Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Disciples 2

19 postów w tym temacie

Czy podoba wam się seria Disciples?
Tutaj piszcie na temat całej tej serii łącznie z dodatkami.
A tak przy okazji, czy ktoś wie czy wyjdzie Disciples 3, albo chociaż jakiś nowy dodatek do Disciples 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:14, Robek 009 napisał:

Czy podoba wam się seria Disciples?
Tutaj piszcie na temat całej tej serii łącznie z dodatkami.
A tak przy okazji, czy
ktoś wie czy wyjdzie Disciples 3, albo chociaż jakiś nowy dodatek do Disciples 2?


No to jedna z lepszych strategii w jakie grałem. Herosi wymiękają.
PS. dopisuj się do juz istniejących wątków zamiast tworzyć duble- uzyj wyszukiwarki

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=93&u=22 to jest stary wątek o disciples II (chyba że chcesz pogadać o jedynce ;])
PS.2 Wyszły przecież dwa dodtaki- Powrót Galleana i Bunt Elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2005 o 14:22, Budo napisał:

PS.2 Wyszły przecież dwa dodtaki- Powrót Galleana
i Bunt Elfów

Chodzi mi o inne dodatki bo te już mam i chodzi mi o dalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żadnego innego dodatku nie ma. Bunt Elfów był ostatnim, teraz pozostaje czekać na Disciples 3. A pewnie sobie poczekamy - zdaje się, że gra jest w bardzo wczesnej fazie produkcji. Zwłąszcza że nei ujazniono jeszcze ani jednego screena czy concept artu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 10:58, voytasv2 napisał:

Chce zamowić dodatek do disciples2 ale nie wiem ktory wybrać.

Ja bym kupił Bunt Elfów. Świat fantasy bez elfów wydaje mi się niekompletny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 10:58, voytasv2 napisał:

Chce zamowić dodatek do disciples2 ale nie wiem ktory wybrać. Doradzcie


Trudny wybór, najlepiej jak byś kupił obydwa dodatki. W Buncie Elfów jest co prawda tylko jedna dodatkowa kampania, ale jest ciekawa, poza tym same elfy... choćby ze względu na nie warto mieć ten dodatek. Z drugiej strony Strażnicy Światła/Słudzy Ciemności to kontynuacja kampanii znanych z podstawki, gdzie grasz swoimi bohaterami, ktorymi grałeś w podstawowe kampanie (o ile ich wyeksportowałeś) - to też jest powód żeby kupić ten dodatek. No cóż wybór należy do ciebie i jeśli musisz wybrać tylko jeden z tych dwóch dodatków to ci nie zazdroszczę ciężaru tej decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót Galleana jest bardziej wypasiony. Jest to połączenie dwóch dodatków ( Strażnicy Światła i Słudzy Ciemnośći), a Bunt Elfów ma znacznie mniej do zaoferowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Powrót Galleana, w kampanię Imperium. Jestem ciekaw, czy ktokolwiek przeszedł drugą i dalsze misje bez użycia kodów. W drugiej misji, w ostatniej bitwie natknąłem się na tak wysoko poziomowe jednostki, że padłem: Imperialny zabójca poziom 50 - 220 ataku + 180 od trucizny, Prorokini poziom 35 - ponad 200 pkt uzdrowienia, reszta jednostek też przegięta. Za cholerę, przynajmniej moim zdaniem nie da się tego pokonać. Mój bohater miał poziom 17. Natknąłem się w internecie na teksty tego typu, że przeszkadza ograniczenie poziomu do 90-tego, 9999 punktów życia. Ludzie! przecież to jakaś bzdura. Trzecia misja też nie jest lepsza. Ja mam jednostki na początku gry na poziomie 3, a jednostki na mapie poziom 10-ty i więcej, od cholery punktów ataku. Nie jestem w stanie rozwinąć swoich jednostek, jakby co to gram bohaterem - wojownikiem. Pewnie wszyscy się na mnie rzucą, ale ta kampania to jedna wielka bzdura. Jak pokonać takie armie? Jak ktoś ma jakiś pomysł niech pisze: alistair80@wp.pl. Żadna przyjemność grać z kodami, zwłaszcza, że trzeba sie nieźle namęczyć, żeby je stale wpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dopisuj się do głównego wątku- link powyżej. Ja przechodzę bez kodów na trudnym poziomie ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatki są trudne a sam galean, do niego to i kilka razy podchodziłem, ale ani razu nie wpisałem kodów :)) a gralem we wszystkie dodatki DII choć nie na najtrudniejszym poziomie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
ja przeszedlem wszystkie kampanie w Buncie Elfow bez kodow kazda armia ;)
mam pytanko - czy sa gdzies w necie jakies dodatkowe mapy do Disciples 2 ?
dzieki z gory :]
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:33, AsOoK napisał:

Witam wszystkich :)
ja przeszedlem wszystkie kampanie w Buncie Elfow bez kodow kazda armia ;)
mam pytanko - czy sa gdzies w necie jakies dodatkowe mapy do Disciples 2 ?
dzieki z gory :]
pozdrawiam


Ach... Disciples. Kocham tą serię, nie mogę doczekać się trzeciej części....

AsOooK - Disciples. popularna strategia. ma edytor. W sieci znajdziejsz tego mnóstwo! Google czasami się naprawdę przydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie części "Disciples" więc nie będe ukrywał ze gra mnie troche wciągła jednak w pewnych momentach robi się troche monotonna. Mam nadzieje że w następnej częćci zmieniom sporo rzeczy bo musze przyznać że jest co zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeafajniutku klimat ma ta gra, spodobałą mi się od razu, grałem we wszystkie dodatki a teraz cierpliwie czekam na 3 część :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować