Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Gra w Kalambury ;]

4794 postów w tym temacie

Witam;]
Oto moja druga gra(żeby nie było aż tak nudno na forum)
Wprowadzam więc nową gre pt.Kalambury (każdy chyba wie o co chodzi) ale przypomnie zasadu na wszelki wypadek;)
Otóż jedna osoba rysuje jakiś obrazek i go wystawia(rysowac mozna np.w poincie ;))Ci co nie mają talentu plastycznego (czyli np.ja) starają sie ładnie narysować;]
Każdy kto chce sam coś narysować i dać zeby inni sie główkowali co to jest musi odgadnąć to za za żecz/postac/wydarzenie itp.
Jeżeli Ktoś odgadnie co to jest (oczywiście autor rysunku sprawdza czy ktoś zgadł...i prosze bez ściemy;]) wtedy Ta osoba ma prawo do narysowania kolejnego obrazka...
Pamętajcie jeżeli kilka osób odgadnie co to jest to wtedy pierwsza osoba która to zrobiła bedzie mogła zamieścić rysunek

A więc zaczynamy i jak zwykle ja zaczyna więc na początku bedzie coś łatwego;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 20:56, Sycylius napisał:

Jest to burza:)

Burza,pioruny...no o te dwie rzeczy mi chodziło ale zaliczam...teraz twoja kolei

Furrbacca-a skąd wiesz??moze soleil wymyśli coś innego??a pozatym juz dzisiaj rano w szkole myslałem jaką by tu nową zabawe dac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 21:33, Valed napisał:

Hm... Wygląda jak książka - jest to jakiś przekaz.... Do tego ten błąd ortograficzny "z kąd"...
Analfabeta?


Może "potwur"? :)

PS. Ciężko utrzymać ciągłośc takiego wątku, istnieje zasadnicza różnica w poziomie absrakcji. Bawcie się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować