Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

Alpha Prime

64 postów w tym temacie

juz jutro do sklepów trafi nowa gra fps Alpha Prime.
ze screenów mozna wnioskować że gra będzie nawet całkiem całkiem. zapraszam do rozważań na temat tej gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:31, janusz82 napisał:

juz jutro do sklepów trafi nowa gra fps Alpha Prime.
ze screenów mozna wnioskować że gra będzie nawet całkiem całkiem. zapraszam do rozważań na
temat tej gierki :)


Może jakieś info o grze, albo link, bo przynajmniej mi nic nie mówi ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:31, janusz82 napisał:

juz jutro do sklepów trafi nowa gra fps Alpha Prime.
ze screenów mozna wnioskować że gra będzie nawet całkiem całkiem. zapraszam do rozważań na
temat tej gierki :)

hmm, ja poczekam na recki - co prawda grafa/fizyka/mechanika gry zapowiadaja sie niezle ale jak z reszta? zobaczymy... no i tylko 30zl na premiere
gra nie ma multi - a szkoda

http://www.alpha-prime.com/index.php?section=4
jak ktos chce tu na dole sa filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się przyzwoicie. Czytałem zapowiedz w CDA i zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Na pewno nie będzie to hit przez wielkie H, ale ma szansę na przyzwoite oceny. Zresztą trzeba poczekać na pierwsze recki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dość ładnie się to to reprezentuje. Fabuła teżciekawa, w końcu to czeska gra, a onie widzą w przeciwieństwie do nas jak robić dobre gry :) Mimo wszystko po tym co zobaczyłem w GoW na ixie to chyba już nic iebędzie mnie w stanie już zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:58, tosz napisał:

znowu labirynty i ciemne ciasne korytarze , ja chyba się nie skuszę , nie te klimaty

a czasami dzika jazda autem po otwartej przestrzeni unikajac rakiet... polecam filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:20, gmx napisał:

> znowu labirynty i ciemne ciasne korytarze , ja chyba się nie skuszę , nie te klimaty
a czasami dzika jazda autem po otwartej przestrzeni unikajac rakiet... polecam filmik

jakoś odrzuca mnie do takich gier od czasu gdy grałem w doom 3 , lubie FPP ale np. II wojna światowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - można ściągnąć czeskie (lub niemieckie) demo tej gry - wystarczy poszukać. W przypadku czeskiego - napisy czeskie, głosy angielskie. Na pierwszy rzut oka to taka normalna strzelanka z ładną graficzką i akcją w stylu FEAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 13:24, tosz napisał:

jakoś odrzuca mnie do takich gier od czasu gdy grałem w doom 3 ,

nie uzywaj przy mnie takich brzydkich nazw ;) doom3 to byl przereklamowany gniot, jezeli do niego porownujesz inne fpp to zostales skrzywdzony przez panow z id :)

Dnia 30.11.2006 o 13:24, tosz napisał:

lubie FPP ale np. II wojna
światowa

mi juz sie przejadla, ilez mozna strzelac do biednych hitlerowcow, zeby zrobili jakies inne okresy historyczne/wojny to ok

osobiscie lubie klimat sf np avp2 byl genialny, wszystko rozbija sie o dobry scenariusz. dzisiaj po pracy zainteresuje sie demkiem ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 14:05, tosz napisał:

fajnie byłoby pograć w FPP o westernowych klimatach - a czy jest taka ?



no masz przecież call of juarez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 14:05, tosz napisał:

fajnie byłoby pograć w FPP o westernowych klimatach - a czy jest taka ?

nawet nie jedna, pierwszy o ile pamietam byl outlaws z chyba 97'' a ostatnio nawet polska produkcja call of juarez
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=2147
ale to juz OT

AP ma premiere jutro, ale jak znam cenege pozadnie siadzie w sklepach dopiero w poniedzialek - moze do tego czasu ukaza sie jakies recki - dawno gralem w dobre fpp z pozadnym trybem dla jednego gracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 14:02, gmx napisał:

nie uzywaj przy mnie takich brzydkich nazw ;) doom3 to byl przereklamowany gniot


Teraz to mnie rozbawiles... "gniot". Gniotem mozna nazywac gre zbugowana, brzydka, z totalnie go@# fabula lub jej brakiem. A nie d3. W d3 uzyto wiele nowych technologi graficznych co sprawilo jakis rozwój grafiki w tamtych latach. Fabula nie byla zla nie byl to jakis majstersztyk, ale slaba tez nie byla. Gniotem mozesz nazywac gry typu Maluch racer.

Co do Alpha prime. Po oglądnięciu paru trailerów jestem skłonny kupić ta grę. Do tego kosztuje tylko 30 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:59, ProChaoS napisał:

Gniotem mozna nazywac gre zbugowana

niekoniecznie, osobiscie nie wiem czy maluchracer ma jakies bugi ;)
>brzydka,
czyli d3 pasuje :P plastikowy i wyszedl po fc - juz nie robil takiego wrazenia

Dnia 04.12.2006 o 15:59, ProChaoS napisał:

z totalnie
go@# fabula lub jej brakiem.

hmm, d3 i fabula- przy zadnej grze sie tak nie wynudzilem
>d3. W d3 uzyto wiele nowych technologi graficznych co sprawilo

Dnia 04.12.2006 o 15:59, ProChaoS napisał:

jakis rozwój grafiki w tamtych latach.

no wlasnie nie, id chyba chcialo zrobic demo silnika graficznego ale nie wyszlo bo jak pisalem, fc powalil d3 na kolana i skopal mu wiadomo co

ale to jest kwestia gustu, temat doom3 vs fc o ile pamietam jest

Dnia 04.12.2006 o 15:59, ProChaoS napisał:

Co do Alpha prime. Po oglądnięciu paru trailerów jestem skłonny kupić ta grę. Do tego kosztuje
tylko 30 zł!

no ja niestety juz nie - wczoraj medieval 2 zezarl moj budzet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszłośćiowy fps(młućka) wygląda całkiem , całkiem i to za 30 zł . to może być hit albo kit warto przeczytać recki i sprawozdania.
a i z przykrościa nie zagram w niego ma duże wymagania i chyba mi nie wejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować