Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wojna Totalna rozpoczęta!

23 postów w tym temacie

--> volverine

No, niestety, masz rację. Przesyłka spakowana nagannie, nawet kurier nie był w stanie dostraczyć jej nienaruszonej. U mnie ucierpiało samo opakowanie z grą, w ktore pudełko z rycerzykiem się "wgniotło". Natomiast sama gra super. Jak już pisałem na innych wątkach, jedyne zastrzeżenia mam do albumu i rycerzyka. Rycerzyk jak z jajka-niespodzianki, zero detali, jakość kiepska. Album...wydanie piękne, oprawa śliczna. Treść też. Ale zero korekty, na jednej stronie ś średnio 3-4 błędy, typu zjedzenie literki, zła forma gramatyczna, itp. Nawet w takim znanym imieniu, jak Baldwin wkradł się błąd, i tak stał się od Balwinem... jednka mogli wysupłać te 200-300 zeta, dać to jakiemuś maniakowi średniowiecza do rpzeczytania, miałby frajde, kase, a album byłby zrobiony porządnie, bez takich kłujących w oczy błędów. Albo, na litość, można było chociaż przez poprawę pisowni Word''a przepuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. tak,wiem, że porządnka korekta nie kosztuje 200-300 złotych, ale tutaj nie było ŻADNEJ korekty (bo hcyba ktoś by musial mieć wadę 20 dioptrii i czytać bez okularów, zeby pominąć te wsyztskie błędy), i lepsza jakaś amatorszczyzna, żeby ktos to zorbił dla frajdy za marny (jak na koszty wydania gry) grosz, niż to, co zaserwowali tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:10, marcins napisał:

A w Empiku w Częstochowie nie ma... I muszę czekać do środy przez to ;)


trza było pre-ordea - ja dostałem do 30.11 we czwartek - też z czewy jestem :) ponoć w media miał być w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować