Zaloguj się, aby obserwować  
Kuaczor

Need for speed : Underground 1

56 postów w tym temacie

Aż się dziwie, że nie ma tematu* o tej wspaniałej grze!
Chyba każdy wie co to za gra wiec nie bende jej opisywał :P.

I odrazu moje pytanie, podczas grania gra mi się wyłącza ;/, od wczoraj tak się dzieje, mam orginałke, kupiłem od kolegi, nie ma żadnych rys wiec to nie jest raczej sprawa płytki.


*Szukałem ale nie znalazłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:50, Hewios napisał:

1.sprobuj przeinstalowac gre
2. sprobuj zainastalowac nowe stery i direxa
3. ...juz sam nie wiem


Mam najnowsze stery i drectx :P, spróbuje przeinstalować, gdzie są savy zapisywane, bo w głównym katalogu nie ma, a mam 70 wyścig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko już działa.
Ale tera mam problem znowu, gdy próbuje grać online pisze, że potrzebuje patcha najnowszego. I przekierowuje mnie na jakąś stronę, i tam pisze ( check for patch), naciskam i nic. Na stronie Ea, też nie ma patcha. Wiec co muszę
zrobić aby grać na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:45, Szympek napisał:


Zapewne zassać patcha :)Może ktoś ma to pci prześle,a jak wiesz jak sie ten patch wabi to www.google.pl i wszystko gra:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, ponieważ mam problem z zainstalowaniem gry.
Posiadam wydanie z EA Classics - stan płytek idealny.

Przy próbie instalacji wszystko idzie dobrze do czasu, gdy samo kopiowanie plików na dysk ma ruszyć. Tak się nie dzieje, natomiast sam proces instalacji cały czas wisi w systemie zawalając mi pamięć - nie da się go jednak "otworzyć" - można tylko zamknąć, o dziwo bez żadnego błędu.

Z Underground 2 mam podobny problem, tyle, że instalacja po jakimś czasie rusza.
Pamiętam też, że na świeżo "postawionym" systemie gra instaluje się bez przeszkód.

Jakieś rady? Oczywiście oprócz "przeinstaluj system :D" - nie chce mi się dla jednej gry tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam i na wstępie mam pytanie. O co chodzi z trybem drag?? Jak mam wygrać ten wyścig?? Za każdym razem jak próbuje to po kilku metrach spaliłem silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:53, Abok napisał:

witam i na wstępie mam pytanie. O co chodzi z trybem drag?? Jak mam wygrać ten wyścig?? Za
każdym razem jak próbuje to po kilku metrach spaliłem silnik.


w odpowiednim momentcie musisz zmieniać biegi. Tam po boku będzie wskaźnik obrotów jak będzie dochodził do góry(gdzieś 3/4) to zmien biegi. Będzie to pokazane kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:53, Abok napisał:

witam i na wstępie mam pytanie. O co chodzi z trybem drag?? Jak mam wygrać ten wyścig?? Za
każdym razem jak próbuje to po kilku metrach spaliłem silnik.

Muszisz zmieniać biegi zgodnie z tym paskiem, który jest pokazany z boku ekranu. Domyślnie te przyciski to :

Insert - Bieg wyżej.
Delete - Bieg niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 17:50, Abok napisał:

To znowu jak i mam kolejne pytanie jak korzystać z turbo, kiedy to kupowałem usłyszałem
tylko w opisie że cos tam wybuch silnika ale ocb nie wiem.

Turbo się samo używa. Daje dodatkowy wtrysk paliwa, dzięki zemu samochód szybciej jedzie.

Mam pytanko. Czy da się zrobić w jakiś sposób, żeby naklejki sponsorów były czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:00, Arclight napisał:

Odkopuję temat, ponieważ mam problem z zainstalowaniem gry.
Posiadam wydanie z EA Classics - stan płytek idealny.

Przy próbie instalacji wszystko idzie dobrze do czasu, gdy samo kopiowanie plików na
dysk ma ruszyć. Tak się nie dzieje, natomiast sam proces instalacji cały czas wisi w
systemie zawalając mi pamięć - nie da się go jednak "otworzyć" - można tylko zamknąć,
o dziwo bez żadnego błędu.

Z Underground 2 mam podobny problem, tyle, że instalacja po jakimś czasie rusza.
Pamiętam też, że na świeżo "postawionym" systemie gra instaluje się bez przeszkód.

Jakieś rady? Oczywiście oprócz "przeinstaluj system :D" - nie chce mi się dla jednej
gry tego robić.



mam ten sam problem... ktoś wie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:58, Madoc napisał:

Mam pytanko. Czy da się zrobić w jakiś sposób, żeby naklejki sponsorów były czarne?

Chodzi Ci o te male napisy na nadkola, drzwi i maske czy o te duze grafiki na cale drzwi? Jesli to pierwsze, to nacisnij [1] lub [2] (nie pamietam dokladnie) w menu wyboru producenta. Zas jesli to drugie... w menu wyboru warstwy (layer) kliknij na Vinyl color.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:57, Damian14BO napisał:

> Mam pytanko. Czy da się zrobić w jakiś sposób, żeby naklejki sponsorów były czarne?

Chodzi Ci o te male napisy na nadkola, drzwi i maske czy o te duze grafiki na cale drzwi?
Jesli to pierwsze, to nacisnij [1] lub [2] (nie pamietam dokladnie) w menu wyboru producenta.
Zas jesli to drugie... w menu wyboru warstwy (layer) kliknij na Vinyl color.

to pierwsze, u mnie trzeba nacisnąć "Z". już to sobie znalazłem, ale i tak dzięki. nie wiem jakim cudem tego nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować