Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Tapety

9671 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2006 o 23:34, Vormulac napisał:

Tak porcyjka przed północą...

Kategoria: Anime, Dragon Ball Z, Samochody, GM Hummer 02.

lubisz dragon balla?
ja jestem jego fanem i mam wszystkie odcinki łącznie z kinowymi, ok 10 000tys tapet,teledyski,gry i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:41, szoko2 napisał:

lubisz dragon balla?

Nie za bardzo. Wolę klimaty z anime typu Akira, Ghost in the Shell i inne tego typu. Tapetki Dragon Ball''a tak przez przypadek wpadły mi w ręce a wiem, że trochę osób tu, na forum to lubi, więc je wrzuciłem.

Dnia 23.12.2006 o 23:41, szoko2 napisał:

ja jestem jego fanem i mam wszystkie odcinki łącznie z kinowymi, ok 10 000tys tapet,teledyski,gry i inne.

Nic tylko pogratulować.
A widziałeś film (z prawdziwymi aktorami)? Jak nie to zapraszam do tematu "Jaki to film", wpisz tam Dragon Ball, i zobaczysz tytuł tego filmu, potem poszukaj kilka postów wyżej to znajsdziesz mój post z fotkami z tego filmu.

Kategoria: Anime, Dragon Ball, Ghost in the Shell, Witchblade, Vampirella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:36, citekmaniak napisał:

prosiłbym o jakis ładny górski pejzaż oraz jakas tapete z tornado w tle lub cos podobnego.
dzieki

Kategoria: pejzaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kategoria: Heroes III
Zrobiłem to edytorem Heroes III, na tapetę się nie nadaje, ale chciałem pokazać mój obrazek i niewiedziałem gdzie to zamieścić, więc zamieścicłem tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro zostałem taki doceniony za tapetki:) tzn. Taki miło mi się zrobiło jak "ktoś" napisał że mnie "ten tego":):):) za tapetki:)

Lecą kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tą ostatnią tapetę, nazwaną "Nexus", dałem kilka postów wyżej (coś koło 15 postów). :D A i do tego dałem ją w wększej rozdzielczości.

Kategoria: święta, zima, samochody (Jest to GeigerCars Christmas Hummer H2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować