Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strona grudnia wybrana!

29 postów w tym temacie

Mnie tylko zastanawia, czy ktoś dokładnie przeczytał i zredagował artykuły zanim je zamieścił...

http://aoe3.gram.pl/artykuly.php?id=84 <- autor ma jakiś taki dziwny stosunek do słowa "wieśniak" i nie wiedzieć czemu uważa, że w liczbie mnogiej brzmi to wieśniaki... tudzież zupełnie nie radzi sobie z odmianą

http://aoe3.gram.pl/artykuly.php?id=113 <- Nativy... no pięknie... albo zostawić "natives" w oryginalnej formie, albo w ogóle nie stosować. Kojarzy mi się tłumaczenie AoE ][ i głos lektora przy żądaniu surowców od sojusznika - "Brakuje nam resursów!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojtekzozlak,

Zapewniam Cię, że wszystkie artykuły przed dodaniem na stronę są przez załogę uprzednio sprawdzane i staramy się unikać wszelkich błędów. Jeśli chodzi Ci o "nativy" to mam proste wytłumaczenie, pograj troszkę po ESO i przywyknij do niektórych zwrotów ;)

Btw. jeśli chodzi o lektora w Aoe2 to nasuwa mi się jeden taunt

"Moja babcia zrozumiała by to lepiej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż jestem autorem i chce tylko Ci powiedzieć, że nie rozumiem takich ludzi jak ty, którzy czepiają się byle błędu nie jestem polonistą i mam prawo do takich wpadek jak każdy człowiek. Może jest teraz moda na czepianie się dzieci neostrady ale twój typ jest o wiele gorszy, starasz się wywyższać nad innymi. Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za komplement

nie mówię, że strona jest zła, autorzy są źli itd.
Jest estetyczna, dobrze napisana (zgodna z validatorem), no... może trochę ciężka

po prostu jak widzę, że "zabijamy mu jego wieśniaki", i że delegujemy wieśniaków "żeby zbierały" to jakoś tak dziwnie się czuję

zważ też na to, że ja Cię nie obrażam i nie wyzywam od dzieci neostrady
każdy ma prawo do błędu... każdy ma też prawo by się z błędem pogodzić i poprawić go


ja np. , gdy ktoś wytyka mi błąd ortograficzny mówię "dziękuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 18:52, skubsa napisał:

Widać że stronka fajna.Ja w Settlersów co AoE nie gram ale postarali sie redaktorzy(i nie tylko) tej stronki


Powiadasz, że podoba Ci się strona Settlersów też? :D Jak tak to bardzo mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:55, swordstalker napisał:

@Wojtekzozlak

My również dziękujemy za obiektywną opinię, postaramy się dogodzić wszystkim użytkownikom ;)


no! i to się nazywa profesjonalizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:46, skubsa napisał:

Pewnie że sie podoba!!!Bardzo fajnie zrobiona. PS.mam nadzieje że homm5.gram.pl też sie szybko rozwinie


Ciesze się, że Ci się podoba moja strona, ale to jeszcze nie koniec...:) Mam bardzo wielki plan, z jednym z najlepszych amerykańskich zespołów muzycznych, bo okazuje się, że ich wokalista gra w Settlersy i jest całkowitym Settlersmaniakiem, jak się uda, będziecie mieli bardzo dużą niespodziankę, bo młodzież z całego świata szaleje za tym zespołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować