Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 11:08, szerszeń45 napisał:

Bo ja wiem, możesz pobawić się tym co ja mam, czyli widgetami z kalendarzem, godziną, pogodą
i takimi tam, oraz paskiem na ikony, dzięki czemu będą ładnie uporządkowane. Tak to wyglądało
kiedyś u mnie (z jakiś tydzień temu):
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_31/20070802090028.jpg

super 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 10:39, szerszeń45 napisał:

@ yashima Pulpit bardzo ładny, tapeta oraz pasek zadań całkiem nieźle się prezentują,
ikony są poukładane bardziej spójnie niż u kolegi. Jedyne co mi się nie spodobało to ich ilość,
jest ich sporo. No i to, że większość to Simsy. Raany, prawdziwy z Ciebie fan chyba, że to
gry młodszej siostry. :P Ważne,że jest przejrzysty. Pulpit oceniam na 8/10.


Nie ja jestem fanem, ale brat i mama :P

A to po uporządkowaniu ikon :P
(Schowałem wszystkie Simsy do jednego katalogu)
btw. zna ktos jakis dobry program do robienia screenów?


20070808111536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:16, yashima napisał:

> @ yashima Pulpit bardzo ładny, tapeta oraz pasek zadań całkiem nieźle się prezentują,

> ikony są poukładane bardziej spójnie niż u kolegi. Jedyne co mi się nie spodobało to ich
ilość,
> jest ich sporo. No i to, że większość to Simsy. Raany, prawdziwy z Ciebie fan chyba, że
to
> gry młodszej siostry. :P Ważne,że jest przejrzysty. Pulpit oceniam na 8/10.

Nie ja jestem fanem, ale brat i mama :P

A to po uporządkowaniu ikon :P
(Schowałem wszystkie Simsy do jednego katalogu)
btw. zna ktos jakis dobry program do robienia screenów?



3/10 za tibie na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:16, yashima napisał:

A to po uporządkowaniu ikon :P


No znacznie lepiej, tak też przypuszczałem, że te Simsy to nie twoje. ;-) Ocena była wysoka, a zmiana kosmetyczna zatem nie zmieniam oceny. Myślę, że i tak jesteś zadowolony z aktualnego desktopu.

Dnia 08.08.2007 o 11:16, yashima napisał:

btw. zna ktos jakis dobry program do robienia screenów?


MWSnap 3, kilka razy użyłem, ale mi się znudził, wolę tradycyjna metodę PrintScrenn i do Photoshopa/Gimpa. ;>
Ale do używania w grach (szybko robić screeny jest ok) tylko nie wiem czemu trzeba użyć co najmniej dwóch klawiszy. Ogólnie taki sobie, ale może być. Ew. Frapsem też chyba można.

@ Bam-Margera

Akurat ta Tibia nie wygląda tak źle, aż się zdziwiłem, że ma toto nową ikonkę, taką pod Vistę, więc akurat wygląda ładnie. Co do gry to inna sprawa - indywidualna - zatem gdzie indziej winno się o niej mówić. Jeśli mam bć szczery mnie się najbardziej nie podoba Gadu-Gadu. Zawsze mnie wnerwiało to uśmiechające się słoneczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 11:17, Bam-Margera napisał:

3/10 za tibie na kompie


To co powiedział szerszeń45 moje gry to moja indywidualna sprawa, ale powiem ci że w Tibie juz nie gram od dłuższego czasu, jeno ostała się ikonka na pamiątke starych dobrych czasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 13:17, Michał Raven napisał:

New one:

czesc wiesz co mam pytanko jak to zrobiles ze masz aktywny gadzet pogody bo ja nie moge tego uaktywnic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 13:26, Mroczny78 napisał:

czesc wiesz co mam pytanko jak to zrobiles ze masz aktywny gadzet pogody bo ja nie moge tego uaktywnic:/

Zassałem Widget Engine i włączyłem go. Pogoda jest jednym ze standardowych widgetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 13:17, Michał Raven napisał:

New one:

Wiget''s Men xD musiałem gdzieś posta nabić i padło na Ciebie, czuj się zaszczcony ;] Cóż, tylko tapetke zmieniłes...
Asthariel: Wsadź se głowe pod kran bo musk nie funkcjonuje prawidłowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno odkryłem pewną możliwość programu o nazwie TuneUp winstyler 2 (funkcja programu tuneUp) czyli możliwość stworzenie dowonlego bootowanego obrazku włączającego windows Xp zamiast standardowego obrazka WIN XP i paska ładującego. Tzn kolor paska można dowolnie dostosować do tła. Fajna rzecz, bo nie są one bardzo rozpikselowane jak tło standardowe. Aha format tego skina bootowalnego to .tsv bodajże.

Głównie pisze o tym tutaj, bo to jest temat ogólny w miarę o upiększaniu a to do nich należy.
BTW Mogę robić takie coś i wysyłać pliki, jak coś to dawajcie tapety i mejle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:13, galaus napisał:

A oto mój pulpit:


No kurcze twój pulpit jest wyjątkowy DAJE 10/10 ! <lol2000> Chyba dostałeś jakiegoś porażenia słonecznego ,bo jesteś kolejną osobą robiącą głupie rzeczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 02:43, Cmq napisał:

30 minut po zainstalowaniu Kubuntu, heh. Szybki jestem :).

Hym. Jak na ten systam muszę przyznać że bardzo ładnie ;]. Kurna... Burza za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować