Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Wybaczcie, że jestem taki upierdliwy, ale w tematach o upiększaniu pulpitu po za zmianą tapety jestem całkiem nieobeznany. Proszę link taki gdzie będą już od razu do wyboru paski zadań nowe, a nie jakaś strona gdzie mam je znaleźć :P I jak je sie instaluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba Ci podałem link do strony, gdzie to możesz znaleźć...
a jak nie, to masz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=7140 parę ciemnych pasków.
myślę że jak to zobaczysz, to zrozumiesz o co w tym serwisie chodzi.
dalej, program potrzebujesz, żeby to sobie wszystko działało ładnie i wyglądało.
najlepszy imho jest windows blinds albo tuneup utilies [z możliwością zmiany pulpitu], ale obydwa płatne [choć mają triale]
i paski gotowe są od razu z całym wystrojem, tj. jest to pasek razem z wyglądem okienek z windy...

@AdiN2
widzę że z ikonek tych samych korzystamy, ocena idzie w górę :P
a tak na serio, to świetna tapeta ; )
i całość super. kolejna 10/10 :D
na to że to vista przymknę oko ; )

@Dark
nie chce nic mówić, ale u nas się non stop XP powtarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:23, AdiN2 napisał:

Underground v0.9

Ocenki i komentarze mile widziane :]

Świetne ikonki, ikonki folderów po prostu wymiatają, i.. i to chyba jedyna rzecz jaka mi się podoba.
Oczywiście kompozycja całkiem fajna ale.. Vista... po jaką cholerę ci ten syf na kompie... ehhh.
daje 8 na 10, za tą powtarzającą się od jakiegoś czasu Vistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:33, AdiN2 napisał:

No LOL ,od teraz ja będę słabo oceniał twoje pulpity bo używasz XP-ka...

wiesz co.. moje stanowisko jest uzasadnione, Vista to badziewie, a w dodatku ma szkaradne menu start :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok pobawiłem się trochę ze skinami. Wyszło to tak. PS jak dodawało się taki pasek na którym można było dawać ikony. Chodzi mi o taki na górze pulpitu. Jakiś to był program tylko jaki? I jak zmienić ikony?

20080114000025

20080114000034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 00:00, choper napisał:

Ok pobawiłem się trochę ze skinami. Wyszło to tak. PS jak dodawało się taki pasek na którym
można było dawać ikony. Chodzi mi o taki na górze pulpitu. Jakiś to był program tylko jaki?
I jak zmienić ikony?

Object Dock lub Rocket Dock ikony możesz ściągnąć z Deviant http://www.deviantart.com/ wpisując nazwę aplikacji i słowo "dock" po spacji.

ściągnięte ikonki pakujesz do folderu programu, w Rocket dock jest to katalog "Icons"
w przypadku Object Docka "Bundled Images" i możesz wkleić ikonki do jednego z gotowych tam katalogów lub stworzyć własny.
Ikonki jako takie wybierasz poprzez kliknięcie "ustawienia ikon" (w rocket dock i podobnie w Object dock)
w menu (prawo-klik na ikonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to napisać .... cacy, ekstra, cool:)
Raz, że dopasowane, to jeszcze ciemne. Takie jakie lubię:) Ocena tak oczywista, że nawet, podobnie jak w przypadku pulpitów Dark SMG, nie ma sensu jest podawać, bo wiadomo jaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmieniać kolor napisów takich jak: PLIK, EDYCJA itp? Oraz jak się zmienia kolor napisów pod ikonami na pulpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, nie pasuje mi tu tylko kolor zaznaczonych okienek na pasku. 9,5/10

lurynowicz
Ikony zupełnie nie pasują oraz pasek.
5/10

choper
Zabawa można powiedzieć wyszła Ci na dobre :)
Wywaliłbym ikony oraz cały prawy bok - poszukaj pasujących odpowiedników.
8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować