Zaloguj się, aby obserwować  
FlankerD

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - będzie!!! [M]

478 postów w tym temacie

Ma ktoś już orginalną grę ze sklepu w wersji PL? Czy przed instalacją gry na komputerze można zrezygnować z wersji PL (napisy) i wybrać w całości po angielsku? Jest taka możliwość w programie instalacyjnym gry? Za wzór podam gry EA z serii MoH. Jak to jest z tą wersją PL są błędy tekstowe? Misji jest 11 w SP tak? + 3 czy 6 dodatkowych do odblokowania odpowiednimi kodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Misji jest 11 w SP tak?
Niech ktoś to potwierdzi to się będę głośniej śmiał z efektu uwsteczniania się gier. Jak te 11 mam porównać do 40 misji z prawdziwego Flashpoint? 20 misji z dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:05, hallas napisał:

>Misji jest 11 w SP tak?
Niech ktoś to potwierdzi to się będę głośniej śmiał z efektu uwsteczniania się gier.
Jak te 11 mam porównać do 40 misji z prawdziwego Flashpoint? 20 misji z dodatku?


No mnie też ta informacja ciekawi... Medal of Honor: Airborne ze swoimi 6 (dobrze mówię?) misjami mnie co najmniej zawiódł.

No i zapewne zupełnie inny jest klimat walk ze skośnookimi niż Rosjanami, nie ma jakoś tej naturalnej wrogości.. tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:21, UnionPacific napisał:

No mnie też ta informacja ciekawi... Medal of Honor: Airborne ze swoimi 6 (dobrze mówię?)
misjami mnie co najmniej zawiódł.

Widzisz na pewno, że jest poważny konflikt interesów pomiędzy graczami a producentami gier i nie ogranicza się on do stwierdzenia "gracze by chcieli wszystko za darmo". Im producent bardziej ciągnie w swoją stronę tym bardziej dochodowa jest branża ale kosztem braku porządnych gier. Z tego względu życzę temu rynkowi zapaści, życzę mu, by gracze w końcu znudzili się odgrzewaniem tego samego kotleta przez kilkanaście tytułów. Nie widzę co prawda szans na coś takiego bo im gry są gorsze tym gracze są bardziej głodni, niestety nie myślą więc nie dojdą do wniosku, że choćby kupili i 10 nowych gier to i tak się nie najedzą, bo każda kolejna jest mniej sycąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak misji jest 11. Dobrym porównaniem rzucił UnionPacific bo tam też misje=kampanie, choć nie wiem czy tylko mi wydaje się że "kampania" to materiał na kilka "misji".

@hallas: no chyba że się ustrój zmieni albo zmodyfikuje to wtedy nie zmieni się nic a nawet pogorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś już orginalną grę ze sklepu w wersji PL? Czy przed instalacją gry na komputerze
można zrezygnować z wersji PL (napisy) i wybrać w całości po angielsku? Jest taka możliwość
w programie instalacyjnym gry? Za wzór podam gry EA z serii MoH. Jak to jest z tą wersją
PL są błędy tekstowe? Misji jest 11 w SP tak? + 3 czy 6 dodatkowych do odblokowania odpowiednimi
kodami?


Dobrze misji jest 11 - wiadomość sprawdzona oby były dość długie i starczyły na kilka wieczorów. Zna ktoś odpowiedzi do pozastałych moich pytań? Nie ma tutaj fanów gry co wiedzą już wszystko?

Nie wiem czy warto kupić PL czy raczej myśleć o wersji angielskiej. Na dniach pierwszy patch do OFDR przed końcem roku pierwszy z wielu :) większy dodatek. Jak to się ma do wersji PL będą kłopoty z zainstalowaniem. Mam nadzieję, że nie będzie on płatny tak jak do CoDMW2 przynajmniej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić na aukcji używkę Dragon Rising, stąd moje pytanie. Czy gra ma jakiś cd-key, jeśli tak to czy jeśli raz został on przez kogoś użyty a ja będę instalował grę na swoim kompie to wszystko odbędzie się zgodnie z planem i bez problemu zagram w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Misja zaraz po tej, w której

Spoiler

zabijamy generała Hana (wysadzamy radiostację i samego generała)

. Zaczyna się od tego, że przy sobie mam jeden pocisk przeciwpancerny Javelin, którym wysadzam czołg jak rozkazuje misja. Następnie dochodzę do wioski gdzie mam zniszczyć działka przeciwlotnicze. Problem w tym, że nie wiem jak to zrobić? Czym mam je zniszczyć? Granatami? Proszę o pomoc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 13:39, Damianuss1 napisał:

Mam pewien problem. Misja zaraz po tej, w której

Spoiler

zabijamy generała Hana (wysadzamy
radiostację i samego generała)

. Zaczyna się od tego, że przy sobie mam jeden pocisk
przeciwpancerny Javelin, którym wysadzam czołg jak rozkazuje misja. Następnie dochodzę
do wioski gdzie mam zniszczyć działka przeciwlotnicze. Problem w tym, że nie wiem jak
to zrobić? Czym mam je zniszczyć? Granatami? Proszę o pomoc :(.

Ech w oryginalnym Flashpoincie przynajmniej jasne było, że niczym poza c4 się nie da:/
Czy w tej "produkcji" nie ma już szczegółowych opisów misji i sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 15:51, Damianuss1 napisał:

Problem w tym, że nie mam nic. No chyba, że jestem jakiś głupi i o czymś nie wiem :|.

W O:F zwykle było gdzie zdobyć sprzęt i zwykle starczało na misję- już się zraziłem do O:F2:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jej zakupem i mam pytanie - czy ta gra jest przez jakiegoś steama albo coś podobnego? I przy okazji zapytam czy warto kupić dla trybu multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana. Po prostu podniosłem broń martwego przeciwnika. Coś czuję, że to chyba ostatnia misja. Krótko coś i pewien niedosyt, ale niektóre misje bywały miejscami całkiem emocjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:36, crash807 napisał:

Zastanawiam się nad jej zakupem i mam pytanie - czy ta gra jest przez jakiegoś steama
albo coś podobnego? I przy okazji zapytam czy warto kupić dla trybu multiplayer?

Nie ma żadnych Steamów i innych podobnych. Multi moim zdaniem kiepski i dla samego trybu nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 16:29, zadymek napisał:

> Problem w tym, że nie mam nic. No chyba, że jestem jakiś głupi i o czymś nie wiem
:|.
W O:F zwykle było gdzie zdobyć sprzęt i zwykle starczało na misję- już się zraziłem do
O:F2:/

Teoretycznie tutaj też można zdobyć broń, ale podobno ciała strasznie szybko znikają.
http://www.youtube.com/profile?user=Squigibo#g/u - kilka dziwnych rzeczy wychwyconych przez gracza (nie patrzcie na to czy grał na weteranie czy nie bo AI jest zawsze takie same). Jeśli ktoś byłby miły i potwierdził lub zaprzeczył te rzeczy, które widziałem na tych filmikach byłbym wdzięczny (wiadomo nie można ufać na 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:19, Rokuto napisał:

Teoretycznie tutaj też można zdobyć broń, ale podobno ciała strasznie szybko znikają.
http://www.youtube.com/profile?user=Squigibo#g/u - kilka dziwnych rzeczy wychwyconych
przez gracza (nie patrzcie na to czy grał na weteranie czy nie bo AI jest zawsze takie
same). Jeśli ktoś byłby miły i potwierdził lub zaprzeczył te rzeczy, które widziałem
na tych filmikach byłbym wdzięczny (wiadomo nie można ufać na 100%).

Tam pisze coś na modłę: Zrobiłem to w edytorze ARMA2, spróbujcie doknać tego samego w OF2: DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie chodziło o filmiki dotyczące OFP: DR gdzie np. postawił łódkę i kilku ludzi z AT, a oni tak strzelali, że się wysadzali w powietrze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować