Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia – już w sprzedaży!

125 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 22:17, windows00 napisał:

A możesz coś jaśniej?
Pewnie gra Ci się nie podoba, ale powiedz coś więcej, proszę.


Wprost przeciwnie, gra po pierwszym uruchomieniu juz mi sie spodobala, tak samo jak postacie ruszajace ustami, nowe glosy, ciekawie zaczynajaca sie histora, fajne animacje grup jednostek walczacych miedzy soba na mapie swiata i (bodajze) po raz pierwszy widzialem jak na filmikach biegaja jednostki. Po prostu super! JEst tylko jeden problem.
Sprobujcie w to zagrac ze wszystkim wylaczonym i na minimum na moim laptopie ^^

Przyznam ze dosc celowo nadalem taka forme mojemu "postowi", zeby jakos dyskusje rozruszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:27, Alkohochlik napisał:

podobno jest tak ze ten dodatek to jakby oddzielna gra.... czyz to jest prawda? ;P


Tak, do dodatku powstaje oddzielna ikonka, z oddzielnym menu, nie zauwazylem w nim zadnych odnosnikow, m.in. do kampania z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:57, zardzel napisał:

a co chcesz wiedziec ;d


Zadałem to pytanie w głównym wątku, ale jeśli mogę uzyskać odpowiedź tutaj, to będzie mi równie miło :)

Jak nazwali jednostki 5. poziomu u krasnoludów? Chodzi mi o tych kapłanów. Pytam, ponieważ na jednym screenie widziałem, że klasę bohatera Runemage przetłumaczono na Kapłan runów. A z kolei jednostka, o którą pytam nazywa się Rune priest i jestem ciekaw jak CDP ją nazwało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:33, Alkohochlik napisał:

czyli juz po instalacji widzimy pierwszy minus... co dalej nam pan powie?


Ja tylko powiem, że mam już grę i jest naprawdę spoko, twierdza krasnaludów wygląda bosko, to taka wielka dziura, gdzie na dnie płynie rozżażona lawa (dałbym screena, ale strasznie długo się ładuje :(), jednostki krasnaludów też są fajne, jednostka siódmego poziomu to ognisty smok (!) ale jeszcze nie udało mi się kupić jego "budowli". Co do kampanii to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ grałem w Hot Seat. Obiecująco zapowiadają się karawany :D Najbardziej zdziwiło mnie to, że u krasnaludów kapitol kosztuje 8000 złota, a nie 10000 jak w innych zamkach... Błąd? A może to, że krasnale to świetni górnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:24, Mistic napisał:

Przyznam ze dosc celowo nadalem taka forme mojemu "postowi", zeby jakos dyskusje rozruszac

A Ty, taki owaki... :P
Mówisz, że fajna? Dla mnie to jeszcze gorzej, bo większa męka w oczekiwaniu na kuriera :/
A jak głosy, bo słyszałem, że inne osoby są i ogólnie dubbing gorszy. Co o tym sądzisz? I jak dubbing Krasnoludów (bo to mnie głównie interesuje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ukonczylem nawet jednej misji, wydajnosc kompa mi nie pozwolila, dubbing na chwile obecna podoba mi sie bardziej niz w podstawce, widac ze przy takich tytulach znane nazwska nie daja zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy już "Dostali" swojego HoF''a? Co zn ajduje się w pudełku? Jest w nim oprócz płyty jakiś bonus (tak jak w podstawce)? Karta Pomocy z jednostkami Fortecy? Sam ulotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta, instrukcja cienka, karta z wplnami, ulotka reklamowa. Nie oczekuj ze z pudelka wyskoczy ci swiety mikolaj z workiem z prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka pytanek do szczesliwcow, ktorzy juz maja Kuznie

dot. multiplayer

1. czy nadal w pokojach np. duel ranking widac poziom heroesa czyli 15 (tam wszyscy maja 15) czy juz widac poziom gracza zakladajacego gre? Czy w ogole widac kto zalozyl gre czy tylko nazwe gry jak do tej pory

2. czy dodano jakies dodatkowe opcje do warunkow zwyciestwa/gry? np. max 1 hero, zdobyc "rodzime/startowe" miasto wroga, pokonac "rodzimego/startowego" hero wroga itd.

3. czy Wam tez tak laguje ubi.com ostatnimi czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wreszcie i jestem nieco zniesmakowany.
Plyta latala luzem po pudelki
Instrukcja do gry nie zawierala jakichkolwiek informacji o nowych jednostkach
I znowu podkresle ze przesylka poczta polska bylaby szybsza (dostarczaja priorytetem w sobote bez doplat)

Teraz pogram i zobacze jak sie nowa rasa rozwija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:15, tymoteusz b napisał:

Dostalem wreszcie i jestem nieco zniesmakowany...


Ty przynajmniej dostałeś.

Mój kurier rzekomo sie zgubił. Taka jest oficjalna wersja Masterlinka.
A nie trfić na podany sdres przezemnie to tak jakby nie wiedzieć gdzie leży Japonia mniej więcej. A żeby było śmieszniej to kurierzy Masterlinka bywaja pod tym adresem tak ok. 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety. Laszlo mówi w po czesku !!!!! Zaraz w pierwszej misji z kampanii, po zabiciu pierwszych chłopów i przesunięciu się dalej pojawia się filmik w którym Laszlo ma podłożony czeski Dubbing (napisy są po Polsku).
To chyba nie specjalnie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować