• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Daytona78

THE Settlers IV - złota edycja - prośba o save do misje dodatkowe, rzymianie (końcówka misji 2 lub pocztek miesji 3)

Pytanie

Witam.
Jestem posiadaczem gry The Settlers IV złota edycja. postaram opisać się jak najprościej mój problem. Po przejściu The Settlers IV zainstalowałem The Settlers IV misje dodatkowe. Zaczołem od kampani Rzymian. Gdy zaczynałem drugą misję w tej kampanii to co chwile pokazuje mi się komunikac "Fatal error: Exeption 0x0000005 at 0x005867de!" i gra wysypuje się. Nie jest to dla mnie żadna nowość ponieważ w The Settlers IV takie sytuacje też się zdażały. Oczywiście były zrobione wszelkie aktualizacje i nic z tego nie wyszło.
W poprzedniej grze pomocne okazało się zainstalowanie save z początku kolejnej misji. Zatem mam do was prośbe czy mógłby ktoś przesłać mi na e-mail save najlepiej końcówkę drugiej misji w kampanii Rzymian w Misjach dodatkowych i początek 3 misji w tej samej kampanii.
Oto mój e-mail: Daytona78@interia.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Niedługo będę przechodził całe Settlers IV to pewnie Ci dam tego sejwa, ale póki co mam dużo roboty na głowie :)
Mam nadzieję, że się nie obrazisz jeżeli poproszę moderatora o zamknięcie tematu :) Ciężko się po prostu teraz połapać w tym wszystkim.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2006 o 16:57, Kamil.i.Maciek napisał:

Niedługo będę przechodził całe Settlers IV to pewnie Ci dam tego sejwa, ale póki co mam dużo
roboty na głowie :)
Mam nadzieję, że się nie obrazisz jeżeli poproszę moderatora o zamknięcie tematu :) Ciężko
się po prostu teraz połapać w tym wszystkim.

Pozdrawiam!



Jasne nie ma sprawy.
Czekam na sejwy
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować