• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Medieval 2: Total War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Medieval 2: Total War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Medieval 2: Total War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie „Medieval 2: Total War: Temat Ogólny” pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11277 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=564 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=564&p=954


pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

531 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Chciałbym się dowiedzieć czy Medival 2 pójdzie mi na kumputerze z kartą grafczną ATI Radeon 9100 SERIES. Mój blaszak ma włąsnie taką kartę, ale reszte wymagań spałnia. Oprócz tego możecie mi powiedzieć zcy opłaca mi się kupić tę grę, jesli nigdy nie miałem styczności z seria Total War. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2006 o 16:09, Bumara napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy Medival 2 pójdzie mi na kumputerze z kartą grafczną ATI Radeon
9100 SERIES. Mój blaszak ma włąsnie taką kartę, ale reszte wymagań spałnia. Oprócz tego możecie
mi powiedzieć zcy opłaca mi się kupić tę grę, jesli nigdy nie miałem styczności z seria Total
War. Z góry dziękuje.



Tak.To moja też pierwsza gra z tej seri.Bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem to

Feature transfer error

Feature : packs
File : H:\main\packs\data_4.pack
Error : Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy

taki komunikat pojawia się podczas gdzies 50% instalacji jeszcze na płycie nr 1, prosze o pomoc>

z góry dziękuje
MATHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak zainstalować najnowszego patcha do Medievala 2? Ściągam program, uruchamiam i zamiast zainstalować łatkę wypakowuje mi do folderu jakieś dziwne pliki. O co chodzi i jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam prośbę! Nie za bardzo kumam z tym pathem do MTW II. Może opiszesz krok po kroku co mam zrobić aby go legalnie ściągnąć a potem zainstalować. Mam Polską wersję MTW II a na stronie na której go znalazłem nie jest wymieniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przecież polski patch do "Medieval II Total War" jest do ściągnięcia ze strony CD Projektu pod adresem:

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1467

A także pod adresem:

http://gamershell.com/download_16909.shtml

Jest to patch samorozpakujący - musi byc rozpakowany w folderze z grą "M II TW" czyli np.:
C:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdy włączam bitwę w kampanii komputer zacina mi się i wyświetla mi się błąd mówiący coś o sterowniku do karty graficznej, ale ten błąd występuje tylko w bitwach w kampanii przy innych np. historocznych gra działa nie zawodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie: kiedy pojawi się patch, który sprawi, że jazda konna nie będzie się zatrzymywać tuż przed piechotą tylko tak jak to miało miejsce w Rome będzie tratować pierwszą linię jednostek, a jeśli będą to jednostki słabo opancerzone powodować ogromne straty w oddziale i panikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.12.2006 o 07:55, spectralheaven napisał:

Mam pytanie: kiedy pojawi się patch, który sprawi, że jazda konna nie będzie się zatrzymywać
tuż przed piechotą tylko tak jak to miało miejsce w Rome będzie tratować pierwszą linię jednostek,
a jeśli będą to jednostki słabo opancerzone powodować ogromne straty w oddziale i panikę?


Ktos już tu tłumaczył, że to nie wina pacza tylko tego, że trzeba się nauczyć poprawnie robić szarżę. Poszukaj jego posta.


Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z wykrywaniem płyty. Pierwszego dnia po zakupie gry przesiedziałem sobie w spokoju prawie pół dnia nad grą bez jakiegokolwiek problemu, lecz dziś gdy chciałem włączyć Medievala wyskakuje mi komunikat o nieprawidłowej płycie DVD. Nie wiem za bardzo o co chodzi gdyż płyta bez jakichkolwiek uszkodzeń leży sobie grzecznie w napędzie, a inne chodzą bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować