Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Czy Polska ma się czym pochwalić?

153 postów w tym temacie

Właśnie!
Jak uważacie,czy Polska ma się czym pochwalić czy nie za bardzo!?Ja sądze że nie ma się czym pochwalić,
a wy jak sądzicie?Czekam na wasze opinie w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że tak - sami widzieliście jak grała z Brazylią, -nawet dobrze ale przegrał :(, może następnym razem im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:05, Big Show napisał:

Właśnie!
Jak uważacie,czy Polska ma się czym pochwalić czy nie za bardzo!?Ja sądze że nie ma się czym
pochwalić,


Tu zgadzam się z Langierem. To co pokazała polska reprezentacja w siatkówce naprawdę zasługuje na szacunek. Zresztą ostatnio w piłkę nożną też dobrze grają. A jak sobie pomyśle o grze wiedźmin... Ach, duma mnie rozpiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:05, Big Show napisał:

a wy jak sądzicie?Czekam na wasze opinie w tej sprawie.

Ponad Tysiącletnia historia.
Bycie Mocarstwem w okolicach XVI wieku.
Druga Konstytucja na Świecie
Bycie krajem tolerancji religijnej gdy Poza Polską panował fanatyzm i wyżynanie heretyków
Praktyczny Brak Epidemii Dżumy gdy ta szalała po Europie
Ponad Sto Lat walki z zaborcami pomimo nikłych szans na zwycięstwo
Wielu znanych Polskich Wynalazców i Naukowców ot taki Kopernik, albo Maria Curie Skłodowska
Niezwykle zdolna i pracowita Kadra naukowa, która tylko dlatego że w Polsce nie ma praktycznie nakładów na nauke musi uciekać za granice, gdzie z kolei bardzo ciepło i chętnie ich przyjmują.
Tyle na razie wystarczy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:12, barteg napisał:

Ale tym ze Pentagram to jeden z najlepszy teamów w cs-a ?

Gratki dla Pentagramu za mistrzostwo wywalczone na WCG! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 15:15, Hubi Koshi napisał:

Tyle na razie wystarczy :-]


Zapomniałeś o wspaniałej postwie szlchty polskiej :/ Zwłaszcza w 1603-1619. Gdyby dbali o coś innego to Moskwa była by dzielnicą Polski (fajnie mogło być), do zaborów nigdy by nie doszło itp.

A ja jeszcze dorzuce Małysza, Grunwald, hołd pruski, czy zażyłą przyjaźń Chrobrego z Ottonem III (kto wie, gdyby Otto pożyłby dłużej to Chrobry może by został namiestnikiem Cesartwa? gdybanie, wiem), dorzuce gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:29, Arar napisał:

Zapomniałeś o wspaniałej postwie szlchty polskiej :/ Zwłaszcza w 1603-1619. Gdyby dbali o coś
innego to Moskwa była by dzielnicą Polski (fajnie mogło być), do zaborów nigdy by nie doszło
itp.

<wzrusza ramionami> Cóż miało być to czym się mamy chwalić a nie wstydzić :-]. Każdy kraj ma swoje lepsze i gorsze okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu polacy wybili się w sferze gier komputerowych... Mam tu na myśli Call of Juarez - produkcja na poziomie równym/większym (niepotrzebne skreślić wedle uznania) niż produkcje z zachodu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:49, Big Show napisał:

Możem się pochwalić naszym ojczystym językiem.

Jasne ,taki skomplikowany ,że ponad połowa polaków się nie może wysłowić. Możemy się pochwalić tym ,że jesteśmy vicemistrzami świata w siatkówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować