Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wojna Totalna rozpoczęta!

23 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 14:40, Andi0000 napisał:

Genialnie, ja wlasnie dostalem swoja wersje kolekcjonerska. Wyglada super !

To fajnie, ja nie zdążyłem dojść do telefonu kiedy kurier dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, z jednej strony piszecie " że dziś do sklepów w całej Polsce trafiły pudełka z grą Medieval II: Total War", natomiast z drugiej strony rozsyłacie maile do sklepów z infomacją, że gry będą najwcześniej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, lokalizacja tez bardzo dobra. Szkoda, że wersja kinowa (ale i tak klimat jest dobry).
Natomiast instrukcja to jakiś dowcip. W formie bez zarzutu, ale zawartość merytoryczna na poziomie prospektu biura podróży. Ładnie, kolorowo i o niczym. Mam świadomość, że to nie wina wydawcy. Pewnie dostali to i przetłumaczyli. Naprawdę królowa gier strategicznych zasługuje na wiecej. Gracze również.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być w całej Polsce oprócz sieci sklepów Empik w trójmieście.. :p

byłem w Empiku w Gdyni, nie ma. Tak samo Empik w Gdańsku. Nie wiem czy to wina dostawy, czy czegoś zupełnie innego, ale nie zmienia to faktu, że gry nie ma. A szkoda.... wybiorę się jeszcze ok. 19 zobaczyć czy może mieli dostawę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odebrałem od kuriera właśnie edycję kolekcjonerską i jestem bardzo niemile rozczarowany stanem przesyłki. Pudełko z grą pogniecione jak cholera nie mówiąc juz o tym małym z figurką. Może się czepiam ale za takie pieniądze jakie bierzecie za tą edycję to nie zbiednielibyście chyba o takie samo pudełko w jakim wysyłaliście Gothic 3. Miało to byc z przeznaczeniem na prezent dla bliskiej osoby ale to już raczej nie do wykonania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja ok poza tym jednym elementem - brakiem solidnego opakowania właśnie. Moze i zawinięcie gry w taką a`la skórzaną szmatkę ma swój klimat. Niestety elementy zestawu dostały przez to w dupę podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować