Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problem z elementem polskiego wydania Medievala II

121 postów w tym temacie

Miesiąc temu podobny problem miał cd action do prenumeraty nie dodano dodatków ale wyszli z tego cało dosłano je a na pytanie w sieci otym poinformowali myśle że tu bedzie tak samo bo kupno gry to umowa i ja ją mam szanować to gram pl też powinno ja wywiązałem się z umowy i zapłaciłem za towar który jest niepełnowartościowy jak by to bylo gdy sie kupuje telewizor sony a po otwarciu w domu w srodku jest rubin[były kiedyś takie telewizory]
co na to gram ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znou ja krytyk pierwszy raz w zyciu przeczytałem tą zółtą nalepke z ciekwaości :D
(...) Masz gwarancje że w pódełku nie brakuje żadnego elementu (...)
teraz już nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wylałeś swoją krytykę, ale czego się do nas spodziewasz ? Co ma zrobić żebys był zadowolony? Bo ja najwyrazniej widze ze nic sie nie da zrobic , bo kazda rzecz bedzie zła. Drzewka nie ma w wyniku zwykłego ludzkiego błędu, który można równie dobrze nazwać nieporozumieniem, po prostu ktos gdzies zapomnial uaktualnic listy elemntow i poszlo ze drzewka nie ma w pudelku. W ciagu 24h od kiedy wyszlo to najaw udalo nam sie uruchomic ajo takie awaryjne rozwiazanie oraz zlecic dodrukowanie drzewek, za ten blad przeprosilismy. Co do drzewka nikt nie klamie, ani nie kaze ci placic za ta gre, jesliuwazasz ze bez drzewka nie chcesz tej gry to mozesz zlozyc reklamacje i zostanie uznana. Powiedz wiec czego sie spodziewasz, co mam zrobic zebys byl zadowlony, bo czasu nie cofne i nie telerotuje ci tego drzewka do domu.


Dnia 02.12.2006 o 23:56, TimOOv napisał:

przykro wam jest... a mi jest przykro bo obok drzewka z RTW rozprowadzanego przez LEM(*) nie
wisi odpowiednik z MTW2... nadal nie dostalem maila... wow to moja ostatnia czesc TW kupiona
w Polsce... nie ma sensu sie bawic w wasze pomyliło nam sie nie ukrywamy ze jest nam bardzo
przykro... a tak na prawde to co mnie to obchodzi? powieddzcie uwazacie ze czytam newsy z nieoficjalnej...
i tu sie mylicieczytalem gram.pl wysylka 28.11 tak mam w mailu od gram.pl moze (23+5=28)
najlepszy numer był taki sprawdzam czy płytki już poszły do mnie a tu niespodzianka
"CD Projekt z przyjemnością informuje, że trwa już proces tłoczenia płyt z długo wyczekiwaną
grą strategiczną Medieval II: Total War! Do sklepów gra trafi już 1 grudnia!"
a propo do wiekszosci sklepow trafila drugiego grudnia lub jeszcze nie trafila

a jeszcze cos
http://www.gram.pl/upl/news/20061128164954.jpg
zdjecie z 28 listopada a na nim brakujacy element

migem napisał 30.11 że
"wynku nieporozumienia w wersji "zwykłej" Medievala II nie zostałp dołożone drzewko rozwoju"

więc najpierw to było nieporozumienie dopiero po jakims czasie błąd
więc chce wiedzieć z czego wynikało to nieporozumienie?
i co mam rozumiec przez nieporozumienie...
nadal uwazacie ze sie przyznali nie prawda chcieli sprawe wyciszyc i prawda jest taka ze
dopiero po 24 godzinach postanowili przyznac sie do bledu... ale niestety widze ze 95% uzytkownikow
tego forum to ludzie zapatrzeni w GRAM.PL jak w Boga.. nic sie nie stało najważniejsze że przyznaliście
się do błędu...
aha mam pytanie czy można u was płacić zeskanowanymi pieniędzmi przesłanymi na płycie w formacie
pdf??
btw
ilu z was panowie "nic sie nie stało" zamówiło i kupiło wersje MTW2 bez mapki?

btw2
"Dzięki za wyrozumiałołość, w dwa miesiące miliśmy premiery Gothic 3, Medival 2, Scareface,
Cezar 4, DoW:DC,
PES6 teraz jeszcze NWN2 i juz czasami cos komus umknie. Anyway milej zabawy z gra!"
a tak naprawde co mnie to obchodzi? robienie czegoś innego nie usprawiedliwia z nie zrobienia
czegos a wten sposob tlumacza sie dzieci w podstawowce z nieodrobionej pracy domowej TAK TRZYMAC

btw3 zastanawiam sie czy zbanuja mnie jak tak to bedzie to oznaczalo ze sa nipowazni i nie
toleruja krytyki
-----------------
*jedyną funkcją tego fragmentu tekstu jest poinformowanie kto wydał RTW autor nie miała na
celu reklamowania firmy Licomp Empik Multimedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z brakiem "drzewka" to akurat mam gdzieś. Do ROME TW tez było drzewko (i to dosyć duże) i na nic mi się nie przydało. Obejrzałem je dwa razy i schowałem, a w grę (z dodatkiem) grałem kilka miesięcy. Gdyby nie informacje w necie nawet bym nie zauważył braku w pudełku. Bardziej mnie martwi niekompatybilność wersji zlokalizowanych z angielskimi w grze przez net (oczywiście z tym akurat CDP nie ma nic wspólnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu...! Połowa nabywców to chyba by zasztyletowała całe gram.pl za takie coś!!! TimOOv, to straszne, że ktoś ci takie brzydkie be zrobił... Przypuszczam, że już nigdy więcej nikomu nie zaufasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo by nie sztyletował.Gra była w środowisku bardzo oczekiwana i stąd tyle emocji.Nie można się dziwić,reklama gry i zapowiedzi mocno podgrzały klimat i wszelkie niedociągnięcia musiały sie tak odbić.Czy ktoś już dostał e-mai dotyczący dosłania drzewka?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co macie zrobić wysyłać tego maila... zresztą mój adres znacie więc czekam na drzewko... teleportować nie musisz ale wysłać tak trudno pomyśleć...? jeżeli tak to nie mam tutaj czego szukać...
aha nie zamierzam płacić za przesyłkę żeby była jasność...
napisz mi jakim cudem można popełnić taki błąd zrobić zdjęcie wrzucić je na stronę ale zapomnieć zlecenia drukowania drzewek. jeżeli uważacie ze jesteście w porządku żądając ode mnie wyrozumiałości to świadczy tylko o waszym poziomie Jeżeli dla ciebie pomyłką jest nie wsadzenie do setek jeżeli nie tysięcy egzemplarzy to co jest niezwykłą pomyłką?
dla mnie zwykła pomyłka to zakup:
u was
gier przez was
Obiecuje poprawie się i już więcej tego błędu nie popełnię. bo ja w przeciwieństwie do was nie nazywam tego nieporozumieniem...

aha i jeszcze coś
to u was nie ma zwyczaju sprawdzenia czy zestaw jest kompletny? szkoda...

a swoją drogą ton twojej wypowiedzi wskazuje na to że nie jesteś przygotowany na to że jakiś user pozwoli sobie na powiedzenie prawdy... widzisz skoro kierujesz się do mnie w ten sposób oznacza to że nie potrafisz się przyznać do błędu popełnionego przez was... wielka szkoda

podsumowując
wydanie MTW2 PL
+ jaki plus?
- wydane przez CDP
- brak drzewka
- "pokiereszowane" tłumaczenie
- opóźniona wysyłka
- brak informacji co się dzieje z przesyłką przez ponad 24 godziny
- nie przetestowanie multi
- niepoważne podejście do zgłaszanych problemów
- probowanie robienia idiotów z klientów rekompensując im braki pdfami
- itp.
- itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z jednej strony rozumiem CDP. Racja, błąd mógł się wkraść. Z drugiej, fakt faktem, ze zareagowali dopiero, jak ludzie zaczęli się "pluć". Nie uwazam CDP za złego wydawcę, wręcz przeciwnie, trzymają się całkime dobrze (chociaż jak porównuje dzisiejsze spolszceznia i wydania do takich spolszczeń jak Baldur''s Gate 1 i 2, to po prostu dzisiejsze wypadają marnie. I nie ratuje tu sytuacji żaden Heroes 5 itp...). Uważam jednak, że jeśli nie są w stanie zapanować nad odpowiednim wytłoczeniem (NA CZAS!) i wysyłką gier, a także nad kontrolą składu opakowania, nie powinni brać tylu spolszczeń naraz. Moze lepiej wydać 3 gry, a porządnie, niż 5, a średnio/kiepsko. Tak samo mam zastrzeżenia a propo samej polonizacji, a w szczczególności Albumu. Średnio na jednej stronie są 3-4 literówki... i to nie tylko w drobnostkach, ale nawet w imionach tak znanych postaci, jak Baldwin, ktory stał się nagle Balwinem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:18, TimOOv napisał:

co macie zrobić wysyłać tego maila... zresztą mój adres znacie więc czekam na drzewko... teleportować
nie musisz ale wysłać tak trudno pomyśleć...?


Nie obrazaj mnie, nie przypominam sobie zebym byl dla ciebie nie mily, to ze jestes nie zadowlony nie usprawidliwia braku kultury. Tak jak pisało w niusie jesli sie zglosisz do pomocy technicznej dostaniesz na koszt CDP swoje drzewko, jesli zarejestrujesz gre otrzymasz pdf, samo sie nie zadzieje musisz sie z kims z BOk skontaktowac bo ja nie mam do ciebie namiarów.

Dnia 04.12.2006 o 16:18, TimOOv napisał:

napisz mi jakim cudem można popełnić taki błąd zrobić zdjęcie wrzucić je na stronę ale zapomnieć
zlecenia drukowania drzewek. jeżeli uważacie ze jesteście w porządku żądając ode mnie wyrozumiałości
to świadczy tylko o waszym poziomie Jeżeli dla ciebie pomyłką jest nie wsadzenie do setek jeżeli
nie tysięcy egzemplarzy to co jest niezwykłą pomyłką?


Zdjecie jest wizualizacja, wizualizacja nie rowna sie zdjecie, wizualiacja jest obrazem ktory jest tworzony w trakcie kiedy nie ma jeszcze komponentow gotowych, nikt nie twierdzi ze jestesmy w porzadku przeciez caly czas pisze ze byl to blad i ze staramy sie go naprawic. Tak twierdze ze to zwykla ludzka pomylka, nie jest to rzecz z ktorej sie moge cieszyc, zreszta nie wyobrazasz sobie chyba ze ktos zapomnial przy kazdej pakowanej grze o wrzueniu tej mapki, to nie tak dziala.

Dnia 04.12.2006 o 16:18, TimOOv napisał:

dla mnie zwykła pomyłka to zakup:
u was
gier przez was
Obiecuje poprawie się i już więcej tego błędu nie popełnię. bo ja w przeciwieństwie do was
nie nazywam tego nieporozumieniem...


Twoja niezalezna decyzja, jesli czujesz sie zle kupujac nasze gry to moze mi byc tylko przykro, bo oprocz tego drzewka bylo tam mnostwo inych elementow, ktorych nie dodawal zaden inny wydawca, nie mniej twoja decyzja.

Dnia 04.12.2006 o 16:18, TimOOv napisał:


aha i jeszcze coś
to u was nie ma zwyczaju sprawdzenia czy zestaw jest kompletny? szkoda...


Jest w zwyczaju sprawdzanie, ale w tym konkretnym wypadku nastapil BŁAD o czym pisze i nie zostalo drzewko dorzucone, czy to jest tak trudno zrozumiec ? pozatym bylto projekt bardzo bardzo napiety czasowo, ale to juz jak pisales cie nie obchodzi, ty placisz ty wymagasz..

Dnia 04.12.2006 o 16:18, TimOOv napisał:


a swoją drogą ton twojej wypowiedzi wskazuje na to że nie jesteś przygotowany na to że jakiś
user pozwoli sobie na powiedzenie prawdy... widzisz skoro kierujesz się do mnie w ten sposób
oznacza to że nie potrafisz się przyznać do błędu popełnionego przez was... wielka szkoda


Ton mojej wypowiedzi dostoswalem do tonu twojej wypowiedzi, jak pisalem o przyznaniu sie do bledu bylo zle, jak staram sie wytlumaczyc co i jak sie stalo jest zle, raz zatem jeszcze blad nasz zostal ogloszony, zareagowalismy mozliwe jak najszybciej sie dalo i jak najpelniej bylo to mozliwe, za blad przepraszali w swoim imieniu juz prawie wszyscy zanagazowani w powstanie tego wydania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wezcie sie ludzie odczepcie od CDP.Popelnili blad,robia co moga.Troche wyrozumialosci.Kazdy moze sie pomylic.Ja CDP bardzo chwale za spolszczenia do gier-Sa swietne......a nie jak ta cenega:P.Jedynie co mnie w cdp drazni to te tasmy na pudelku:p ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...świetne? Radzę zagrać we wspomnianego już przeze mnie Balgur''s Gate 2...tam masz ŚWIETNE spolszczenie. Porównaj to teraz do Neverwinter Nights...cóż, sam zobaczysz roznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że ten człowiek albo nie wie co pisze
po pierwsze
pytasz sie co macie zrobic powiedziałem i rzuca sie ze nie mu to powiedzialem czlowieku... mam marnowac kase na telefony bo zapomnieliscie dorzucić drzewka wow wiec to mi ma zalezec
nie mam zamiaru kontaktowac sie z pomoca techniczna bo
A dla tych, którzy chcieliby otrzymać brakujący element w wersji papierowej, przewidujemy również taką możliwość (dla zarejestrowanych posiadaczy gry). Dokładniejsze informacje podamy w specjalnym e-mailu, który otrzymają Gramowicze z zarejestrowanym Medievalem II.
i tego sie trzymajmytym bardziej ze sam to cytowales kilkanascie postow wyzej (to juz nawet nie czytasz co piszesz LOL) mija kolejny dzien a olewacie to co napisaliscie... dalej mow ze to ja jestem niepowazny dalej obnizaj renome swojej firmy dalej stwierdzaj ze mnie nie obrazales mimo ze usilowales i dalej usilujesz robic ze mnie idiote nastapil blad wiec tak mam liste plyta nr 1 jest plyta nr 2 jest soundtrack jest instrukcja i poradnik sa drzewko nie ma no trudno co tam jeszcze zostalo nic no czyli wszystko jest... a teraz przyznasz sie do bledu i przeprosisz mnie ze robiles ze mnie idiote nakazujac mi miedzy innymi czekac na maila ktorego nigdy nie dostane... brawo rzadzisz czlowieku... rzadzisz widac ze nie nauczyli cie ze klient nasz pan no coz... szkoda wielka a ja ton mojej wypowiedzi dostosowuje do twojej skoro tego nie wiedzisz swiadczy to tylko o twoim podejsciu do sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwnie zadzwoniłem dziś około 11 do obsługi klienta(nie wspomnę,który raz),człowiek tam pracujący poinformował mnie z całą rozbrajającą szczerością,że system dosyłek zostanie wdrożony dziś.I co...?Mamy 22:34 i nic.Bez komentarza.Czuje się wprowadzony w błąd po raz kolejny-przynajmniej informujcie swoich pracowników o faktycznych działaniach a nie o pobożnych życzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba,że jedynym celem pana z obsługi było spławienie mnie i podał taką informację na odczeponego,a ja naiwnie ją kupiłem...jeśli tak to bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ladnie ludziska jedziecie po cdp...
przeciez napisali ze blad...ze przepraszaja...ze na swoj koszt dosla jak ktos chce...
ja tam nie przezywam jak slon ciazy i zalu nie mam...
uczynili blad-chca naprawic...wsio ok
moglo byc gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:51, Kosmo-cool1 napisał:

i jeszcze jedno pytanie...gdzie mam sie zglosic jesli nie dostalem tego drzewka a w meilu chyba
nic takiego do tej pory nie dostalem??


Najlepiej zadzwon do nich. Podaj namiary dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować