Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Tapety

9671 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 12:21, stiffyone napisał:

Spam, spam, spam - jak tak można?

Widać można. Pawlicki przynajmniej dawał tapety dobrej jakości...w przeciwieństwie do twojego badziewia, które zapycha ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanko czy ktoś z was ma fotke z National Geographic, na której chłopi kaukascy plądrują wrak promu kosmicznego, wszędzie wokoło/w tle latają białe motyle? Jeżeli tak to bardzo prosiłbym o zamieszczenie, jej miałem ją swego czasu na pulpicie, ale gdzieś mi sie zapodziała :/ z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop.
Ale czy nie mógł byś tych kwiatów razem umieścić i tych os w 2 postach?
Albo za dużo zajmują i trzeba pojedynczo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten temat od kilku dobrych miesięcy i takiej hipokryzji, jak Twoja, to jeszcze nie widziałem. Sam dawałeś na początku tapet na tony, żeby tylko sobie podbić status, a teraz zachowujesz się, jakbyś tylko Ty tu rządził, poza tym mówisz innym, że spamują, a sam dajesz mnóstwo tapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 08:29, Gracz 23 napisał:

Przepraszam za offtop.
Ale czy nie mógł byś tych kwiatów razem umieścić i tych os w 2 postach?
Albo za dużo zajmują i trzeba pojedynczo co?


Tak za dużo zajmują sam spróbuj, a zauważyłem, że niektórzy piszą, że jak daję pięć to są słabej jakości to dałem pojedynczo bardzo, bardzo, bardzo dobrej jakości i może to będzie im pasować.

Przy okazji ja chociaż nie spamują postami, więc dodam tapety i do tego.

Kategoria: planeta

20070619084441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tapetki są na prawdę fajne ale takie tematy tracą sens - zawsze się znajdzie grupka osób, która wykorzysta go aby podbić sobie status - choroba czy co? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Staraj sie dodać więcej kategorii do wrzucanych tapet, łatwiej będzie je wyszukać wtedy. Np do tej można jeszcze kosmos, wszechświat itd, do osy natura, zwierzęta :)

Dipster---> lepiej tak niż w historyjkach i zabawach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dipster
Mam takie same zdanie jak Budo, ponieważ tapety mogą się przydać komuś, chociażby wiele osób bierze stąd tapety też na GS''a, a w zabawach typu historyjka czy inne słowne zabawy to forumowicze tylko walą posty bezmyślnie i zapychają forum - taka prawda, bo w dodatku nikt z tego nie ma pożytku, a są jedynie same straty osiągane przez powstawanie kolejnych niepotrzebnych tematów.

Budo

Dnia 19.06.2007 o 10:55, Budo napisał:

Staraj sie dodać więcej kategorii do wrzucanych tapet, łatwiej będzie je wyszukać wtedy. Np do tej można jeszcze kosmos, wszechświat itd, do osy natura, zwierzęta :)


Pewnie, pewnie.

Czy tak może być.

Kategoria: Film, Van Helsing, X-Men, Aktorzy, Hugh Jackman

20070619111427

20070619111451

20070619111514

20070619111534

20070619111548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować