Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

w sumie to ja mam dwa pytanka bo to bardzo ogolnikowo w newsie zostalo napisane:

1) To NWN1 ktore dolaczacie to jest rozumiem wersja PL ?
2) Co jest w Diamentowej Edycji czego nie bedzie dolaczonego do pierwszej czesci NWN czyli czy np. instrukcja obslugi i te inne duperele ktore byly w Diamentowej zostana dolaczone do EK NWN2 jako nieodlaczna czesc NWN1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm niewiem czy dobrze czytam... a moze cos sie zmienilo...
wg tego co pisze w planie wydawniczym NWN2 jest ''Dostępna w sprzedaży: od 7 grudnia 2006'' jezeli to jest prawda... teraz pre-order''y zamowione maja byc wysylane ''Na dwa dni przed premierą''... czyli teoretycznie 5 grudnia gra powinna byc wyslana... to mozna sie spodziewac przesykli 6 grudnia????
i druga sprawa...
jak bedzie z rozmiarami koszulek?? bo jak by niebylo jestem dosyc ''duzym'' czlowieczkiem
:P
jezeli ktos ma aktualne informacje bylbym wdzieczny za podzielenie sie nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:51, scorl napisał:

czyli teoretycznie 5 grudnia gra powinna byc wyslana... to mozna sie spodziewac
przesykli 6 grudnia????


Przeczytales uwaznie calego newsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super !!! A już miałem doła że niebęde miał EK ;DDDDD Super CD-Projek Kocham was !!!!! Ale dajcie jeszcze jakieś zdjęcei i nie spużnijcie sie z Premierą ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj się zastanawiałem czy zamówić i okazało się, że nie ma. Dzisiaj EK powróciła. Wniosek: zamówiłem natychmiast ^^ Ale pewnie i tak będzie dostępne w empikach (jak w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej Gothic3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kiedy będzie e-mail potwierdzający?
> pISZE CI że 5 dni przed wysyłka

nalezy czytac co pisza wczesniej :P a szczegolnie jak jest na niebiesko ( ew. inny kolor)

>Co do maili potwierdzających czy w ogóle działalności samego sklepu - trudno mi w tym momencie coś konkretnego napisać, przykro mi.
> Jestem jednocześnie przekonany, że nawet jeżeli te maile pójdą później, to nie wpłynie to na czas dostawy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:27, pitphus napisał:

Takie jedno pytanie: W ile dni (wg.CDP i Masterlink)powinna przyjśc gra??(od wysyłki
oczywiście)??

napisane jest w pomocy... nieche calego wklejac...
SKLEP->POMOC->DOSTAWA->Czas realizacji (kiedy otrzymam przesyłkę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś poradzi, mam 300 zł i chcę sobie zrobić fajny prezent na święta ;) Tylko co kupić?
Medieval II czy NWN 2 ? (EK) czy może coś lepszego ;)
(Swoją drogą, istnieje taki temat?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować