Zaloguj się, aby obserwować  
Fat_P

Titan Quest- Porady

11 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 11:58, Fat.P napisał:

Jaki jest najlepszy kierunek rozwoju postaci w titan quescie ?? Pomuszcie


to zalezy czy chcesz byc magiem czy wojownikiem. Jesli magiem to duch i natura, a jesli tym drugim to wojna i cos jeszcze. Strasznie beznadziejne sa lowy i lotrostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JBin nie moge się z tobą zgodzić ,ponieważ ja mam wojownika i 2 mistrzostwa łowy i wojna(37 lvl Zabójca) i łowy sa Bardzo dobre kiedy je ulepszysz ja uzywam łowów tylko do strzelania z łuku i dobrego posługiwania się włócznią.W Mistrzowstwie Łowów jest jeden z najbardziej przydatnych cech jaką jest dlxa gracza posługiwającym się włócznią Zdjęcie.Udzerza się wtedy bardzo dobrym udzerzeiem włócznią co zadaje teraz tym bardzo dobre hity!!A łukiem tesz bardzo dobrze wale i tyle mam do poiwedzenia


Ps:Każde Mistrzowstwo ma równe szanse!!Trzeba tylko umieć nimi grać:)

Mój nick w grze to Michu.Jak by co to moge z kim pograć na grze wwieloosobowej :|

20080531172254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbója na 27 levelu i mi się zdaje że to moja postać życiowa.Trzeba tylko dobrze rozwijać skille,staty,trzeba dropić dobre łuki z trucizną lub krwawieniem do obrażeń dodatkowych.Podobno ta postać jest polecana na bossy ale jak dobrze umiesz grać w TQ to sobie z dobrą grupką potworów bardzo dobrze poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować