Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Można sobie tyle odczytać w sklepie odnoście EK
Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 7 grudnia 2006

Chyba nikt się nie łudzi że dostanie dwa dni przed premierą. Raczej w piątek albo w najgorszym przypadku w poniedziałek.
Dodatek do Herosów V też miał premierę 1.12 i jeszcze go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:56, emikarolak napisał:

z tego wynika, ze więcej już nic na gram.pl nie kupie


na pewno sie ktos tym przejmie :d buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:56, emikarolak napisał:

z tego wynika, ze więcej już nic na gram.pl nie kupie


EK to akurat może jeszcze jakąś kupię, bo w sklepie 199zł ma kosztować o ile będzie... ale w przypadku takiego dodatku do HV to faktycznie gdybym wiedział, kupiłbym sobie w sobotę bez kłopotu. Jakiś sens preordera powinien być. Ja nie mówię już bym dostał przed premierą ale choć w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maile już rozsyłają, bo ja dostałam, zapłaciłam, chociaż występują błędy w ich linkach i nie można przez nie potwierdzić zamówienia, niby dzisiaj ma być wizualizacja, czekam niecierpliwie żeby się dowiedzieć jakiego kota w worku kupiłam, a i piszą że mamy 5 dni na potwirdzenie zamówienia, czy to znaczy że będą wysłyłać gdy stwierdzą wszystkie potwierdzenia i wyślą wszystkim naraz czy jak zapłaciłam to odrazu wyślą po stwierdzeniu mojej wpłaty, czy ktoś wie jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:01, emikarolak napisał:

chuj mnie to obchodzi. jeden klient mniej.


Kultura osobista i netykieta tez cie nie obchodzi ?

No to chyba nie ma komu zalowac takiego klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:27, libero85 napisał:

> chuj mnie to obchodzi. jeden klient mniej.

Kultura osobista i netykieta tez cie nie obchodzi ?

No to chyba nie ma komu zalowac takiego klienta :D

popieram, niechce mi się czytać takich komentarzy, strata czasu i uczucie niesmaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:26, rafar napisał:

Maile już rozsyłają, bo ja dostałam, zapłaciłam, chociaż występują błędy w ich linkach i nie
można przez nie potwierdzić zamówienia, niby dzisiaj ma być wizualizacja, czekam niecierpliwie
żeby się dowiedzieć jakiego kota w worku kupiłam, a i piszą że mamy 5 dni na potwirdzenie zamówienia,
czy to znaczy że będą wysłyłać gdy stwierdzą wszystkie potwierdzenia i wyślą wszystkim naraz
czy jak zapłaciłam to odrazu wyślą po stwierdzeniu mojej wpłaty, czy ktoś wie jak to działa.


Wysyłka nastąpi konkretnego dnia do każdego kto potwierdził zamówienie. Jeśli ktoś nie potwierdził a nadal ma na to czas, dostanie paczkę później a jeśli nie potwierdzi nigdy - to paczki nie dostanie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. netykieta oczywiście obowiązuje, ale niestety za chamstwo płaci się chamstwem.

2. każdego klienta jest żal

3. nie musisz czytać. stratą czasu jest kupowanie w tym sklepie. niesmak powoduje ich zachowanie i kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:37, emikarolak napisał:

1. netykieta oczywiście obowiązuje, ale niestety za chamstwo płaci się chamstwem.


Tak tylko ze wtedy wychodzi z ciebie trzoda chlewna , ale coz , jak lubisz sie znizac do poziomu podlogi to rob to tylko nie tu.


Czy zawsze na kilka dni przed premiera jakiegos hitu musi tu byc wysyp troli ? zfrustrowanych dzieciakow rzucajacych epitetami na lewo i prawo ... :/

Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:37, emikarolak napisał:

1. netykieta oczywiście obowiązuje, ale niestety za chamstwo płaci się chamstwem.

2. każdego klienta jest żal

3. nie musisz czytać. stratą czasu jest kupowanie w tym sklepie. niesmak powoduje ich zachowanie
i kłamstwa

Oczywiście, częściowo co do CDK się z tobą zgadzam, ale dokładnie jeszcze nic nie wiemy od nich i radziłabym ci się trochę wyluzować, jak by nie było to tylko gra a nie leki które mają ci uratować życie, wiem - ty płacisz i wymagasz, ale gdy w grę wchodzą pieniądze i to duże to tak już jest, a twoje posty czytamy głównie my a nie oni i mówię ci nie czyta się ich przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować