Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs z okazji premiery Kuźni Przeznaczenia

22 postów w tym temacie

Spayki

Przez ostatnie dwa tygodnie na łamach serwisu HoMM5.gram.pl publikowane były screenshoty oraz sample dźwiękowe z Kuźni Przeznaczenia. Dziś również premierę miał ten długo oczekiwany dodatek do gry Heroes of Might & Magic V. Z tej okazji zapraszamy Was do specjalnego konkursu, w którym – jak zwykle zresztą – dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs z okazji premiery Kuźni Przeznaczenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:56, majkel92 napisał:

wOw : )


to sie nazywa komentarz... jak sie ciesze ze nie napisales "pierwszy"

konkurs ciekawy - gratuluje pomyslu :) jednak nie wiem na co mi kolejne egzemplarze h1-3 :) wiec nie wezme w nim udzialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs. Pisarski. O moich ulubionych Krasnoludach. Ha. Muahaha :) . Gorzej, że:
a) mam już HoMM III z Extra Klasyki.
b) nie interesowałem się dotychczas materiałami z Hirołsów, ups :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:08, MonkOfWar napisał:

Konkurs. Pisarski.

Bardziej nazwałbym go multimedialnym niż pisarskim ;]

Dnia 01.12.2006 o 17:08, MonkOfWar napisał:

a) mam już HoMM III z Extra Klasyki.

Od przybytku głowa nie boli xD

Dnia 01.12.2006 o 17:08, MonkOfWar napisał:

b) nie interesowałem się dotychczas materiałami z Hirołsów, ups :) .

Nikt ich stamtąd (ze strony) nie usuwał. Cały czas możesz poszperać i odszukać te materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze po przejrzeniu newsa ze strony Heroesa odetchnalem z ulga, nagrody sa takie, ze moge spokoj nie sobie konkurs caly odpuscic ^^ I tak juz zblaznilem sie wystarczajaco piszac teksty do konkursu urodzinowego i konkursu XKN... Ale inicjatywa godna podziwu, mam nadzieje, ze przy NWN2 tez strzelicie ciekawy konkursik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 23:03, NomenNescio napisał:

LOL jak dla mnie to słabe nagrody w tym konkursie. Szkoda czasu jak dla mnie.

No toż jak Ci się nie podobają, to po prostu nie bierz udziału. Jestem pewny, że znajdą się użytkownicy, którzy wezmą w nim udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pwnie znajdą się jacyś tylko, że młodsi z pewnością nie posuadający i nie grający w ten konkurs. Ja poprostu chciałem zaprotestować, bo wolałbym do wygrania Kuźnie Przeznaczenia albo dodatkowy egzemplarz Heroesow 5 na sprzedaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 23:13, NomenNescio napisał:

Pwnie znajdą się jacyś tylko, że młodsi z pewnością nie posuadający i nie grający w ten konkurs.
Ja poprostu chciałem zaprotestować, bo wolałbym do wygrania Kuźnie Przeznaczenia albo dodatkowy
egzemplarz Heroesow 5 na sprzedaz :D


Hahahah może jeszcze tak pakiecik Heroes V EK + Kuźnia Przeznaczenia xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 14:22, Lfdracon napisał:


Hahahah może jeszcze tak pakiecik Heroes V EK + Kuźnia Przeznaczenia xP


Ha ha, a pewnie, że tak czemu nie? To dopiero byłaby gra warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 18:03, Mistic napisał:

No coz, jak zasponsorujesz 5 egzemplarzy Kuźni Przeznaczenia to mozesz je jako nagrody dac...


Heh ale cd jest wydawca i mogą wygospodarować takie pienioądze. Poza tym nie wiem czemu wszyscy się tak denerwuja. To naprawde jest mozliwe ja poprostu częściej słyszałem o konkursach dotyczących np najnowszej gry lub filmu gdzie do wygrania była właśnie ta gra albo film. I co wy na to ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować