• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Medieval 2: Total War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Medieval 2: Total War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Medieval 2: Total War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie „Medieval 2: Total War: Temat Ogólny” pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=564 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=564&p=954


pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

531 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.01.2007 o 15:50, Full Wypas napisał:

No więc mam problem z grafiką. Na wstępie- Mój komp:
GeForce 6600 NX 128 MB
Intel Pentium 4 2,4 Ghz
1000 RAM
A teraz do rzeczy:
Często gdy zmieniam położenie kamery zamiast normalnego obrazu wyświetlają mi się takie czarne
tekstury, które szybko znikają. Niby nic takiego, ale jak się pojawiają, to zajmują 3/4 obrazu
gry i psują cały klimat gry. Dodam, że gram na minimalnych ustawieniach. Jak zrobić, by te
czarne pixele przestały się pojawiać? POMOCY!

Może to wina monitora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy prz prcesorze 2,55Gz , 1024 ramu , karcie graf. Ati Radeon 9600 SE 128mb na średnich detalach nie będzie się cieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 20:25, Master J napisał:

Nie będzie.Ja mam gorszy komp i się nie tnie.Może nawet nie będzie się cięło przy najwyższych
detalach.Kto wie:)

A jagbym zainstalował demo i tam na full detale to tak samo by było z pełną wersją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 20:01, Prateorian napisał:

Czy prz prcesorze 2,55Gz , 1024 ramu , karcie graf. Ati Radeon 9600 SE 128mb na średnich detalach
nie będzie się cieło?


Nie sądze. Sprawdz demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Im trudniejszy nastawisz poziom to przeciwnik będzie mocniejszy.Tzn. że będzie lepiej się rozwijał,więcej podbijał i trudniej go będzie pokonać w walce.Np.nie będzie się zatrzymywał przed twoimi łucznikami i stał jakby nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem . Kupilem Medievala2 wersja POLSKA. Wszystko jest w porzadku,lacznie z bitwami do momentu proby odpalenia kampani-pojawia sie mapka na 2-3 sekundy i komp sie zawiesza. Moj sprzet to athlon 64 2G GF7600GS , karta dzwiekowa realtek 97. Instalowalem juz rozne sterowniki do kart i nic ,nie wiem co mam robic.POMOCY .Aha -instalowalem patcha 1,1 i rowniez nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W odniesieniu do mojego problemu z odpaleniem kampani(mapa kampanii sie zawiesza) sprobowalem wylaczyc karte dzwiekowa(wtedy juz gra wogole nie odpala) oraz uruchamianie selektywne(msconfig) i rowniez nic.Nie wiem co moge jeszcze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam ta gre i nie wiem jak ja zainstalowac mam cos takiego na plycie nei ma setup.exe tylko setup i obrazek i jest plik blank.exe jak go otwieram to pojawia sie czarne tlo i tyle pozmozcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dwie sprawy.
1. Nie mogę grać w multi, zinstalowałem nowego patcha i nic z tego. Patch był ze str. CD PROJEKT.
2. Mam Med II TW - Edycja kolekcjonerska i nie dostałem przewodnika po średniowieczu, gdzie mam to zgłosić?

I jeszcze jedno. Wysyłam zapytania do CD PROJEKT, bezpośrednio na stronę serwisową i nikt mi nie odpowiada, DLACZEGO MNIE OLEWAJĄ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z zainstalowaniem tej gry! wrzucam płytke do napędu załańcza sie autoodtwarzanie wciskam instal ale nie zaczyna sie instalować tylko wychodzi do pulpitu! prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

S.OS. Mam problem: podczas gry na ekrn wyskakuja dziwne plamy a czasem ni z tąd ni z owąd gra się wyłącza i resetuje automatycznie system. plamy znikaja jedynie na chwilę po przejsciu do pulpitu (alt+Tab)
Proszę o szybkie udzielenie pomocy mój komp ma
Procesor Pentium 4 z ht 3000MHz
1024 pamięci
karta ATI Radeon 600xt 128mb
Windows XP Home
Directx 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh...
Mam pewien problem z grą - minowicie nie odpala się :(
Gre kupiłem na gram.pl podczas promocji, wczoraj zainstalowałem - instalacja pięknie przeszła wszystko wygląda ok. Ale gra się nie włacza... Po prostu komputer chwile pracuje procesorem i nic się nie dzieje. Zainstalowałem więc pach''a - nadal nic. Dzisiaj rano przeinstalowałem gra i doinstalowałem pach''a (tego sciągnieego z gram). Nic. Autoran się włącza, wybieram graj w Medieval 2 i NIC SIĘ NIE DZIEJE... :(
Wymagania sprzętowe oczywiście mój komputer spełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem przy uruchamianiu kampani wywala błąd "medievalII napotka" klikam ok i gra wywala do windows, wie ktoś o co może chodzić.


mój sprzęt
procesor athlon 64 3200
1 GB pamięci
GF 7950 GT
windows xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2007 o 00:51, Llordus napisał:

Witam.
Czy jest jeszcze mozliwosc zgrac dodatki do medievala 2 ze strony: http://www.gram.pl/medieval_pliki.asp
?
U mnie ciagle sa jakies problemy :(
Posiadam zarejestrowana w systemie gram.pl wersje angielska.

mam to samo majac wersje zubozona czytaj polska. ani elektronicznej ani papierowej nie da sie stad dostac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2007 o 10:45, tomek-bob napisał:

Mój problem jest następujący.Otóż nie widze serverów w grze on-line.Widzę chat ale nic więcej!!Co
mam zrobic???


Może niewidzisz serwerów bo nikt na nich niegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować