Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Total Overdose... nie grałeś zagraj. grałeś wypowiedz się.

24 postów w tym temacie

GENIJALNA gra pod każdym względem
>muzyka>grafika>klimat>combosy>fabuła>
bardzo udany mix MaxPayna, GTA, UT2004 +czegoś gdzie sie nabija punkty...
POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:22, SaaHaa napisał:

GENIJALNA gra pod każdym względem
>muzyka>grafika>klimat>combosy>fabuła>
bardzo udany mix MaxPayna, GTA,
UT2004 +czegoś gdzie sie nabija punkty...
POLECAM

UT2k4? :D Brakuje jeszcze połączenia z Saperem, Pasjansem i Civilisation :D w ostateczności SimS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:22, SaaHaa napisał:

"czegoś gdzie sie nabija punkty"

super street fighter 2 turbo :)

a powaznie to gra jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się dowiedzieć jakie toto ma wymagania sprzętowe?
Patrząc na grafikę (taka sobie) wnioskuję, że nie wymaga karty z shaderami (bo takowej jeszcze nie posiadam)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:52, BajteK_ napisał:

To premiera juz sie odbyla? Moze chodzi o demo?


Chodzi o demo, ale z tego co wiem to w USA premiera już była, teraz zostało poczekać jeszcze, aż wyjdzie w Polsce, a będzie to chyba jeszcze w tym roku.

Grałem w demo i strasznie mi się podobało, ta gra ma poprostu klimat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 14:05, ImrO Cent napisał:

Własnie...ja tez chciałbym sie dowiedziec o minimalnych wymaganiach...lub...na jakich kompach Wy graliscie w Total Overdose:)


gf ti4200 + 512 ram + athlon 1800xp
demo chodzilo spoko. tylko ze nie bylo mozliwosci ustawienia detali wiec nie bardzo jest mozliwosc manewrowac. nie wiem jak pelna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ta gre juz kawal czasu, wiec jak tylko w sieci pojawilo sie demko to sciagnalem i.. nie rozczarowalem sie. Gra ma swietnie przemyslana mechanike - zaprezentowana w demie misje mozna ukonczyc na luzie, bez zaglebiania sie w kilkanascie minut, po prostu jezdzac, prujac ogniem i od czasu do czasu korzystajac ze specjalow. Ale mozna tez zajrzec do kazdego kata, nabic kilka razy wiecej punktow, lub na przyklad zaliczyc ja w jednym, lub dwoch combosach - tez sie da. I wowczas nad taka jedna misja mozna posiedziec nie pare minut, a z godzinke.

Generalnie, swietna gra, choc oprawa mocno niedzisiejsza. Mimo to, czekam z niecierpliwoscia na premiere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 15:40, JOSEMITESAM napisał:

Gra jest fajna tylko szkoda że to już było w grze MAX PAYNE.


nie dokonca. tu jest totalnie inny klimat. max byl mroczny i powazny - a tutaj masz totalna przeciwnosc tego. bullet time faktycznie nowoscia nie jest, ale zapewniam cie ze to cos totalnie innego niz max payne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:46, paweldomar1 napisał:

a długa ona jest??


choć grałem na normalu to bardzo szybko ją przeszedłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajan ale tak na jeden raz. Ja przeszedłem ją na normalu w weekend. Tak ok 10 godzin łącznie. To troche mało. Ale daje frajdę. Czysty wygrzew itp. Polecam szczególnie za taka cene za jaka jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemupisze "Your machine not meet the minimum requirements to play Total Overdose. An Athlon XP or Pentuim 3 processor was not decectet" o co chodzi przeciesz spełniam minimalne wymagania : Procesor wymagany 1000 ja mam 1300 karta minium 32 mb mam geforce 2mx 400 32 wymagany RAM 256 mam 256 o co chodzi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz tego wymaganego Athlona XP lub Pentium 3? Czy może coś słabszego (Celeron, Duron)?
Jeśli to drugie, to mamy jasność - pora na wymmianę proca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupiłem kilka tygodni temu, przeszedłem ją w kilka wieczorów. Gra nie jest dziełem wybitnym jednak ma w sobie niepowatarzalny urok. Jestem zapalony RPG-owcem i raczej nie gram w tego typu gry, jednak ta mnie dosiebie przykuła. Zalet tej gry jest wiele: niezły klimacik, fenomenalna wręcz oprawa audio, dobrze zrealizowany bullet time, fajne ataki specjane i kombosy. Gry tej nie ma co porównywać do GTA: SA gdyż rozgrywka w tych dwuch grach jest zupełnie rożna. Total Overdose nie ma aspiracji bycia "symulatorem" życia gangsty jak w GTA- tu gra skupia się bardziej na walce i kombosach- eksploracja miasta w TO jest raczej niewielkim miłym dodatkiem.
No to żeby nie było za słodko to trochę o wadach gry: jest niestety żenująco krótka(na uprtego można przejść w jeden dzień), niski poziom trudności misji(jedynie misje samochodowe mogą sprawić misje samochodowe), nieciekawe sterowanie pojazdami, trochę przestarzała grafika(ale to można zdzierżyć), jakiś pseudo rozwój postaci.
Sumując: dobry produkt za uczciwe pieniądze, nie zabugowany, świetny na odreagowanie po ciężkim dniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować