Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

A to taka mała pierdołka że jak się ją uruchomi to co 108 minut trzeba wpisać te cyfry co są były w serialu. Jeżeli nie wpiszesz to Ci sie komp zresetuje ;D Jak mi się bardzo nudzi to sobie to odpale ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ej, ja też to chce! :D Wtedy bym sobie uświadomił ile przed kompem czasu spędziam... byłbyś tak miły i powiedział skąd to można pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:08, gracz 155 napisał:

a oto moje "cudo"


Bardzo łady zwierzaczek, ikony są umieszczone bardzo chaotycznie dlatego daję 7-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 11:08, gracz 155 napisał:

a oto moje "cudo"

Dobrze że cudzysłowa użyłeś xD
Black Mind: Hm... Ukradłeś mi pomysł ;]. Jestem w trakcie robienia "Lostowego" pulpitu...''
spec_naz_ist Słabo. Owszem kontrast jest ale taki iz ikonki dziwnie nieczytelnie wyglądają gdy np sama ikonka jest na czarnym a napis (biały napis) na białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna tapeta + pasek a`la Vista prezentują się IMO bardzo fajnie. Jedynie nie podobają mi się porozrzucane ikonki, mimo, że są posortowane wg typu. Wg mnie 7/10.

@ gracz 155 Tapeta ładna, ale ikon zbyt dużo, a rozdziałka bardzo mała... w dodatku poza fajną tapetą nic poza tym nie próbowałeś, zatem ode mnie tylko 4/10...

@ Black Mind Już znacznie lepiej, chociaż możesz się pobawić jeszcze stylami dla paska zadań, podobnie jak u innych kłują ikony (a pomyśleć, że do niedawna sam miałem taki bałagan) zatem ode mnie 7/10.

@ spec_naz_ist Jak dla mnie zbyt kontrastowo, jednak pomysł na desktop dobry. Użyłeś stylu dla paska, choć ten orange jakoś mi tu nie pasuje. Jest użyty widget z pogodą, ale słabo go widać. 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 08:06, yashima napisał:

W związku z "rychłą" premierą Wiedźmina, Wiedźmakowy pulpit :>


Te ikonki od simsów ,chyba wyglądają lepiej od całej reszty pulpitu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:25, Adin92 napisał:

> W związku z "rychłą" premierą Wiedźmina, Wiedźmakowy pulpit :>

Te ikonki od simsów ,chyba wyglądają lepiej od całej reszty pulpitu ;]

No wiesz jak sie ma Simsomaniaków w domu w postaci brata i mamy to taki właśnie ma się pulpit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:09, DJ Danielus napisał:

Co byś proponował zmienić?


Ogólnie naprawdę niepotrzebne ikony schować, bo wydają mi się chaotycznie porozrzucane po pulpicie, pasek zadań jest ok, a tapeta ładna.

@ yashima Pulpit bardzo ładny, tapeta oraz pasek zadań całkiem nieźle się prezentują, ikony są poukładane bardziej spójnie niż u kolegi. Jedyne co mi się nie spodobało to ich ilość, jest ich sporo. No i to, że większość to Simsy. Raany, prawdziwy z Ciebie fan chyba, że to gry młodszej siostry. :P Ważne,że jest przejrzysty. Pulpit oceniam na 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:00, DJ Danielus napisał:

No to gotowe! Bez zbędnych ikon.


No i proszę, od razu lepiej to wygląda, nie sądzisz? ;-)
Teraz się trochę pusto wydaje z prawej strony, ale uważam, że teraz jest ładniej. 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować