Zaloguj się, aby obserwować  
scorp2005

Andergrand-co o nim myślicie?

105 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 19:48, Adamido napisał:

Kanał Irc to nie jest Chat.

To podważa jego główne założenia :).

Co do Andergrandu: ciągle tylko piją i gadają o "zaliczaniu" panienek. Ot cała prawda, co tam się dzieje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Balii, a z kad

Dnia 30.11.2006 o 19:44, Jack Bauer napisał:

wiesz ze obrazamy inne zagraniczne kanaly ?


Skontowni :P

Mówiąc serio zauważyłem coś takiego :
<x> Idziemy na #England
<y> Dobra
<x> Już mam bana XD

To chyba wystarczający dowód? Trzeba pamiętać, że często powiedzenie czegoś o kanale nie jest mówieniem o wszystkich tam przebywających!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.To jest cos wiecej niz Chat.To takie miejsce,gdzie mozna pogadac.I rozmawia tam smietanka calego gram.pl
O wszystkim.O akcjach moderatorów,o głupich postach,o czymkolwiek czego można się uczepić.Andergrand to odbicie gram.pl w potłuczonym zwierciadle.Ot Co:D

@El Coyote

Irc rózni się tym od Chatu że istnieją tam bany,kiki itp.

I napewno nie gada się o zaliczaniu panienek:D to akurat bardziej prywatna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:37, Vaxinar napisał:

Np. popis Budynia o tym, że jeżeli ktoś atakuje kogoś z Andergrandu, to cały Andergrand go
zaatakuje czy coś takiego.


Coz, w druga strone to wyglada tak ze kazdy z osobna ksztaltuje wyglad Andergrandu. Do tej pory bylem neutralny, ale jak patrze na teksty Widka, prowokacje rodem z przedszkola no to coz, pogratulowac bywalcow na IRCu panowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś że każdy z osobna kształtuje wygląd Andergrandu.A jak pięknie napisał Gloody w tym topicu,cytuję"Uogólnienie jak większość uogólnień krzywdzące i przesadzone."

Co do Widka.Robi co chce.Jego sprawa.Jednak stoje za nim murem.Napisał coś po prostu IRONICZNIE.Może jak wspomniany wyżej Widek napisał warto się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:57, Adamido napisał:

I rozmawia tam smietanka calego gram.pl


Ohh, cóż za skromność Mości Panie...
Śmietanka jak dla kogo, bo np dla mnie śmietanką są starzy wyjadacze tego forum, bardzo starzy. I za taką "śmietankę" na tym kanale mogę uznać - z tego co wiem kto wchodzi - Buda na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:08, Vaxinar napisał:

> I rozmawia tam smietanka calego gram.pl

Ohh, cóż za skromność Mości Panie...
Śmietanka jak dla kogo, bo np dla mnie śmietanką są starzy wyjadacze tego forum, bardzo starzy.
I za taką "śmietankę" na tym kanale mogę uznać - z tego co wiem kto wchodzi - Buda na przykład.


Ej wejdz na ander i dowiesz sie jak to wyglada z naszej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 20:08, Vaxinar napisał:

Ohh, cóż za skromność Mości Panie...
Śmietanka jak dla kogo, bo np dla mnie śmietanką są starzy wyjadacze tego forum, bardzo starzy.
I za taką "śmietankę" na tym kanale mogę uznać - z tego co wiem kto wchodzi - Buda na przykład.

A Ty stary wyjadaczu się do nich nie zaliczasz?! Czytając Twoję poprzednie posty wnioskuję , że nie często tam przebywasz... Czy tam naprawdę się tak "bluzgają" itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była tak zwana Ironia.Może warto byłoby przeczytać mojego posta na którego odpowiadasz?Akurat ten kawałek skierowany był do El-Coyota ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:08, Vaxinar napisał:

> I rozmawia tam smietanka calego gram.pl

Ohh, cóż za skromność Mości Panie...
Śmietanka jak dla kogo, bo np dla mnie śmietanką są starzy wyjadacze tego forum, bardzo starzy.
I za taką "śmietankę" na tym kanale mogę uznać - z tego co wiem kto wchodzi - Buda na przykład.


Oczywiście widzę zwrot "na przykład" po nicku Budo (Buda :P ), ale!

Czy twierdzisz, że śmietanką forum nie można nazwać użytkowników młodych stażem, ale czasami "lepszych" niż starzy wyjadacze? Czy "śmietankowość" gwarantuje staż, nie liczy się sam sposób wyrażania się na forum?
Zbyt duży poziom "jestectwa" zauważam niestety :|
Nie wspominając już o dwóch szanownych panach moderatorach, z którymi czasami mamy okazję porozmawiać :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH, KTÓRZY NIGDY NIE BYLI W ANDERGRANDZIE:

Nigdy, przenigdy nie wypowiadajcie się o czymś, o czym nie macie zielonego pojęcia! To, że kiedyś coś usłyszeliście o anderze tu - na forum, lub gdziekolwiek indziej nie daje Wam absolutnie żadnej wiedzy na jego temat. To, że wypowiadają się na jego temat ludzie o wysokich statusach lub moderatorzy, przy okazji starający się sprawić wrażenie ponadprzeciętnie wyedukowanych ^^, znaczy jeszcze mniej, bowiem do andera zagląda w miarę często tylko jeden z modków plus kiedyś zaglądał jeden z Pracowników CDP i tyle - reszta wie o nim tyle, co nic. Andergrand da się poznać jedynie poprzez wejście na niego i tylko jego stali bywalcy mogą Wam o nim co nieco powiedzieć.

Co do ludzi, o których ostatnio na forum zrobiło się głośno (Kukowsky, Loombago, Widek), to większość zarzutów przeciwko nim jest całkowicie bezpodstawna. Ci oraz zdecydowana większość ludzi z podziemia swoim poziomem inteligencji oraz umiejętnością stosowania ironii i sarkazmu przewyższa 90% użytkowników forum gram.pl, a to że niektórzy chcą się prezentować nad wymiar poważnie, bądź lubią przysysać się do pośladków niektórych, z pozoru ważnych, osób, to już ich prywatna sprawa.

I jeszcze jedno - jeśli ktoś jeszcze powie coś złego na andergrand bez jakichkolwiek logicznych podstaw, to może być pewien konsekwencji i odwetu, przy których atak skądinąd znanego niektórym złego_hipopotama lub wizyta w domu Wszechmocnego Pierdozorda to pikuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:13, deih napisał:

A Ty stary wyjadaczu się do nich nie zaliczasz?!

Raczej nie, jeżeli mam być szczery. :) Chodziło o innych i przede wszystkim o stare forum.

----> Adamido
Facet, o śmietance było napisane na górze posta... a na dole było napisane, że jest to do El - Coyota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie miałem na myśli siebie. -_-"
Co do śmietanki - opisałem własne zdanie, a do śmietanki nie zaliczam niektórych osób, którzy ze mną o Andergrandzie nieraz rozmawiali. Nie tyczy się to Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że teksty na przykłąd Baaliego są bardzo bliskie prawdy. Nie są całkowitą prawdą ze względów, których ujawniać nie mam zamiaru. Co więcej, poziom kultury i żartów na tym kanale osiągnął dna. Może nie należę do tego pokolenia, w którym się urodziłem, ale to, co tam słyszałem, to nawet w gimnazjum nie uświadczyłem (inna sprawa, że miałem całkiem dobrą szkołę jeśli chodzi o wychowanie uczniów). Następnie, "akcje", które były wspomniane, choćby problemy żołądkowe Widka, niby nie były ustalane na andergrandzie (choć kto ich tam wie), ale jestem niemalże pewny że zachowanie tej pseudo-śmietanki forum wpłynęło na powstanie takiego tematu. Co więcej jestem pewny, że prawie wszyscy użytkownicy tego kanału przyklasnęli Widkowi...
Co do Show - to już zdecydowanie pomysł Looma i Kuka i andergrand ma z tym niewiele wspólnego. Może poza tym, że jak dotąd brali tam udział goście jedynie z andergrandu. Ciekawe, prawda...?

Jednakże nie można powiedzieć, że na andergrandzie jest tylko i wyłącznie głupota. Nieraz na kanale odbywały się naprawdę normalne dyskusje, a do tego kilka osób zdecydowanie odcinało się od powszechnej głupoty. Fakt, że byli (są) mniejszością, nie zmienia faktu, że ktoś taki jest.

I to by było na tyle. A co do elitarności andergrandu... Chyba słowo "elita" znacznie zmieniło swoje znaczenie od założenia kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:57, Adamido napisał:

I rozmawia tam smietanka
calego gram.pl


Dziwne.. Przecież ja tam nie bywam:) To gdzie ta śmietanka?;-P

Panowie kiepsko reklamujecie mi Andergrand.. Bo czytając wasze posty nie zachęciło mnie to za bardzo;-P Ba jak na razie Vaxinar ma racje odnośnie tego "wojowania" o kanał ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furr - Ciebie traktuję jako śmietankę.
Powiedz mi jedno, powiedz mi to - czy niektórzy nie przesadzają z najeżdżaniem np. na mnie ze względu na moje zdanie na temat Andergranda ?
Po prostu ten kanał ma zły wizzerunek tutaj, rozumiecie to? Teksty w stylu, że kto nie był to nie wie nic Wam nie dadzą, takie osoby nie wejdą na kanał, dopóty dopóki nie będzie w miare dobrej opinii, zachęcać trzeba, a nie zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:34, Baali napisał:

Kanału nie znajdziesz na tej liście, pokazywanie go jest zablokowane.

Skoro tak, to jak się tam dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować