Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 01:25, lechu28 napisał:

> Takie tam;)

Ładnie ładnie, ale popatrzcie dopiero na mój! :P


Doradźcie co można jeszcze zmienić, tak żeby było jeszcze ładniej... :D


Zmień styl okienek
Zmień sidebara ( a raczej go wypie**ol)
Zmień przeglądarkę internetową
i w reszcie:
Zmień system operacyjny (jeśli to rzeczywiście Vista)
na koniec możesz zmienić ikonki oraz komunikator internetowy.
a najlepiej zmień też forum na którym piszesz posty :P

Witamy w kąciku antyfanów Visty
Ocena 0,0000000000000000000000...01/10 za Vistowski wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 01:25, lechu28 napisał:

> Takie tam;)

Ładnie ładnie, ale popatrzcie dopiero na mój! :P


Doradźcie co można jeszcze zmienić, tak żeby było jeszcze ładniej... :D


Eeee jaki kacik antyfanow visty?:D Ja kocham Viste;P Dyszka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 01:25, lechu28 napisał:

> Takie tam;)

Ładnie ładnie, ale popatrzcie dopiero na mój! :P

Ekhm...

Dnia 24.04.2008 o 01:25, lechu28 napisał:


Doradźcie co można jeszcze zmienić, tak żeby było jeszcze ładniej... :D


Wypowiedź Dark SMG''a w pełni oddaje twój pulpit :)
Vista (i jej naśladowanie) jest do bani ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dux
Ty i GNOME ? Nie spodziewalem sie ;]

A co do mnie:
Dawno nie zagladalem tutaj, a troszke zmienilem u siebie, daje wiec nowy screenshoot (: Tym razem nic wyjatkowego, poprzedni byl IMO lepszy, ale przy tym wygodniej sie pracuje, oczy mniej bola ;>

LeafyShoot

20080425201657

20080425201940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:26, LifaR napisał:

> Czy mógłbym prosić o tę tapetkę z DMC? Fajna jest. :)
- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=9901 , widze ze czytanie nadal niektorych
boli, wiele sie wiec nie zmienilo (;


Dzięki. Czytanie mnie akurat nie boli, ale nie zawsze uda się wszystko zauważyć. :) Dobrze, że zawsze jest ktoś, kto to wyt... pokaże. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:21, LifaR napisał:

Dux
Ty i GNOME ? Nie spodziewalem sie ;]


Bo to było tak: ;)
Chciałem wypróbować Gnome, więc go doinstalowałem (jako trzecie środowisko, bo KDE i Enlightenment już były). Tyle tylko, ze teraz nie mogę odpalić KDE. To z menu GDM theme nie chce sie uruchomić. FreeBSD ma to do siebie, że bez grzebania w systemie KDE samo się nie uruchamiało. Po włączeniu systemu miałem czarną konsolę, gdzie logowałem sie jako root i odpalałem KDM ręcznie. GDM uruchamia sie automatycznie, więc nie mogę KDE teraz wybrać. Musze poszukać odpowiedniej opcji w plikach, aby wrócić na stare (ręczne odpalanie). Odpowiadało mi to, choc roboty więcej:) Tylko jest jeszcze jedno ale. Otóż Gnome mi "siadło", a co za tym idzie, póki co, nie mam ochoty tego zmieniać. Zostawiam więc to zabawę na bliżej nieokreśloną przyszłość:D

Co do pulpitu, to daję 9,5/10. Połówki brakuje, bo ikonka folderu domowego nie w moim typie:) Reszta cacy. Szczególnie ikonki dysków. Elegancko:)

Przy okazji wrzucę nowy pulpit z Gnome rzecz jasna:D Tylko cały czas szukam porządnych czcionek. Tradycyjnie zresztą:)

20080426000243

20080426000310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 00:10, Dux napisał:

Odpowiadało mi to, choc roboty więcej:) Tylko jest jeszcze jedno ale. Otóż Gnome mi "siadło", a co za tym idzie, póki co, nie mam ochoty tego zmieniać. Zostawiam więc to zabawę na bliżej nieokreśloną przyszłość:D

- No i dobrze, GNOME jest fajniusi ;) Ciezki itp, ale... Fajny jest i juz ;P No i mialem Ci doradzic co i jak zmienic, ale jak zaczalem przegladac google i okazalo sie ze FreeBSD to FreeBSD i mozna zapomniec o zamianie z init 5 na init 3, to dalem sobie spokoj ;)
Mam nadzieje, ze jak juz zostajesz przy GNOME, to znasz gnome-look.org ? :)

Dnia 26.04.2008 o 00:10, Dux napisał:

Co do pulpitu, to daję 9,5/10. Połówki brakuje, bo ikonka folderu domowego nie w moim typie:) Reszta cacy. Szczególnie ikonki dysków. Elegancko:)

- Szczerze tez mi troche nieodpowiada :> Ale ostatnimi dluzszymi czasy bawie sie juz tylko w cale zestawy ikon, zmienianie pojedynczych za dlugo trwalo, gdy zmiany byly dosyc czeste :) Co prawda, czesto tez zmieniam juz gotowe themy (ba, mam nawet ten ktorego Ty uzywasz pozmieniany, bo niektore ikonki ciagle byly zbyt kolorowe, a niektorych brakowalo, lub mialy zle nazwy :> ), edytujac istniejace, lub dodajac nowe ikony, ale akurat pasujacego do reszty home'a jakos nie znalazlem. Ale poszukam :)

Dnia 26.04.2008 o 00:10, Dux napisał:

Przy okazji wrzucę nowy pulpit z Gnome rzecz jasna:D Tylko cały czas szukam porządnych czcionek. Tradycyjnie zresztą:)

- Nice, lepiej wyglada niz poprzedni, moze dlatego ze ciemne mi sie juz opatrzylo i stad tez zmiana u mnie ;] Tylko ciezko mi sie przyzwyczaic do calkowicie pustych pupitow, zeby nawet jednej ikonki nie bylo ? ;) Jesli mialbym cos u Ciebie zmienic, to uzywajac GNOME''owej nomenklatury - krawedz okna. Tez czasem sobie walne cos minimalistycznego, ale u Ciebie to jak dla mnie przesada - prawie nie widac przyciskow na obramowaniu ;) No i ewentualnie XMMS na Audacious ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 15:09, Dark SMG napisał:

musze wpisać jakąś treść posta więc pisze :]


oO'' co to ma być? napewno Ty robiłeś ten pulpit? Nie będę dawał ocenki powiem tylko że jak na ciebie ten pulpit jest do du** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj facetowi spokój, na nowy monitor zbiera to mu weny brak :P

generalnie Dark, cosik słaby ten pulpit rzeczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się aktualnie pulpit u mnie przedstawia. I pytania dwa :

1. Jak się usuwało podświetlenie spod ikony ? Zapomniałem :P
2. Może ktoś mi powie, dlaczego aby tapeta się wyświetlała, muszę mieć co najmniej 1 ikonkę na pulpicie? :| Stąd ten obleśny kosz :P

20080506185301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszukaj te linki:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=9325
http://forum.gram.pl/ forum_post.asp?tid=1554&pid=7140
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=8 702
http://madbwana.deviantart.com/art/ShinyBlack-Classic-13731678
http://forum.gr am.pl/forum_post.asp?tid=1554&pid=8055

btw, wystarczyło użyć wyszukiwarki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować