Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 12:10, kedzior141 napisał:

Racja, pulpit ma być przede wszystkim funkcjonalny, ale jeśli już decydujesz się pokazać
go w tym temacie, nie oczekuj od nas wysokich ocen.


Ależ ja nie oczekuję wysokich ocen od Was, maniaków wszelkich pierdółek na pulpicie. Ale może komuś spodoba się taki skromny i przede wszystkim funkcjonalny pulpit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 18:53, Dark SMG napisał:

806MHz ? współczuje CPU :P


Weeź, sam nie wiem co to były za godziny szczytu, bo obciążenie niesamowite było xD
A dziś się trochę pobawiłem na KDE4 - uciąggnąć się nie da, ciągłe zawieszki, problemy z efektami, więc żadnego ciekawego puplpitu nie udało się mejknąć. Trzeba czekać na wersję 4.1 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:28, Mr.M napisał:

Paper Tree Deskop

A jak teraz? :P Liczę na jakieś sugestie ;)

Pięknie. Wszystko super dobrane kolorystycznie. Tylko coś troszkę za dużo ikonek w dockach. 10-/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, ile już dałeś obrazków?:P Tapetka fajna, docki trochę za bardzo zapchane i nie pasują mi te ikonki na pulpicie. Psują efekt. Te ikonki w docku to sam robiłeś czy już do skina dopasowałeś? Bo jeśli sam to mógłbyś część ikonkową (ta druga część to część kopertowa:P) trochę rozjaśnić/postarzeć. I to GW takie wyskoczyło nagle bez koperty:P
Ogólnie nie wygląda źle:)
8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby do drzewnego dodać te postarzające elementy (przypalony papier czy co to:) to już wogóle cud miód i malina:) Jeśli chodzi o tapetę oczywiście. A jeśli chodzi o pulpit to połączyłbym tapetę niedrzewną z motywem drzewnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam się motywu drzewa, tamten chyba jednak za pusty :P
Co poprawić? ;) (ikony zmienione (docki) , tak jak ich położenie (te na pulpicie) )

Paper Tree Deskop Beta

20080218210659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:07, Mr.M napisał:

Trzymam się motywu drzewa, tamten chyba jednak za pusty :P
Co poprawić? ;) (ikony zmienione (docki) , tak jak ich położenie (te na pulpicie) )

Paper Tree Deskop Beta

omg... od razu mi sie przypomnial moj stary pulpit taki drewniany... za bardzo nie pamietam jak sie nazywa ale gdzies go wrzucilem tutaj :D
a co do Twojego pulpitu - no rewelka, stary! tylko troche bym pogode i zegarek powiekszyl bo takie okragle mnie zawsze wkurzaja (zawsze mam trudnosc z odczytaniem godziny :D)
wiec stawiam bezapelacyjnie - 10/10
btw: gdzie schowales kursor? :> nie mogles znalezc pasujacego ze chowasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 21:07, Mr.M napisał:

Trzymam się motywu drzewa, tamten chyba jednak za pusty :P
Co poprawić? ;) (ikony zmienione (docki) , tak jak ich położenie (te na pulpicie) )

Paper Tree Deskop Beta

Teraz prawie że ideolo :D Jeszcze sie do paska przyczepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 22:19, Raziel93 napisał:

btw: gdzie schowales kursor? :> nie mogles znalezc pasujacego ze chowasz? :P


Nie widziałem potrzeby umieszczania go na screenie, zazwyczaj chowam go (w opcjach Screen Huntera) , ale jak to taki problem to mogę dać ^^

Net.com - innego stylu bez WB nie znalazłem ciekawszego, a ten bardzo mi się podoba, jest idealny wręcz ;)
Inne np. nie miały kodowania iso (brak polskich znaków), za mała czcionka, niedopracowane okna itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 21:07, Mr.M napisał:

Paper Tree Deskop Beta


Oceniam ostatni plpit, bo ten chyba jest najważniejszy:)
Ogólnie: fajnie. Wszystko świetnie do siebie pasuje. Jedyny mały minus to ilość ikonek w docku, ale to i tak nie przeszkadza w wystawieniu 10/10.)

DiegoPOL
Pulpit rzeczywiście nie jest oryginalny. Standardowy pasek zadań, masa ikon na pulpicie... Jedyny plus to ta niezła tapeta;) 4/10.

Krystian-03
Całkiem niezły pulpit. Może ustaw dock jakiś bardziej przeźroczysty, usuń dock vidgetów, reszta w sumie może się podobać. 7+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 09:49, Krystian-03 napisał:

Nowy pulpit, licze na oceny :)


Dam tak:
Za estetykę 7/10. Generalnie OK, ale skoro masz docka, to ikony na pulpicie raczej są zbędne.
Za oryginalność 3:10. Jednak jest to klasyczny i znany od wielu, wielu miesiecy styl a''la Win Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować