Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

gram.pl

Fani gier RPG polerują lekko zakurzone miecze, szykując się do kolejnych bojów. Tak, ostatnie miesiące to niewątpliwie chwile radości dla wszystkich miłośników gatunku - między innymi dzięki zbliżającej się premierze Neverwinter Nights 2. Przydział egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej NWN 2 (dostępnej już za 159,90 PLN z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy) w sklepie gram.pl został dziś uzupełniony!

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska NWN2 - reaktywacja!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak zależy najbardziej na grze, mimo że wydanie kolekcjonerskie jest naprawdę super to żal mi wydać dodatkową - niemałą zresztą - sumkę na "bajerki" w postaci wypasionego pudełka czy amuletu.

A tak btw - kiedy nastąpi wysyłka zwykłej wersji? Możemy spodziewać się chociaż dzień przed premierą? Czy tak jak w przypadku EK wyślecie w dniu wydania gry, czyli 7 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z dodatkami, ktore sa opisane na stronach gdzie sprzedawane sa obie wersje kolekcjonerskie? Mam na mysli, cytuje:
"unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczną złotą aurę nad postacią gracza"

Czy beda one takze razem z wersja kolekcjonerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z ich "Na dwa dni przed premierą"???
skoro wyślą w dniu premiery to dostaniemy najwscześnie w piątek 8go
CZYLI 1 DZIEŃ PO PREMIERZE

Dzięki wam CDP za prezent na Mikołaja
A już myślałem że można wam wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:26, Darkstar181 napisał:

Wydanie wypasione... Ja jednak muszę czekać na upgrade kompa :(


Heh ... zupełnie tak samo, jak Ja.
Tylko ze w moim przypadku to czekanie na upgrade potrwa jeszcze z rok lub dwa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale czułem że jeszcze będzie można zamówić EK :) Dobrze, bo strasznie nie lubię jak cwaniaczki spekulujący na aukcjach zarabiają na spóźnialskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:51, Kris Blake napisał:

Co do magicznej aury, unikalnych przedmiotów itp. to bardzo łatwo idzie je uzyskać w edycji
podstawowej. Wpisujemy w konsoli odpowiednie komendy i voila.


A możesz podać te polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym roznia sie te obie wersje Chaotic Evil i Lawful Good? czy roznica polega tylko na pudelku, amulecie i kolorze koszulki? Czy moze wybor wersji ma jakis wplyw na postac w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:49, Razzy napisał:

Dolaczam sie do pytanie andiego , co z tymi unikalnymi cechami w grze?


Tak, oczywiście to również jest elementem "naszej" Edycji Kolekcjonerskiej - informację taką można znaleźć na karcie w sklepie. Dopisałem go również do listy w newsie, przepraszam za pominięcie tego ważnego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale z tego co pamiętam wysyłka miała być dwa dni przed premierą (czyli 5 grudnia). Takim sposobem miałbym prezent na mikołajki....chyba nie muszę dalej pisać wiadomo o co chodzi. Trochę się zdenerwowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:54, Abi Dalzim napisał:

A Ja poczekam na zwykłą edycję i to dopiero jak stanieje :)


To chyba sobie trochę poczekasz
przy ich wiecznych opuźnieniach to może nawet i cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:55, Domek napisał:

> Dolaczam sie do pytanie andiego , co z tymi unikalnymi cechami w grze?

Tak, oczywiście to również jest elementem "naszej" Edycji Kolekcjonerskiej - informację taką
można znaleźć na karcie w sklepie. Dopisałem go również do listy w newsie, przepraszam za pominięcie
tego jakże ważnego elementu. :)


kiedy będzie się można spodzieważ maili potwierdzających zamówienie??Jeśli gra ma być wysłana 7 grudnia a mail miał być dostarczony 5 dni przed wysyłką.... a więc 2.12.2006 czyli dziś.A e-maila nie dostałem więc coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować