Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Hehe, wskoczyłem na tego linka, i od razu jak zacząłem ściągać wykryłem konia trojańskiego ;D Nieładnie tak forumowiczów podpuszczać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:35, hehe napisał:

> Nie. Jest też programik IconTweaker i IconPackager.

W każdym z tych programów będę mógł użyć ikonek chociażby z tej strony:

http://www.themexp.org/listings.php?type=icon&view=downloads&proddesc=Icons ??



Nie wiem jaki to format ale IconTweaker jest do ikon w formacie .png i .ico a IconPackager .ip .
Poza tym nie polecam ściągana paczek z theme xp. Podczas rozpakowywania każda paczka instaluje ok. 10 trojanów i 3 toolbary. Dużo lepszy jest http://www.deviantart.com/ albo http://www.wincustomize.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się osiągnąć efekt który mnie zadowala :) W sumie nic nadzywczajnego, ale trochę się naszukałem i naściągałem, więc wypada się pochwalić :))

20071105235937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 00:01, hehe napisał:

Wreszcie udało mi się osiągnąć efekt który mnie zadowala :) W sumie nic nadzywczajnego, ale
trochę się naszukałem i naściągałem, więc wypada się pochwalić :))

Mogę doradzić? :) Schowaj sobie okienko z widgetami, ono jest zbędne :). Tak samo ikonki w trayu, też można pochować :P. Ale ogółem ładnie, choć tak mało pasująco do tapety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 00:01, hehe napisał:

Wreszcie udało mi się osiągnąć efekt który mnie zadowala :) W sumie nic nadzywczajnego, ale
trochę się naszukałem i naściągałem, więc wypada się pochwalić :))


a mi się podoba :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno ikonki w trayu jak i okienko z widgetami chowają się automatycznie, a screena specjlanie zrobiłem kiedy jeszcze były na wierzchu. A tapeta mi się podoba i moim zdaniem pasuje jak ulał :))

p.s. Zna ktoś jakiś fajny theme do XP z dużym przyciskiem w miejscu "start" w stonowanych kolorach ? Te wszystkie jakie widziałem mają w tym miejscu zawsze jakąś malutką ikonkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak dziwnie - wszystko niebieskie, tylko tapeta w pomarańczowych tonach :) Znajdź może coś zimowego, będzie lepiej pasować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie ta tapeta jest zimowa :) Zresztą, może na screenie wygląda to gorzej niż w rzeczywistości. U mnie na moniotrku ładnie się komponuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz tę paczkę z ikonami i podstawiasz wybrany plik pod standardową ikonę (zależy jeszcze, jaką ikonę chcesz zmienić).

Mam nadzieję, że o to Ci chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ten obrazek jest tylko podglądem wyglądu ikon. Jeśli chcesz ściągnąć archiwum z ikonkami, klikasz "Download" po prawej stronie obrazka na deviantart.com. W tym archiwum będziesz miał ikony, które wystarczy później podmienić...

Zaznaczyłem nawet na screenie (na czerwono :P):

20071107153738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować