Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Jutro napewno nie będziemy jej mieli w szczególności że musieli by ją wysłać dziś a jak wyślą w piątek to dostaniemy ją dopiero w poniedziałek bo jak dobrze kojarze masterlink nie pracuje w weekendy czyli wszyscy co zamówili w CDP dostaną później 2 dni niż ci co kupili normalnie w sklepie i nie wiem czy sklep play nie oferuje ek w tej samej cenie co CDP bo często jest tak że w tym sklepie można kupić coś taniej niż w CDP nawet z wirtualnymi pieniędzmi.
Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co trzeba miec ze soba nie tak, zeby przy wpisanej w karcie przedmiotu planowej wysylce 7 grudnia, miec nadzieje ze paczka przyjdzie na Mikolaja. Ludzie, litosci, cyfra 7 jest po 6, a nie odwrotnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:59, Paladynka napisał:

> No niby tak, ale czytałem posty i ktoś ma, że dostanie grę 5 grudnia, nawet był screen,
z tego
> wywnioskowałem, że ci co wcześniej zaakceptowali zamówienie, wcześniej dostaną grę...
Chyba,
> ze się mylę...

Wczytaj się w resztę komentarzy, nikt poza Urghiem nie ma napisanej, szczególowo określonej
daty wysłania (ja osobiście też) :(


To może niech ktoś z ekipy CDP niech się wypowie, bo są duże niejasności co do dnia dostarczenia przesyłki do rąk graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta przesyłka 5 grudnia jest spowodowana tym że potwierdził to zaraz z rana. Z tego co pamiętam koło 11 każdego dnia są przygotowane paczki do wysyłki i każde potwierdzenie po tym okresie łapie się na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku była informacja że paczka zostanie nadana 2 dni przed premierą czyli 5 a otrzymali byśmy ją 6 czyli w środę ale z faktu ze dziś dopiero zostały udostępnione potwierdzenia a od dziś minie 5 dni zanim wyślą bo tak jest ustalone czyli firma kurjerska paczkę otrzyma dopiero 8 co dla nas prawdopodobnie może oznaczać otrzymanie paczki dopiero 11 czyli połowa zapaleńców zdąży przejść pół kampanij zanim my wogóle ją otrzymamy.
W przypadku jak wyjdzie taka sytuacja z grą MMO to będzie dość uciążliwe gdyż będziemy na stracie już do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosh, co za wywód. Karta sklepu - wysyłka 7.12.
Pani do ktorej dodzwonil sie ktorys forumowicz, nie wiedziala nic o premierze, wiec karta nie byla zaktualizowana, z tego tez wynika ze ludzie zatwierdzajacy date premiery i sklep to dwie oddzielne jednostki. Maili nie mozna bylo wczesniej wyslac bo sklep nic nie wiedzial, a same tez nie mogly sie wyslac poniewaz jesli panuje tam "automatyzacja" to na karcie przedmiotu musialaby znajdywac sie od jakiegos czasu data 7.12 a ze tak sie nie stalo bo sklep nie dostal info to automat nie mogl wyslac maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko z innej beczki. Sora jesli bylo wczesniej ale uwierzcie nie mam czasu czytac wszystkich postow.

Kiedys byla mowa o malym prezencie umieszczonym w EK. Stad moje pytanie czy ten prezent jest dalej aktualny czy zostal juz "rozpakowany" i jest wymieniony na liscie przedmiotow w EK? Bo ja nie widze wsrod wymienionych rzeczy slowa prezent ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porownaj zapowiedziany sklad z karty przedmiotu w sklepie ze skladem potwierdzonym. W potwierdzonym skladzie jest tyle dodatkowych rzeczy, ze masz bonusow od cholery i jeszcze wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To muszę przyznać nie oczekuje nic więcej od EK bo i tak nie wiem jak oni to zapakują gdyż będzie tam oprucz gry i dodatków do gry to jeszcze będzie 1 koszulka itp itd chyba chcą nas ugłaskać za fakt że sie tak to wszystko opuźniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:45, SławekT napisał:

Ta przesyłka 5 grudnia jest spowodowana tym że potwierdził to zaraz z rana. Z tego co pamiętam
koło 11 każdego dnia są przygotowane paczki do wysyłki i każde potwierdzenie po tym okresie
łapie się na następny dzień.

To była by już głupota ze strony CDP, ponieważ powinien liczyć się termin złożenia zamówienia, a nie jego potwierdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze nie padlo juz pytanie, ani odpowiedz na nie, ale co z rozmarami koszulek? Co, jak co, ale ja troche wyroslem i jakos nie usmiecha mi sie wizja mnie w przyciasnej, ''emo'' koszulce x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeja co ja mam zrobic?? bo jesli wysla 7 to dojdzie 8 tylko ze mnie od 8 to poniedzialku nie ma i nikogo w domu...(ba sasiadow tez nie bedzie :P ) i sie obawiam czy nie przepadnie...co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:37, AKalemba napisał:

Mam nadzieje, ze nie padlo juz pytanie, ani odpowiedz na nie, ale co z rozmarami koszulek?
Co, jak co, ale ja troche wyroslem i jakos nie usmiecha mi sie wizja mnie w przyciasnej, ''emo''
koszulce x_X

Pewnie L''ki będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:38, RadeXMaster napisał:

jeja co ja mam zrobic?? bo jesli wysla 7 to dojdzie 8 tylko ze mnie od 8 to poniedzialku nie
ma i nikogo w domu...(ba sasiadow tez nie bedzie :P ) i sie obawiam czy nie przepadnie...co
ja mam zrobic??

sprubój zminić adres gdzie mają dostarczyć przesyłkę, może jeszcze nie jest za puźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin potwierdzenia to termin złożenia. A dokładniej termin złożenia nic Ci nie daje w przypadku preorder gdyż tylko rezerwujesz sobie 1 pudełko gry. Dopóki nie potwierdzisz, że chcesz kupić (w niektórych przypadkach wtedy płacisz) dopiero wtedty rusza machina wysyłki.

Nie wiem jak Ty sobie inaczej to wyobrażasz? Że niby mają pakować paczki nie wiedząc czy ktoś potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:56, RadeXMaster napisał:


no ale na jaki?? :D
poza tym juz nie da rady...moze da sie jakos do siedzibym masterlink zadzwonic i ustalic??

Może faktycznie zadzwoń i się dowiedz albo zostaw kogoś zaufanego w domu. To chyba najlepszy sposób, o ile masz kogoś takiego. Po drugie chyba można to gdzieś puźniej odebrać, nie jesteś chyba jedyny który może nie być obecny w domu gdy będzie kurier. Może ktoś już tak miał i wie jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować