Zaloguj się, aby obserwować  
FlankerD

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - będzie!!! [M]

478 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Rokuto napisał:

W przypadku chińskiej terenówki wystarczyło zacząć naprawianie, a pojazd przewrócił się
na koła i mogłem dalej jeździć :)


Och, nie wspominaj, to było smutne. Poczułem się jak w jakiejś ścigałce arcade, albo w Team Fortress 2, gdzie engi naprawia wieżyczki poprzez walenie kluczem francuskim. Klik i HOP, dwutonowy wóz wskakuje na kółka.

Ouch

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Rokuto napisał:

A tak przy okazji. Czy wybuchy pojazdów mogą zabić żołnierza? Wczoraj przeżyłem stojąc
2 m od wybuchającego helikoptera. Bug czy nie?


Dziwne. Mnie na pewno zabiła kiedyś cysterna (ale to żadne nowum) oraz Stryker - choć w tym wypadku nie wiem w jakim stopniu to "wina" samego pojazdu, a w jakim splash damage rakiety.

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Rokuto napisał:

Drugie pytanie. Czy da się zginąć wysiadając z jadącego samochodu?


O ile to nie jest heli zawieszony parędziesiąt metrów lub więcej nad lądem to nie.


zadymek --->

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Rokuto napisał:

Ale czy jest lepszy czy gorszy of tego z O:F? Z tego co pamiętam w O:F latanie to była właśnie kwestia
balansu kompromisu sterowaniem ciągiem i utrzymywaniem kierunku


Wiesz co... nie odpowiem Ci niestety. Oba systemy wydają mi się podobne, ale nie pamiętam jedynki na tyle dobrze, by móc je szeregować. To, co pamiętam na pewno, że już wtedy dostawałem szewskiej pasji jak miałem siadać za sterami Cobry (chociaż nie, tam chyba był Apache...), więc "przyjemne" wrażenia z lotu są dla mnie wspólne.

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Rokuto napisał:

Tylko czy to wada czy zaleta..


No, jeśliś szczęśliwym posiadaczem pada, to pewno jest Ci to ganz''egall. Ja niestety mam wstręta do pada, ale gra momentami sprawia dość bolesne wrażenie jakby to pod niego była tworzona (vide koło rozkazów, zupełnie nieintuicyjne na klawie).

Dnia 21.11.2009 o 21:56, Rokuto napisał:

O:F miało kilka" miłych muzyczek" (i filmików) w menu:)


Ale nie chińskich (chińskiej, bo niestety jest tylko jedna), o!. Więc tutaj jednak swą piersią stanę w obronie Dragona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki problem, że podczas wydawania rozkazów nie mogę biegać - muszę stać w miejscu? Przewaliłem całe opcje i nic.

Ogólnie - rozczarowanie. Grafika bardzo ładna. Śmieszy mnie to machanie bronią podczas biegu. Trochę to "nadrealistyczne" xD Słabe jest też menu rozkazów. Przydały by się makra, bindy, cokolwiek, by nie przewalać za każdym razem tych kilku możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 04:11, Pustelnik_88 napisał:

Czy tylko ja mam taki problem, że podczas wydawania rozkazów nie mogę biegać - muszę
stać w miejscu? Przewaliłem całe opcje i nic.

Niestety, ale wszyscy tak mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związane z 3 misją...
gdy mam bronić tej wioski rzucają się tam na mnie chyba całe armie wojska nie moge ich odeprzec ma ktoś pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 11:06, ejkers napisał:

mam pytanie związane z 3 misją...
gdy mam bronić tej wioski rzucają się tam na mnie chyba całe armie wojska nie moge ich
odeprzec ma ktoś pomysl?

Zanim wejdziesz na wzgórze z antena radiową wejdź do pierwszego AAPC jaki ci się podwinie. Jedź na wzgórze nim rozwal wszystkich z jego pomocą. W wiosce nie bądź na otwartym terenie z nim bo AT ci go rozwalą
PS
Nie zapomnij zmienić broni z karabinu maszynowego na granatnik. Mam wersje PS3 zmienia się u mnie kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt w to nie gra?
przecież to zaje***ta gra, ale mniejsza z tym
Jakie wrażenia po multi? Nigdy nie grałem i chciałbym spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 08:30, ejkers napisał:

Czy nikt w to nie gra?
przecież to zaje***ta gra, ale mniejsza z tym
Jakie wrażenia po multi? Nigdy nie grałem i chciałbym spróbować.

gram czasami. Ale wkurzają mnie goście co są nieśmiertelni - boty. A zwłaszcza snajperzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coda? Jakiego Coda? To znacznie bardzej przypomina mapki z BC2. Wycięty kwałek wyspy z pojazdami, są respawny ale chyba losowe i każdy ma drużynę botów (na konsolach). Aha pojazdy się nie respawnują i jak sie zrespisz w bazie bez pojazdów zostaje godzinny spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znacie gdzie po PL pisza jak zrobic misje w edytorze bo nie wiem jak zrobic punkt gdzie sie powiem tak odradzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę i muszę wylać z siebie frustracje. Dwie pierwsze misje są ok - szczególnie ta w nocy ma swój klimat. Miło się wyminęło patrole i leżało z lornetką na górce patrząc na efekt zamówionego ostrzału artylerii :)
Natomiast przy 3 zaczyna się problem, bo przydałaby się jakakolwiek SI kompanów. Chcę bronić tej zapyziałej wioski - ustawiam ich w kluczowych miejscach a oni jak tylko zobaczą Chińczyka to biegną mu na spotkanie zza osłony za którą ich postawiłem. Chińczycy zresztą nie pozostają dłużni - idą jak na rzeź więc wystarczyło by siedzieć tak, jak ich rozstawiłem, ale nie - marines wiedzą lepiej i idą na odstrzał. 30 złotych ta gra jest może i warta - ale ani grosza więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się SI potrafi dać w kość. Ale sama gra nawet mi się podobała. Szkoda że na konsolach (PC został w Polsce, a na laptopie nic zaawansowanego jak ARMA nie pójdzie) gry tego typu nie istnieją. I taki Dragon - choć kiepski - to na konsolach nie ma konkurencji. A jako że lubię takie gry to Red River też kupie, ale jak trochę stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować