Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Viva Pinata już dostępna

15 postów w tym temacie

wróg

Dzisiaj na półkach sklepowych w całej Europie pojawiła się wyczekiwana gra rodzinna Viva Pinata na konsolę Xbox 360. Jest to najnowsza produkcja słynnego zespołu developerskiego Rare Ltd., który odpowiada za takie hity jak Conker czy Banjo-Kazooie.

Przeczytaj cały tekst "Viva Pinata już dostępna" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:14, Lex napisał:

Gdybym miał X360 z pewnościa bym kupił, ale dla 1-nej gry nie wydam ok. 1600 PLN na konsolę.
:)

Chodzi ci o wersję premium.Możesz kupić wersję Core za około 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:25, pan m. napisał:

> Gdybym miał X360 z pewnościa bym kupił, ale dla 1-nej gry nie wydam ok. 1600 PLN na konsolę.

> :)
Chodzi ci o wersję premium.Możesz kupić wersję Core za około 1200zł.


To i tak za dużo, wolę zrobić upgrade PeCeta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie poważnie zastanawiam się nad zakupem konsoli X360 - ale nie ze względu na tę grę, choć wygląda smakowicie. W promocjach MM, Saturn można ją już kupić w wersji Premium za 1399 złotych z zestawem gier - a ja liczę, zgodnie z pewnym przeciekiem informacyjnym, na obniżkę... Byłaby to pierwsza moja i tylko moja konsola. Znudziło mnie już ciągłe topienie pieniędzy w unowocześnianie mojego PC. PC zostanie do WoWa i kilku starszych gier (docelowo zamierzam nabyć laptopa, który WoWa pociągnie). Przepraszam za mały off-top.

Gra wygląda całkiem smakowicie. Chciałbym jednak zobaczyć filmik prezentujący fragment gry. O ile byłoby to możliwe, prosiłbym GRAM.PL o dodawanie oprócz screenów z gier przynajmniej jednego krótkiego filmiku z gry. Jeśli chodzi o konsolę X360 byłoby to znaczne ułatwienie decyzji o zakupie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:25, pan m. napisał:

> Gdybym miał X360 z pewnościa bym kupił, ale dla 1-nej gry nie wydam ok. 1600 PLN na konsolę.

> :)
Chodzi ci o wersję premium.Możesz kupić wersję Core za około 1200zł.


Moim skromnym zdaniem lepiej dozbierać nieco pieniędzy i kupić premium... Dysk twardy to bardzo użyteczna rzecz, bez niego nie pobierze się dem czy zbyt wielu gier z sekcji arcade... No i nie dostanie się kilku bajerów, w tym darmowego miesiąca Xbox Live Gold ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbox jest od jakiegos czasu w media w promocji za 1400 (mowie o premium)
i tak - dysk to podstawa - w demka inaczej nie pograsz a to tez frajda :)
poza tym dostajesz od razu headset - bez niego komunikacja podczas gry online nie istnieje - nie ma pisanego chatu

aha i polecam Gears of War :)
chyba za chwile sobie zassam demko pinaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Cd projekt się postarał, teraz Viva pinata po 69,90, aż od razu zamówiłem. Taka gra z tę cenę to musi się znaleźć na mojej półce. Podobno gra hit i to nie tylko dla dzieci. Mam nadzieje, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:25, pan m. napisał:

> Gdybym miał X360 z pewnościa bym kupił, ale dla 1-nej gry nie wydam ok. 1600 PLN na konsolę.

> :)
Chodzi ci o wersję premium.Możesz kupić wersję Core za około 1200zł.


core kupuje się za 1000 zł ale sie nie opłaca ja mam premium.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować