległych czasach kiedy istniał i święcił sukcesy jeszcze Secret Service. Czyli z 10 lat temu jeśli się nie mylę. Jak ktoś nie wierzy mogę posłać skana z reklamą z tego okresu. Wam pewnie sie wydaje że 50zł to kupa kasy wtedy nie dostalibyście za tyle nawet dema! Hehe dobrze że to już minęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla... wszyscy spamuja gratluacje a upominki za spozniony pre-order i polska latka do GW nadal leży i kwiczy... wypada wam tego pogratulowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy nagrody za Fear - grę raczej średnią :/ To nienajlepiej świadczy o konkursie. Owszem, przy pierwszym kontakcie Fear miażdży, ale bardzo szybko się nudzi, non stop taka sama sieczka. A wstawek horrorowych jest zdecydowanie za mało. Nagroda za najbardziej innowacyjną grę - śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co się chwalicie tymi 3 nagrodami które nie należą się wam tylko producentowi gry.
To wyście wyprodukowali tą grę czy jakaś inna firma a wy ja tylko dystrybuujecie ?
To ze dostajecie nagrodę błędnie przyznaną ( wina WP ale Wy tez nie powinniście jej przyjąć tylko przekazać producentowi gry ).

Po drugie
Jesteście najlepszym dystrybutorem ?
Tak każdy może sobie pisać jak jest prawie monopolistą i tylko on ma gry i dlatego macie takie sprzedaże.
Większość gier przechodzi przez wasze ręce i ta nagroda to żaden prestiż.
A co do tego ze jesteście „Najlepszym dystrybutorem”
Wy tylko najlepiej żeby sprzedać grę a potem totalna olewka klienta.
Nie ma „ŻĄNEJ” pomocy technicznej ( nawet nie odbieracie telefonów które są na stronie, nie odpisujecie na maile do was wysłane ).


A jak ktoś napisze jak mi się nie podoba to nie kupuj w CDP.
A gdzie tą grę mam kupić ?
Nawet jak kupie gdzieś indziej to oni są dystrybutorem i do nich pójdzie kasa i do nich trzeba się zwracać o pomoc techniczną czyli kolo się zamyka.
I jeszcze się piszę żeby nie kupować „ piratów”.
Jak kupie „pirata” to mam o dużo większą pomoc techniczną bo jak coś nie tak jest to taki niby „pitat” Ci wymieni nośnik a tu nawet nie da się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesadziłes stary z tym kupowaniem pirata :/ jak zarejestrujesz grę w cdp, to dostaniesz nową płytkę nawet jak pies zje ci stara (dotyczy wszystkich gier nowo wydanych - szczegóły sa na stronie gram.pl)

co do kontaktowania się z pomoca techniczą ... :/ daruje sobie

na forum jest wątek dotyczący tego tematu - zerknij tam

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego dystrybutora gratuluję:) A jeśli chodzi o nagrody dla gry... No właśnie, one są DLA GRY, czyli dla jej producentów - poczekajcie, aż "Wiedźmin" zostanie grą roku:D BTW Też uważam, że "F.E.A.R." tytuł się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podobny przypadek mial miejsce z WoW''em kiedy dostał nagrodę za najlepsza grafikę w grze. A to przeciez było śmieszne."

------------------
Szczerze mówiąc nie widzę tutaj nic śmiesznego. Jeżeli wow byłby shooterem to pewnie mielibyście rację. W grach fantasy o takiej skali jak wow, czasie grania i spójności wszystkich elementów kreowanego świata stylizacja grafiki daje 10 razy lepszy efekt niż silenie się na fotorealizm. Grafika w wow jest dziełem artystów, a nie zespołu średnio-utalentowanych grafików i animatorów, którzy jedyne co potrafią to podpatrywanie i kopiowanie istniejącego. Filtry nie wystarczą, trzeba miec wizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegladam wlasnie CD-Action z 96r i faktycznie zdazaly sie gry kosztowac ponad 300zl ... Conquest of the New World" kosztowal wtedy 347zl i byla to jedyna gra w tym czasopismie za taka kwote, ale najsmieszniejsze jest to ze jej dystrybutorem byl CDP ;) ... Moze ta cena to byl blad w nadruku , kto wie ? Poza tym wyjatkiem ceny nie przekraczaly 190zl :)

Btw gratz CDP ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować